Депігментуючий Пілінг Dermiumlab

Ультрафіолетові промені насичують організм корисними вітамінами і вкрай необхідні для здорового функціонування клітин. Але надмірна дія УФ-променів підвищує пігментацію шкіри, викликаючи появу темних плям меланіну. Найчастіше пігмент з’являється на обличчі, декольте, руках.

Сучасні косметичні процедури допомагають нейтралізувати дію ультрафіолету і видалити  плями, що з’явилися. Депігментуючий пілінг вважається найефективнішим і результативним в боротьбі з надлишками меланіну.

Як робиться депігментуючий пілінг

Сеанс депігментуючого пілінгу Dermiumlab складається з трьох важливих етапів:

Увага! Безпосередньо в клініці проходить тільки сама процедура, а ось правильний догляд до і після її відвідування лягає на самого пацієнта.

42928907

Де в Києві зробити депігментуючий пілінг

Депігментуючий пілінг мигдальною кислотою робиться в багатьох салонах Києва, але не скрізь він виконується якісно з дотриманням прийнятих в косметології стандартів. Центр омолодження пропонує найкращий депігментуючий пілінг. Переваги нашого салону полягають в наявності відразу трьох важливих факторів:

Професійні косметологи

Якісне обслуговування - кращі апарати і препарати

Величезний досвід роботи

Ми проводимо депігментуючий пілінг в Києві тільки за допомогою оригінальних сумішей кислот. Спробуйте пілінг Dermiumlab в Києві. Відгуки про процедуру до і після дивіться на нашому сайті.

image

Проведення процедури

Перед проведенням хімічного депігментуючого пілінгу важливо дотримуватися єдиного правила – два дні не приймати сонячні ванни. Це правило поширюється і на реабілітаційний період. Процедура ексфоліаціі в салоні жінкам і чоловікам проводиться за єдиним протоколом:

Депігментуючий пілінг Dermiumlab у відгуках завжди рекомендується як процедура, що приносить користь шкірі і ефективно усуває пігментні плями.

Скільки коштує депігментуючий пілінг

Вартість однієї процедури скраб пілінгу  депігментуючого вказана в прайсі цін на послуги клініки Смас. Але погоджуючись на ексфоліацію, слід розуміти, що найбільша ефективність досягається тільки за умови проходження повного курсу.

Кількість сеансів депігментуючого пілінгу і ціну за весь курс можна дізнатися після консультації з спеціалістом. Для зниження вартості слід скористатися акцією від салону.
Результату Dermiumlab пілінг до і після на фото наших клієнтів.

chistka-ultrazvukom

Що таке депігментуючий пілінг Dermiumlab

Депігментуючий пілінг для обличчя відрізняється від дії інших ексфоліацією. Основний інгредієнт використовуваних для процедури препаратів фруктові кислоти. Вони не ушкоджують шкіру і не коагулюють протеїни. Dermiumlab пілінг:

Підвищує рівень активності вироблення нових клітин

Стимулює синтез ліпідів

Знижує вироблення меланіну

Зменшує кількість нетипових клітин

Підвищує рівень міжклітинної матриксу в дермі

Депігментуючий пілінг молочною кислотою уповільнює вікові зміни шкіри і покращує структуру покривів. Процедура сприяє відбілюванню шкіри і розгладженню дрібних зморшок. Залежно від індивідуальних особливостей клієнта, типу шкіри і природи походження пігментації використовуються склади з:

Важливо! Ефективність депігментуючих пілінгів за відгуками лікарів залежить безпосередньо від правильно підібраного складу і концентрації.

beaty-girl

Протипоказання і показання для депігментуючого пілінгу

Депігментуючий пілінг роблять при наявності таких показань:

Незважаючи на позитивний ефект пілінгу фруктовими кислотами, у цієї процедури є ряд протипоказань. Депігментуючий пілінг для обличчя не можна проводити при:

Депігментуючий пілінг крем не можна застосовувати під час прийому ретиноїдів.

При проведенні депігментуючого пілінгу результат завжди індивідуальний. Одним необхідно всього три процедури для отримання ефекту освітлення і омолодження обличчя, іншим 7-10.

Запишіться сьогодні!

Депігментуючий Пілінг Dermiumlab

2500 грн

Відгуки

Алла Миколаївна:

«З віком стали з'являтися пігментні плями. Довгий час користувалася виключно домашніми засобами боротьби з ними, але особливих зрушень не було. Зважилася вдатися до більш серйозних заходів і відвідала косметолога. Мені порадили звернути увагу на депігментуючий пілінг. Спробувала вперше і трохи побоювалася реакції шкіри. Але все пройшло вдало, при цьому шкіра посвітліла і посвіжішала. »

Тетяна:

«У мене все обличчя рябе і мене це завжди заставляло комплексувати. Рятує мене тільки пілінг. Я перепробувала безліч найрізноманітніших, але Dermiumlab сподобався мені найбільше. Він настільки професійно збалансований, що не завдає шкоди, а лише дає унікальний результат. Шкіра стала не просто світлою, а порцеляновою. З задоволенням використовую препарат на зону декольте і рук. »

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]