Технологія HIFEM

Центр омолодження розширює перелік послуг та пропонує клієнтам скористатися новою унікальною методикою для створення стрункого і підтягнутого тіла HIFEM. Технологія забезпечує ефективне тренування м’язів на сідницях та животі без зусиль самого пацієнта. Одночасно із збільшенням м’язової маси відбувається спалювання жиру на апараті. Тіло приходить у тонус за кілька процедур та тримає форму протягом 6-24 місяців. Телефонуйте та отримуйте круглі пружні сідниці та плоский підтягнутий живіт без інтенсивних тренувань у спортзалі.

HIFEM технології що це таке?

HIFEM-технологія була схвалена у 2016 році Управлінням із санітарного нагляду за якість медикаментів США. У її основі лежить високоінтенсивне електромагнітне поле. Принцип методики був використаний для створення апарату, який запатентований та виробляється в Америці.

HIFEM – це унікальна технологія, яка дозволяє локально впливати на потрібні ділянки тіла та викликати близько 20 000 м’язових скорочень за сеанс. «Тренування», яке отримує пацієнт під час відвідування лікаря-косметолога, дорівнює декільком десяткам відвідувань спортзалу.

Інноваційна методика перевернула уявлення про можливості скульптурування тіла. Технологія призводить до реального нарощування м’язової маси, одночасно спалюючи жири у проблемних зонах.

процедура emsculpt Киев

Принцип роботи технології HIFEM: спалювання жиру та тренування м'язів

HIFEM імітує силові тренування. Процедура проходить дуже комфортно для пацієнтів:

1

На потрібну ділянку тіла за допомогою спеціальної гумки встановлюються дві пластини, що проводять електромагнітні імпульси.

2

Протягом півгодини вони скорочують м'язи, запускаючи каскад реакцій, у тому числі розпад жирових клітин.

3

Після закінчення процедури клієнт відчуває легку втому, як після активного тренування в залі.

Результати застосування помітні вже після першої процедури. Кількість відвідувань залежить від величини жирового прошарку та рівня фізичної підготовки. Люди, які раніше займалися спортом, швидше набувають форми. А ті, хто ніколи не тренував м’язи, витрачають на це трохи більше часу.

У всіх випадках через 2-4 тижні після закінчення процедури спостерігається максимальний ефект. Саме до цього часу процес регенерації та зростання м’язової маси буде завершено. Досягнутий результат зберігається протягом 6 місяців. При додаткових тренуваннях у спортзалі термін дії отриманого результату збільшується у 2-3 рази.

Технологія HIFEM

Тіло набуває нових обрисів, сідниці стають підтягнутими і округлими, живіт плоским, талія тонша.

Результати застосування

Технологія HIFEM – перший не інвазивний спосіб збільшити та підтягнути сідниці. Але з його допомогою можна впливати не лише на цю зону, а й скульптурувати м’язи черевної порожнини.
Технологія:

Підготовка до процедури та постпроцедурний догляд

HIFEM діє абсолютно безболісно. Фактично пацієнт просто розслаблено лежить на кушетці та отримує задоволення від відпочинку, тоді як його м’язи активно скорочуються. Електромагнітні імпульси сильніше впливають великі м’язові волокна і менше дрібні. Електричні поля, що виникають всередині м’язів, не зачіпають больових рецепторів і не викликають сенсорної реакції.

Жодної підготовки до проведення процедури не потрібно. Досить простий прийти до Центру Омолодження та отримати процедуру. Після закінчення сеансу період відновлення також відсутній. Єдине чого варто уникати під час апаратного скульптурування – додаткових силових тренувань у спортзалі.

Чому HIFEM ефективно замінює спорт?

HIFEM – це перша у світі технологія, яка повністю імітує інтенсивні фізичні навантаження. З цією інновацією займатися спортом можна не залишаючи кабінету лікаря. Магнітні імпульси впливають на ті групи м’язів, які накачати найважче.

Технологія працює відразу в кількох напрямках:

процедура emsculpt живота

Центр Омолодження запрошує всіх бажаючих пройти інноваційну процедуру та отримати тіло мрії лише за кілька сеансів. Телефонуйте та записуйтесь на прийом вже сьогодні. Ми раді запропонувати нашим клієнтам унікальну процедуру, аналогам якої немає ніде у світі!

Показання та протипоказання до використання технології HIFEM

HIFEM технологія практично не має протипоказань. Її можуть використовувати усі повнолітні пацієнти. Але варто враховувати, що люди з великою зайвою вагою не зможуть отримати яскравий видимий ефект, хоча й підтягнуті контури тіла за рахунок спалювання жирів та нарощування м’язової маси.

Перед призначенням процедури лікар-косметолог проводить індивідуальну консультацію. У її процесі з’ясовується наявність особливостей та патологій, що можуть призвести до заборони використання апарату. Технологія не підходить людям з кардіостимулятором, вагітним і тим, хто годує, з відкритими ранами на зонах впливу.

Переваги HIFEM технологія

emsculpt

Застосування технології має інші «побічні ефекти», наприклад, усуває причини мимовільного сечовипускання, зміцнюючи м’язи внутрішнього тазу.

Технологія HIFEM не має аналогів. З його допомогою досягаються результати, на отримання яких раніше витрачалося набагато більше часу, сил та грошей. До того ж збільшити сідниці і надати їм міцну округлу форму до недавнього часу можна було або за допомогою ін’єкцій, або за допомогою хірургічного втручання. HIFEM технологія докорінно змінила уявлення про швидке та ефективне скульптурування тіла.

Преимущества процедуры заключаются в целом ряде уникальных свойств:

Запишіться сьогодні!

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]