Процедура лазерної епіляції стає все більш затребуваною – це сучасний спосіб видалення небажаної рослинності на тілі. Існує думка, що таку процедуру небажано робити влітку. Спробуємо розібратися так це чи ні.

Сонце та лазерна епіляція

Спекотна погода не є протипоказанням до проведення лазерної епіляції. Головне дотримуватися після процедури простих правил, щоб уникнути негативних наслідків. Намагатися не перебувати довгий час на відкритому сонці. У перші кілька днів після лазерної епіляції слід утримуватись від відвідування пляжу, засмаги. Обмеження діє близько двох тижнів.

Перед виходом надвір необхідно користуватися кремом з SPF-50. Усі оброблені лазером ділянки бажано прикривати одягом.

Якщо за кілька днів до процедури було отримано опік, з її проведенням доведеться почекати.

Нехтування цією рекомендацією загрожує появою подразнення. До інших негативних наслідків можна віднести гіперпігментацію, яка триває протягом тривалого часу – процес займає від 2 до 3 місяців. При подразненні шкірних покривів зростає ризик інфікування, уникнути цього можна шляхом антисептичної обробки дерми.

Сучасні лазерні технології дають можливість виконувати епіляцію навіть у той період, коли сонце виявляє підвищену активність. При видаленні волосся у такий спосіб шкірні покриви не пошкоджуються, оскільки прогріванню підлягають виключно ділянки росту волосся. Сучасні апарати передбачають наявність системи охолодження, лазер впливає на волосяні фолікули, цілеспрямовано їх руйнуючи. Це один із найшвидших, надійних та зручних способів видалення небажаної рослинності. Лазером можна користуватися будь-якої пори року.

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]