Коли варто чекати результату від Смас Ліфтингу

За чіткість овалу обличчя і тонус шкіри відповідає SMAS. Це особливий м’язово-апоневротичний шар, який складається з еластину, колагену і м’язів. Шар цей досить рухливий. Згодом вироблення колагену сповільнюється, і Смас шар втрачає еластичність. Шкіра при цьому починає провисати, так як на неї впливає гравітаційна сила. Все це призводить до того, що на обличчі проявляються ознаки в’янення.

Для омолодження існує безліч різних методів – починаючи від масажу до скальпеля пластичного хірурга. Але останнім часом досить популярним стає Смас Ліфтинг – унікальна процедура впливу ультразвуку на глибокий підшкірний шар SMAS.

Ультразвукова підтяжка обличчя сприяє інтенсивного вироблення колагену, саме тому зморшки розгладжуються, шкіра знову стає більш пружною і молодою, а овал обличчя – більш чітким.

Коли ж настає результат від процедури Смас Ліфтингу? Давайте розберемося в цьому питанні.

Поява колагену має свій цикл. До 25 років це приблизно 30 днів, якщо людина старше, то за кожен рік потрібно додати ще 1 день. Виходить, що пік вироблення колагену у тих, хто робить процедуру, (а це в основному люди після 40 років) припадає на період від 3 до 6 місяців з моменту проведення Смас ліфтингу.

Тобто ми спостерігаємо накопичувальний ефект. Через скільки днів буде результат від смас ліфтингу – хвилює всіх, хто наважується на цю маніпуляцію. Але, все-таки, це залежить, перш за все, від віку і вихідного стану шкіри і м’язів пацієнта.

Smas Декольте

Ще результати Смас на тому чи іншому апараті ліфтингу можуть бути різними. Завжди перевіряйте, чи сертифікований апарат, на якому працює лікар-косметолог. Апарати, які не пройшли сертифікацію, можуть бути небезпечні – підшкірний шар можна просто спалити і це буде дуже болісно.

Ultera – один з найпрофесійніших і якісних. По-перше, тому що він має дуже хорошою системою візуалізації, яка дозволяє з хірургічною точністю визначати глибину і силу впливу. По-друге, саме цей апарат пройшов дуже серйозні клінічні випробування в великих медичних клініках і був визнаний в США безпечним на державному рівні.

Вибирайте Смас Ліфтинг і результат після процедури вас обов’язково порадує.

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]