Мезотерапія – це метод лікування та косметології, заснований на введенні мікродоз препаратів та біологічно активних речовин безпосередньо у шкіру. Цей метод допомагає покращити стан шкіри, волосся та тіла шляхом доставки потрібних речовин прямо в цільові ділянки.

Суть мезотерапії

Мезотерапія передбачає використання ін’єкцій з невеликими дозами вітамінів, мінералів, амінокислот, ферментів чи гіалуронової кислоти. Препарати ін’єктуються за допомогою тонких голок безпосередньо в шкіру, де вони можуть забезпечити необхідну лікувальну або косметичну дію.

Плюси мезотерапії:

 1. Цілеспрямована дія: Препарати надходять точно до потрібних ділянок шкіри або волосистої частини голови, що підвищує ефективність.
 2. Поліпшення стану шкіри та волосся: Мезотерапія сприяє зволоженню, стимуляції росту волосся, підвищенню тонусу шкіри, зменшенню зморшок та інших косметичних проблем.
 3. Мінімальні побічні ефекти: При правильному виконанні процедури ризик ускладнень невеликий, і вони зазвичай незначні та тимчасові.

Мінуси мезотерапії:

 1. Необхідність повторних процедур: Для досягнення довгострокових результатів часто потрібна серія процедур, що може вимагати часу та додаткових витрат.
 2. Можливі ускладнення: В окремих випадках можуть виникнути побічні ефекти, такі як почервоніння, набряклість, поява синців або алергічні реакції.

Мезотерапія застосовується для лікування в’янення шкіри, боротьби з целюлітом, покращення стану волосся та вирішення інших косметичних проблем. Однак, вона має певні протипоказання, включаючи вагітність, годування груддю, інфекції шкіри, алергічні реакції на використовувані препарати.

Перш ніж пройти мезотерапію, важливо проконсультуватися з досвідченим фахівцем, щоб оцінити всі ризики та користь процедури для вашого здоров’я та шкіри.

Види мезотерапії:

 1. Мезотерапія для обличчя: Спрямована на покращення стану шкіри обличчя, зменшення зморшок, зволоження та підтяжку шкіри.
 2. Мезотерапія для волосся: Застосовується для стимуляції росту волосся, зміцнення волосяних фолікул та покращення загального стану шкіри голови.
 3. Мезотерапія для тіла: Використовується для боротьби з целюлітом, покращення тонусу шкіри, зменшення обсягів та покращення загального стану шкіри на тілі.

Показання до проведення мезотерапії включають:

 • В’янення шкіри обличчя та тіла.
 • Зморшки та ознаки старіння шкіри.
 • Проблеми з волоссям, такі як випадання волосся або його ослаблення.
 • Целюліт та нерівності на тілі.
 • Сухість, втрата пружності та зволоженості шкіри.
 • Рубці та розтяжки.

Протипоказання до мезотерапії:

 • Вагітність та грудне вигодовування: Використання деяких препаратів може бути небезпечним для плода або може перейти в молоко.
 • Інфекції шкіри: Процедура мезотерапії може посилити інфекцію або спричинити її поширення.
 • Алергія на компоненти препаратів: Реакції на речовини, що застосовуються, можуть бути серйозними.
 • Цукровий діабет або інші хронічні захворювання: Деякі препарати можуть вплинути на рівень цукру в крові або мати протипоказання при певних захворюваннях.
 • Індивідуальна непереносимість: У разі виявлення реакції організму на попередні ін’єкції або препарати мезотерапія може бути протипоказана.

Процедура мезотерапії може бути ефективною для вирішення багатьох проблем шкіри та волосся, проте перед її проведенням важливо отримати консультацію у лікаря-косметолога, щоб оцінити свої індивідуальні особливості та обговорити можливі ризики та користь від даного методу лікування чи косметології.

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]