Корекція-збільшення губ

Очі – дзеркало душі, а ось губи можуть розповісти про характер жінки, її чуттєвість та сексуальність. Але з роками їх повнота втрачається, навколо рота утворюються зморшки і заломи, що псує загальну картину і негативно позначається на всій нижній частині обличчя.

Корекція об’єму губ допомагає повернути їм об’єм і змінити форму. Безопераційний метод простий у застосуванні і дає миттєві результати. У центрі омолодження СМАС проводиться контурна пластика губ із застосуванням сучасних методик і перевірених препаратів.

Через скільки робити корекцію губ

Контурна пластика губ дає ефект приблизно на рік. Після цього процедуру слід повторити. За необхідності філери можна підколювати для збільшення і раніше зазначеного строку, у міру втрати обсягу.

Якщо губи після корекції не влаштовують власника, то за допомогою деяких маніпуляцій можна мінімізувати кількість введеного препарату. Але не варто цього робити відразу після збільшення губ з набряками. У салоні краси Smas можна зробити контурну пластику зі збільшення губ або звести результати невдалого застосування філерів.

e12d84f8a433567c6e0a8f0fbf9d6079_ce_738x490x0x0_fitted_740x0

Що таке процедура контурна пластика губ

Контурна корекція губ – це інвазивний метод зміни форми і об’єму рота. Збільшення губ виконується за допомогою філерів з гіалуроновою кислотою або полімерних препаратів. Склад гелю, що вводиться відторгається і не викликає побічних ефектів.

За допомогою косметологічної корекції губ формується рівний красивий контур. Куточки рота піднімаються, а зморшки зникають. Жінки вдаються до процедури з метою корекції і збільшення губ гіалуроновою кислотою.

Важливо! Збільшення губ кислотою тягне загальне омолодження нижньої частини обличчя і має легкий ліфтинг ефект.

Збільшення губ за відгуками одна з найпоширеніших косметологічних процедур. До неї вдаються жінки будь-яких вікових категорій. Одні хочуть зробити збільшення губ недорого, інші змінити їх форму і розгладити зморшки.

Де зробити збільшення губ недорого

Клініка СМАС в Києві пропонує широкий спектр послуг по омолодженню шкіри обличчя і тіла для пацієнтів будь-якого віку і обох статей. Тільки у нас робиться контурна пластика губ за цінами минулого року. Ми даруємо омолодження недорого. На нашому сайті діють акції та спеціальні ціни. Пластика губ за вартістю залежить від кількості введених філерів.

Якісні сертифіковані препарати і висококваліфіковані лікарі-косметологи, ось головний секрет проведення успішних процедур по корекції губ в Києві.

При збільшенні губ ціна не є вирішальним фактором. Головне це відмінний результат і довготривалий ефект.

Корекція-Збільшення Губ

Показання до проведення

Контурна пластика губ філлерами абсолютно безпечна процедура, яка може проводитися вже з 18 років. Корекція губ філлерами призначається з метою поліпшення зовнішності. За допомогою гіалурона можна скорегувати вроджені аномалії або травми.

Корекція губ гіалуроновою кислотою показана пацієнтам з:

Збільшення губ і корекція дозволяє надати устам будь-яку форму, при цьому зберігши їх природну красу. Як показують фото збільшення губ до і після, отриманий результат призводить до гармонії вигляду в цілому. У зрілому віці корекція верхньої губи виконується в комплексі з іншими омолоджують процедурами.

Корекція-Збільшення Губ

Контурна пластика губ протипоказання

Корекція форми губ вважається безпечним методом виправлення естетичних огріхів зовнішності. Але робити її необдумано не варто. Перед походом до косметолога необхідно проконсультуватися у лікаря, який оцінить загальний стан людини і проведе ряд аналізів для виключення протипоказань.

Корекцію контуру губ не можна робити:

Забороняється вдаватися до корекції зморшок губ в післяопераційний період.

Багато гіпотетичних пацієнтів задаються питанням чи можна збільшувати губи. Інтерес виникає в зв’язку з великою кількістю інформації про негативні наслідки корекції губ після збільшення. Вони можуть спостерігатися тільки в разі, якщо лікар-косметолог неправильно розрахував дозування препарату і справив некоректне введення філерів. В інших випадках негативні моменти виключаються за умови, що пацієнт дотримується рекомендацій спеціаліста.

На губах після збільшення можуть з’являтися набряки. Набряклість зберігається протягом тижня, при цьому вона може зменшуватися або збільшуватися, але через 7 днів повністю проходить. У деяких випадках на фото губ після корекції видно гематоми і синці. Вони можуть з’являтися через підвищену чутливість шкіри або при неправильному догляді в реабілітаційний період.

id_6444_1489503634_4175x2783-e1542139060289-2000x1125-768x432

Як проходить корекція обсягу губ

Збільшення губ філером рівняють з пластикою обличчя, так як вимагає знань точок для введення. Саме тому варто проводити збільшення об’єму губ тільки у кваліфікованих фахівців.

Етапи процесу збільшення губ в Києві:

Увага! Завжди перевіряйте препарати для збільшення губ на наявність сертифікатів і діючих термінів придатності.

Набряклі губи після збільшення турбують ще й неприємним свербінням в області уколів. Але після закінчення реабілітаційного періоду можна насолоджуватися досягнутим ефектом до 12 місяців.

Запишіться сьогодні!

Корекція - Збільшення губ

6600 грн

Відгуки

Ліза:

«Природа не наділила мене пухкими губами, тому доводиться постійно вдаватися до послуг косметологів. За час використання філерів зрозуміла, що головне це знайти правильний салон, де є якісні препарати і досвідчені спеціалісти. У салоні СМАС все це є і навіть більше. Дуже приємне і коректне ставлення до клієнтів. »

Ольга Вікторівна:

«З роками пішов не тільки обсяг губ, але і утворилися зморшки. Ці ознаки старять жінку, до того ж неможливо нафарбувати губи і відчути себе повноцінно. Але один похід до косметолога вирішує мою проблему надовго. Процедура не дуже приємна, але півгодини в кріслі повертають мені молодість і впевненість. »

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всього: 1 Оцінка клієнтів: 5]