Чи боляче робити Смас Ліфтинг

У апаратної косметології існує безліч ефективних процедур, і одна з них – Смас ліфтинг, воістину революційний метод омолодження обличчя без скальпеля хірурга.

Смас ліфтинг – це підтяжка за допомогою ультразвуку, який проникає в глибинний підшкірний шар SMAS, що відповідає за каркас обличчя, чіткий овал і пружну шкіру.

Безумовно, дуже приємною маніпуляцією Смас ліфтинг не назвеш. Так як ультразвук впливає точково і прогріває SMAS шар, це може бути досить болісно. Саме тому перед самим початком проведення СМАС ліфтингу на обличчя наноситься крем або гель з анестетиком. Такий захід допоможе повністю знеболити вплив на шкіру.

Смас Лифтинг Живота

Якщо вивчити відгуки про те, боляче чи ні робити Смас ліфтинг, то можна помітити, що думки можуть бути різні. Хтось пише, що біль нестерпний, а хтось каже, що зовсім нічого не відчув.

Смас ліфтинг проводиться досвідченим лікарем-косметологом, який врахує всі індивідуальні особливості пацієнта і складе такий протокол процедури, який найкращим чином вирішить проблеми цього пацієнта.

В Україні кращі за все три апарати, але тільки один з них – Ulthera – пройшов безліч клінічних випробувань і довів свою ефективність. Департамент FDA, який стежить за безпекою продуктів і медикаментів, визнав цей апарат повністю безпечним.

У нормі при проведенні Смас ліфтингу повинні бути або зовсім незначні болючі відчуття, або їх взагалі не повинно бути. Не потрібно терпіти біль, скажіть про це лікаря-косметолога, можливо, він не врахував якісь нюанси, і зможе все швидко виправити.

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]