Косметичний дефект під назвою ПТОЗ є досить поширеним. Також можна сказати, що він помолодшав, і зустрічається вже у зовсім юних представниць жіночої статі. Сам термін має грецьке коріння і в перекладі означає опущення. Найчастіше слово ПТОЗ використовують стосовно віку, але можна використовувати й у ширшому сенсі для позначення опущення м’яких тканин обличчя загалом.

Птоз обличчя: боротися не можна впадати у відчай

Стадії розвитку Птоза

Косметологи виділяють три рівні обвисання овалу обличчя:

Перший ступінь

Спостерігається навіть у молодих дівчат і виявляється появою перших носогубних та міжбрівних складок.

Другий ступінь

Про неї говорять, коли перша ступінь стає більш вираженою і до неї додаються неприємності у вигляді мішків під очима та деформація в ділянці підборіддя з формуванням виражених поздовжніх складок.

Третій ступінь

Другий ступінь із роками все більше посилюється і до 50 років лікарі вже говорять про освіту третього ступеня. У цьому віці зморшки вже дуже глибокі, схожі на заломи.

Причини обвисання шкіри

В основі такого косметичного дефекту лежить ціла низка причин:

Профілактика появи ПТОЗ

Не кожній жінці вдається уникнути вікових змін у своїй шкірі та виглядати у 50 років на 40, але спробувати можна. Це справа непроста, що вимагає дисципліни, самоконтролю та змін у звичках.

Насамперед потрібно вживати вітаміни, що містять колаген і еластин, тому що з віком їх вироблення скорочується. Саме вони утворюють шкірний каркас.
Також важливо уникати стресів. Цілком виключити їх зі свого життя в умовах сучасності – завдання нездійсненне, але це те, чого потрібно прагнути. Добре допомагає розслабитись йога. Недосип провокує безліч хвороб, і ПТОЗ не виняток. Людина має спати не менше 7-8 годин на добу. Незбалансоване харчування: надлишок вуглеводів, зокрема цукру та борошняного, сприяє глікації. Це склеювання волокон колагену, яке природно тягне за собою втрату пружності шкіри.

Кожна жінка вибирає свій шлях боротьби з ПТОЗ: хтось відразу лягає під ніж пластичного хірурга, інші спочатку вдаються до техніки самомасажу. Кожен шлях вибирає собі сам. У будь-якому випадку, завжди можна знайти час для догляду за шкірою за допомогою антивікових засобів, масажу та спеціальної гімнастики. Техніка самомасажу широко представлена ​​в інтернеті, можна завантажити спеціальні програми на свій смартфон.

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]