Поки не так багато людей знають, що є доглядом geneO+? Це нова процедура догляду за шкірою. Її головний позитивний ефект полягає у насиченні клітин дерми киснем. Вона застосовує природний механізм посилення клітинного дихання, посилює процеси регенерації. Завдяки їй шкіра омолоджується.

У чому полягає позитивна дія geneO+?

Позитивних ефектів у процедури більш ніж достатньо. Вона сприяє ексфоліації – м’якому відлущування верхніх шарів епідермісу, забезпеченню його гладкості, вирівнюванню тону.

В унікальних процедурних комплексах Geneo присутні активні компоненти, які мають цілющу дію. У ході такої процедури шкіра отримує поживні речовини, які необхідні для оновлення.

Особливо виділимо ліфтинг ефект, запуск вироблення колагенових волокон, еластину, гіалуронової кислоти. Оновлена технологія сприяє відновленню контурів овалу обличчя, розгладжуванню зморшок. При цьому пацієнти не відчувають болю, реабілітація займає мінімальну кількість часу.

Ця процедура повертає особі молодість, надає йому свіжого вигляду. Її можна виконувати цілий рік, у тому числі на «свіжу» засмагу. Маніпуляція абсолютно безболісна, на її виконання не потрібна попередня підготовка. Вона підходить людям із будь-яким фітотипом шкіри.

Основні показання до проведення процедури

Список показань до проведення такої процедури значний, він включає:

  • пористий епідерміс, гіперкератоз;
  • перші ознаки змін вікового характеру;
  • знижений тонус шкіри на обличчі та шиї;
  • стомлений вигляд, наявність темних кіл під очима.

Косметологічна маніпуляція вирішує проблему сухої шкіри нерівного кольору. Її варто випробувати всім, хто веде боротьбу за молодість.

Як і в інших косметологічних процедур, у geneO+ є протипоказання, тому консультація фахівця перед проведенням обов’язкова. Кількість позитивних відгуків зростає, більшість жінок залишається задоволеними результатом, відзначають омолоджуючий ефект та інші зміни зовнішності на краще.

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]