Чимало жінок цікавить: чи можна робити епіляцію при варикозі? За наявності такого захворювання протипоказано виконання процедур, що сприяють нагріванню та пошкодженню епідермісу.

Варикоз та лазерна епіляція: переваги методу

Варикоз та лазерна епіляція сумісні, але спочатку необхідно отримати консультацію досвідченого лікаря флеболога, пройти обстеження. Деяким пацієнтам медики не радять робити таку маніпуляцію. Все залежить від тяжкості захворювання. До переваг такої процедури відносять:

Який вид епіляції підходить при варикозі? – Лазер, електроепіляція, креми. Оптимальну методику може порадити косметолог. Найчастіше видалення небажаної рослинності лазером допускається, якщо хвороба перебуває у початковій стадії.

Чи можна робити?

Грамотний підхід до виконання подібної процедури не нашкодить судинам і забезпечить ефективну ліквідацію непотрібного волосся. Лазер не руйнує шкірний покрив із судинами, він впливає лише на фолікули.

У ході такої процедури шкіра обов’язково охолоджується, що виключає її перегрівання. Венозна сітка практично не піддається негативному впливу.

Видаляти волосся лазером за наявності варикозу можна, якщо раніше була виконана оперативна ліквідація вузлів і завершилася реабілітація, після отримання схвалення від лікаря.

Косметологами застосовується неодимовий, олександритовий та світлодіодний лазер.

Особливості лазерної епіляції при варикозі передбачають індивідуальне налаштування апарату, обов’язкову лікарську консультацію. Процедуру обов’язково повинен виконувати професіонал, який дотримується всіх запобіжних заходів.

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]