Смас ліфтинг або нитки - що вибрати для боротьби з ознаками старіння? Який метод омолодження буде найбільш ефективний? Чи поєднуються один з одним ці дві процедури?

Поплив овал обличчя, провисання шкіри, поява другого підборіддя, опущення куточків рота і глибокі мімічні зморшки – ці зовнішні ознаки старіння нікому ще не приносили радість при погляді в дзеркало.

Сучасна косметологія має в своєму арсеналі безліч методів для усунення цих ознак за допомогою різних процедур.

Смас ліфтинг і підтяжка нитками – дві найбільш популярні методики омолодження серед людей у віці старше 35 років.

Для того, щоб зрозуміти, яка саме продедура вам підходить, потрібно розуміти різницю між ними.

  • Нитки Аптос – це спеціальний матеріал, який вводиться під шкіру голкою і служить для підтяжки овалу обличчя. Лікар створює з них каркас, на якому згодом буде утворюватися колаген.
  • Смас ліфтинг – ультразвукова підтяжка обличчя, яка також стимулює вироблення власного колагену за рахунок глибокого впливу на підшкірний шар SMAS – комплекс м’язів, судин і сухожиль, що відповідає за рухливість і пружність каркаса обличчя

.Після введення ниток омолоджуючий ефект настає відразу ж, пацієнт може побачити приблизно 30% від кінцевого результату. Згодом, через 2-3 місяці, результат стає більш помітний і здатний триматися до півроку.

Що вибрати Смас ліфтинг яи нитки для омолодження?

Вибираючи між двома методиками важливо пам’ятати, що введення ниток – більш травматичний метод і після нього потрібно трохи триваліша реабілітація, так як у багатьох пацієнтів можливі тривалі набряки. Смас ліфтинг реабілітації практично не вимагає, через пару годин почервоніння проходе і шкіра набуває нормального вигляду.

Є також ризик неприродного обличчя після введення ниток, після ультразвукового ліфтингу цього не слід боятися.

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]