Розкішне волосся

Гарне волосся дається від природи не кожному. Але навіть отримавши щедрий подарунок долі не всі можуть зберегти його. Здорові блискучі локони надають жінці додаткової чарівності, але досягти цієї краси досить складно. Для чоловіків густа і красива зачіска також часто здається недосяжним ідеалом. Тим часом секрет розкішного волосся криється не тільки в генетиці. Сучасна косметологія допомагає досягати бажаного результату за короткий проміжок часу.

Розкішне волосся

Як зробити волосся розкішним

Якщо запитати у будь-якої людини як вона уявляє собі розкішне довге волосся, то вона напевно намалює в своїй уяві густі блискучі хвилясті локони. Розкішний колір волосся і важкі пасма не тільки красиво виглядають, але і асоціюються зі здоров’ям людини. Власники такої краси виглядають завжди впевнено.

Далеко не кожного природа обдарувала чудовою структурою волосяного покриву голови. Генетика наука складна і виправляти  коди вченим поки не під силу, але це не означає, що не можна поліпшити поточний стан волосяних фолікул. Збільшити густоту волосся, поліпшивши їх структуру, можна. Для цього необхідно як мінімум правильно доглядати за шкірою голови.

У бажанні досягти ідеального результату багато записуються на прийом до трихолога. Цей спеціаліст допомагає розробити комплексну програму по догляду за волосяними цибулинами. Єдиним недоліком такого підходу є дуже довгий шлях до досягнення мети.

Розкішне волосся

Правильний догляд для густих розкішного волосся

Щоб мати можливість дивувати всіх розкішним блиском волосся необхідно дотримуватися ряду обов’язкових правил:

Але головне на шляху до густого і блискучого волосся – це догляд за фолікулами. Здорові волосяні цибулини забезпечать швидкий ріст волосся, бажану густоту, об’єм і товщину. Важливо, щоб до фолікулів надходило досить крові, яка постачає їх киснем і живильними речовинами.

Розкішне волосся

Мезотерапія шкіри голови

Мезотерапія – це процедура насичення волосся вітамінами. У шкіру голови ін’єкційно вводяться лікувальні препарати, які підбираються індивідуально. Лікар-косметолог підбирає для кожного пацієнта окремо ідеальний комплекс вітамінів, мікроелементів і корисних амінокислот для оздоровлення шкіри голови і волосяних цибулин.

Мезотерапевтичні коктейлі вирішують виявлені проблеми дуже швидко, за рахунок доставляння відсутніх елементів безпосередньо до фолікулів. З їх допомогою можна повернути волоссю життєву силу і здоровий вигляд. Препарат потрапляє відразу в цибулину і миттєво заповнює відсутні елементи. Дякую такому підходу позитивний ефект від процедури помітний відразу, а не через кілька тижнів.

Ін’єкційна методика підходить навіть людям з чутливою шкірою. Коктейль вводиться тонкою голкою, яка проникає на глибину не більше 3-4 мм. Больових відчуттів при цьому практично немає.

Один сеанс мезотерапії триває в середньому півгодини. Результати застосування оздоровлюючого коктейлю помітний вже після першого відвідування косметологічного кабінету. Але для повного оздоровлення волосся і активації формування нових фолікул, які збільшать густоту шевелюри, рекомендується пройти курс з 10 процедур. В особливо складних випадках курс може бути збільшений.

Розкішне волосся

Що впливає на ріст і випадання волосся

Добитися розкішного об’єму волосся не вийде, якщо цибулини слабкі. На здоров’я фолікул впливає величезна кількість чинників:
– стрес;
– захворювання ендокринної системи;
– наявність хронічних захворювань у гострій фазі;
– неправильне функціонування шлунково-кишкового тракту і багато іншого.

Але відсутність перерахованих проблем не гарантує наявності розкішного пишного волосся. У більшості випадків проблемою тьмяних, ламких, рідкісних локонів, є:

Вирішити проблему можна шляхом вибудовування особливого типу харчування, введення регулярних спортивних тренувань, проходження декількох курсів масажу голови. Або можна звернутися до більш швидкого способу вирішення проблеми – відвідати центр омолодження СМАС.

Розкішне волосся

Результати застосування мезотерапії

Для отримання розкішного волосся як на фото, досить відвідати професійного лікаря-косметолога, який підбере індивідуальний мезококтейль для шкіри голови. Після проходження повного курсу пацієнт отримає такі результати:

  1. Волосся стане рости швидше.
  2. Припиниться випадання.
  3. Почнуть формуватися нові цибулини, що збільшить густоту локонів.
  4. Лупа і зайва жирність пропадуть.
  5. Збільшиться густота і шовковистість.
  6. Структура відновиться, що додасть здоровий блиск і гладкість.
  7. Покращиться зовнішній вигляд волосся.

Наші клієнти в своїх відгуках хваляться розкішним волоссям, які вони отримали не приклад ніяких зусиль.

Хочете також мати здорове блискуче волосся, наповнені життєвою силою? Зателефонуйте в салон і запишіться на консультацію до спеціаліста.

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]