Чим відрізняються смас ліфтинг і rf ліфтинг

Ліфтинг – це процедура підтяжки шкіри і м’язів, яка має омолоджуючий ефект. Існують кілька видів ліфтингу. Глобально їх можна розділити на два: операційний, що вимагає хірургічного втручання, і безопераційний.

Серед безопераційних методів підтяжки великою популярністю користується апаратний ліфтинг. Це практично безболісна і найбільш безпечна процедура, яка не потребує тривалої реабілітації та має досить виражений омолоджуючий ефект.

Апаратна кометологія може запропонувати кілька способів підтяжки. Розглянемо два найбільш популярних – це смас ліфтинг і рф ліфтинг.

У чому ж різниця між смас ліфтингом і рф-ліфтингом? Який з них найбільш ефективний?

Почнемо з того, що обидва ці види переслідують одну мету – змусити наш власний організм виробляти більше колагену і еластину, необхідних для молодості шкіри амінокислот.

При обробці певної зони електричним струмом підвищується температура і запускаються процеси омолодження. Ультразвук  проникає в глибокий підшкірний шар SMAS і, руйнуючи колаген, примушує організм виробляти його більш інтенсивно.

В обох випадках відбувається омолодження шкіри, розгладжування зморшок, підвищується тонус м’язів, підтягується овал обличчя і людина починає виглядати молодше приблизно на 10 років.

Різниця між смас ліфтингом і рф ліфтингом ще і в кількості процедур. Якщо для смас ліфтингу достатньо всього однієї, то для досягнення ефекту від рф ліфтингу необхідно пройти курс з 7-10 процедур. Зони дії при обох видах ліфтингу однакові – ліфо і найбільш проблемні ділянки тіла.

Подтяжка век

Кожен, хто вибирав для себе спосіб позбутися ознак старіння за допомогою аппартаної підтяжки, задавався питанням – а що краще, смас чи рф ліфтинг? Обидва методи безболісні і мають мінімальний період реабілітації.

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]