Позбутися вугрів

Вугрі або акне, як називають захворювання косметологи та лікарі, проблема, з якою стикаються і чоловіки, і жінки. Найчастіше шкірні висипання з’являються на обличчі в період статевого дозрівання, а й інші гормональні проблеми можуть спровокувати їх появу в будь-якому віці. Існує два шляхи як позбутися від вугрів – внутрішній і зовнішній. І той і інший процес повинні виконуватися професіоналами, а не самим хворим. Косметологи, які мають спеціальну освіту і великий досвід роботи, знають, як позбутися вугрів на обличчі, щоб не отримати наслідків у вигляді постакне і очистити шкіру до здорового стану. Існує кілька перевірених методик, які гарантують відмінний результат.

Позбутися вугрів

Причини появи вугрів на обличчі

Перш ніж шукати спосіб як позбутися від прищів і вугрів, необхідно зрозуміти причину їх появи. Існує кілька основних проблем, які можуть спровокувати появу акне:

  1. Гормональний збій. Підвищений рівень гормонів призводить до збільшення функцій залоз внутрішньої секреції. Шкірний покрив перестає справлятися з таким об’ємом виділених речовин, відбувається застій і як наслідок закупорка вивідних каналів. Це найчастіша проблема висипань, особливо коли мова йде про тяжкий перебіг хвороби.
  2. Неврівноважений емоційний стан. Депресія, стреси, нерви відображаються як на внутрішньому функціонуванні, так і на зовнішньому вигляді. Більшість людей при таких проблемах просто мають втомлений вигляд. Але в деяких випадках сильні емоції можуть викликати появу акне.
  3. Неправильне харчування. При пошуку відповідей на питання як швидко позбутися від вугрів, першим з’являється рада з нормалізації харчування. Людям з яскраво вираженим висипом вугрів варто дотримуватися певної дієти.
  4. Неправильний догляд за шкірою. Людям з жирною і комбінованою шкірою важливо правильно, а головне регулярно доглядати за обличчям, щоб мінімізувати ризик закупорки пір сальними виділеннями і зовнішньої брудом.

Тільки спеціаліст може встановити точну причину появи акне і сказати, як позбутися від вугрів на носі в тому чи іншому випадку.

Позбутися вугрів

Як позбутися вугрів назавжди за допомогою салонних процедур

Ефективно позбутися вугрів можна на будь-якому етапі хвороби. Але чим більш запущена проблема, тим більше часу і зусиль знадобитися для її усунення. Якщо пацієнт запустив захворювання, то йому доводиться справлятися вже не тільки з усуненням нових запалень, а й усувати сліди від постакне. Саме з цієї причини не варто відкладати рішення серйозного питання в довгу шухляду. Чим швидше ви звернетеся до професіонала з питанням як позбутися від підшкірних вугрів, тим простіше буде від них позбутися.

Досвідчені косметологи допоможуть пацієнтові на будь-якому етапі захворювання. Професіонали своєї справи знають, як позбутися від вугрів на лобі, щоках, підборідді, носі. У салоні Омолодження СМАС кожен клієнт отримує спочатку професійну консультацію спеціаліста. В ході первинної бесіди і збору анамнезу лікар-косметолог призначає схему лікування акне.

Залежно від ступеня ураження шкірного покриву може бути обрана одна з наступних методик позбавлення від вугрової висипки:

Лікар-косметолог пропонує схему лікування, розраховує частоту відвідування салону і становить додатково систему догляду за обличчям.

Позбутися вугрів

Чистка обличчя Hydrafacial

Hydrafacial – це неінвазивна чистка обличчя, яка полягає в потрійному впливі на шкіру. Методика передбачає проведення поверхневого і серединного очищення шкірних покривів від ороговілого шару. Процедура виконується за допомогою спеціального вакуумного апарату. Косметолог санує шкіру, очищає сальні протоки, звільняє пори, видаляє підшкірну бруд. Після закінчення вакуумного впливу на обличчя наносяться косметичні засоби, які мають оздоровлюючий ефект.

Hydrafacial допоможе позбутися від вугрів будь-якої вікової категорії. Процедура не завдає шкоди і показана всім крім дітей. Її основною перевагою є безболісність і однократность застосування. До того ж застосування вакуумної чистки не вимагає тривалого періоду відновлення. З її допомогою можна, як позбутися від вугрів раз і назавжди, так і почати курс тривалого лікування, якщо мова йде про важкій стадії акне.

Позбутися вугрів

Ультразвукова чистка

Чистка обличчя ультразвуком – це апаратна процедура. За допомогою ультразвукового впливу проводиться поверхнева чистка обличчя. За допомогою апарату можна позбутися від вугрів на обличчі назавжди абсолютно безболісно. Ультразвукова чистка підходить людям з будь-яким видом шкіри, навіть з дуже чутливою.

Ультразвукові хвилі впливають відразу в декількох напрямках:

Чистка ультразвуком – це спосіб позбутися вугрів і поліпшити обмін речовин в підшкірних покривах. Після її застосування доглядові речовини без проблем проникають на потрібну глибину, і надають додатковий позитивний вплив на шкіру.

Позбутися вугрів

Механічна чистка

За допомогою механічного очищення можна видалити вугрі на шкірі і позбутися супутніх проблем. Процедуру призначають пацієнтам з комбінованою, жирною або проблемною шкірою. З її допомогою можна боротися з розширеними порами, чорними вуграми і позбутися від міліум.

Ступінь механічної дії підбирається індивідуально. Хоча такий вид чистки є вкрай травматичним, шкіра після нього виглядає помітно свіже і більш доглянутою.

Механічне видалення забруднення – це перевірена часом маніпуляція. Її проводять за допомогою спеціальних інструментів, які знижують травматичність і виключають можливість зараження. У домашніх умовах виконувати таку процедуру категорично не рекомендується. Наслідки невмілої чистки можуть вилитися в величезна кількість ускладнень, мінімальне з яких утворенню шрамів і рубців на шкірі.

Позбутися вугрів

Комбінована чистка

Комбінована чистка – це сукупність декількох методик, перерахованих вище, для досягнення максимального результату. Саме така маніпуляція найчастіше допомагає як позбутися від чорних вугрів, так і привести шкіру до здорового, сяючого вигляду.

Комбінування декількох методик дають можливість добитись 100% результатів в разі, коли позбутися від запалень за допомогою одного виду впливу не представляється можливим.

Ще не знаєте, як боротися з вуграми і чорними точками як позбутися від акне раз і назавжди? Запишіться в клініку СМАС на консультацію до лікаря-косметолога і отримаєте професійні поради по лікуванню хвороби.

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]