Гліколевий Пілінг в Києві

Поліпшити зовнішній вигляд можна за допомогою величезної кількості косметологічних процедур. Кожна з них має свої особливості і показання до застосування. З широкого вибору засобів з очищення шкіри і усунення перших ознак старіння найбільш потрібною залишається ексфоліація.

У цій лінійці особливе місце займає гліколевий пілінг, який в залежності від концентрації кислоти може вирішити величезну кількість проблем. А результати його застосування видно навіть після першого сеансу. Фруктові кислоти очищають шкіру і повертають їй гладкість і молодість.

Що за процедура гліколевий пілінг

Гліколевий пілінг для обличчя – це процедура відлущування ороговілих шарів шкіри за допомогою фруктових кислот. Хімічний пілінг гліколевий запускає активні процеси відновлення клітин, що сприяє швидкому омолодженню і позбавлення від зморшок.

Пілінг гліколевою кислотою впливає на верхні, середні або глибинні шари епідермісу за рахунок проникнення дрібнодисперсних молекул на різні рівні. Після нанесення на шкіру мертві клітини розчиняються, надлишковий меланін знищується, а також вбивається патогенна мікрофлора. В результаті активної дії кислот, запускається процес самооновлення клітин, продукується вироблення колагенових волокон.

Гліколевий пілінг за відгуками спеціалістів абсолютно безпечний, якщо обрана правильна концентрація фруктової кислоти, а процедура ексфоліації проведена відповідно до встановленого регламентом.

Увага! Шукайте де гліколевий пілінг зробити? У салоні СМАС процес очищення проводять досвідчені косметологи. Процес проходить безболісно і дарує нашим клієнтам тільки позитивні результати.

b15a4f4e72130b0ea363fc8d775547ac-768x512

Ступінь впливу і концентрація кислоти

У косметології існує три види пілінгу з використанням фруктових кислот:

Гліколевий пілінг 10 (поверхневий), містить 5-10% гліколевої кислоти.

Гліколевий пілінг 30 (серединний), може мати концентрацію 15-30% або 35-50%.

Гліколевий пілінг 70 (глибинний) - 70%.

На початку гліколевий пілінг роблять в найменшій концентрації, в подальшому процентне співвідношення може збільшуватися в міру необхідності. Чим вище концентрація, тим глибше проникнення і обробка. Ефект безпосередньо залежить від глибини впливу, але не всім необхідна максимальна ексфоліація. При первинній консультації спеціаліст визначає, який саме вид пілінгу особи гліколевої кислотою проводити.

image

Як проходить гліколевий пілінг

Перед тим як пройти процедуру хімічного пілінгу гліколевої кислотою необхідно кілька днів утриматися від активного впливу ультрафіолету. В іншому ніякої підготовки не потрібно.

Сам процес омолодження за допомогою косметичної процедури виглядає так:

Аll inclusive пілінг гліколевий робиться протягом 15-30 хвилин. За цей час проводяться всі етапи процедури. Час витримки залежить від типу шкіри і глибини впливу.

Навіть один сеанс гліколевого пілінгу до і після показує вражаючі результати, які добре видно на фото.

Скільки коштує гліколевий пілінг

Вартість пілінгу з гліколевою кислотою безпосередньо залежить від обраної концентрації. Крім того, слід враховувати, що крем пілінг з гліколевої кислотою вимагає комплексного застосування. Залежно від складності випадку клієнтам рекомендується відвідати від 4-х до 10-ти процедур фруктової ексфоліації. Між сеансами обов’язкова перерва близько двох тижнів для відновлення епідермісу.

Кращий гліколевий пілінг в Києві за ціною і якістю проводить центр омолодження СМАС!

3

Результат гліколевого пілінгу

Головна проблема, з якою бореться гліколевий мигдальний пілінг, – підвищена пігментація. Препарат діє лагідно, але як скраб знімає надмірний меланін, робить шкіру світліше і чистіше. Після проходження курсу гліколевого пілінгу в Києві клієнти відзначають:

Зменшення або повне зникнення шрамів від постакне

Розгладження зморшок

Омолодження

Поліпшення стану шкіри

Довідка! Гліколевий пілінг крем має м’яку дію на шкіру, не травмуючи дерму і повертає обличчю молодість і красу. Гель пілінг гліколевий – це найкраще поєднання безпеки та ефективності.

ba4328cdc34bf0d15c391651aea637f9

Де в Києві зробити гліколевий пілінг

Салон краси Smas пропонує пройти поверхневий, серединний або глибинний пілінг peel гліколевий. Наші спеціалісти підберуть потрібну концентрацію кислот і забезпечать високу результативність процедури.

У клініці СМАС гліколевий пілінг для обличчя за відгуками людей які вже пройшли ексфоліацію не має больового ефекту і неприємних наслідків. Порадує гліколевий пілінг і ціною, доступною всім.

Запишіться сьогодні!

Гліколевий Пілінг

1000 грн

Відгуки

Кіра Сергіївна:

«Вперше робила гліколевий пілінг ще в 27 і до цього дня дуже люблю і ціную цю процедуру. Вважаю, що саме регулярне відлущування кислотою дозволило зберегти мені молодість в свої 35. Мені дуже подобається отриманий ефект і те, що процедура не дуже дорога. Швидко, а головне не травматично, я оновлюю шкіру і скидаю року. Підключаю і інші косметологічні сеанси для омолодження, але очищення фруктовими кислотами вважаю оптимальним варіантом для будь-якого віку. »

Аріна:

«Веснянки проявляються на моєму обличчі постійно. Ні крему з високим ступенем захисту від сонця, ні капелюхи не рятують мене від прояву підвищеної пігментації на обличчі. Тільки пілінг з гліколевої кислотою допомагає мені успішно боротися з веснянками і робить мою шкіру чистою і світлою. Дуже подобається миттєвий ефект, але для отримання стійкого результату завжди проходжу цілий курс процедур. »

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]