Ультразвуковий Смас Ліфтинг вилиць (середня третина)

Кожна з нас напевно мріяла про приголомшливі вилиці моделі з обкладинки глянцевих журналів, але як досягти такого приголомшливого ефекту не лягаючи під ніж хірурга?

Інноваційні досягнення в області індустрії краси пропонують приголомшливе рішення для вас – методику безопераційного SMAS lifting вилиць. Це допоможе вам зробити ваші вилиці прекрасними і підтягнутими на досить тривалий період часу.

Принцип дії методики безопераційного SMAS lifting вилиць, полягає в тому, що створює багаторівневий вплив не тільки на шкіру обличчя, а й м’язи, підкіжножирову клітковину, колагенові і еластичні волокна, що в свою чергу, і створюють ефект підтягнутості і пружності ваших вилиць.

* Результати можуть відрізнятися в залежності від обставин і особливостей стану шкіри.

Методика безопераційного SMAS lifting вилиць

Процедура повністю безпечна і відмінно поєднується з іншими апаратними та ін’єкційними способами омолодження. Єдине, що важливо пам’ятати, це рекомендований час для ін’єкцій через 2 тижні після Смас підтяжки середньої третини обличчя.

4_SMAS_Ulthera_System

Переваги процедури Смас Ліфтингу вилиць

Перевага проведення безопераційного SMAS lifting вилиць полягає в тому, що у нас працюють висококласні професійні косметологи, що мають за плечима багатий досвід в проведенні якісної процедури SMAS ліфтингу вилиць в місті Київ.

Безпечно

Ліфтинг скул полягає в безпеці проведення процедури, так як вона не передбачає хірургічного втручання і не залишає ніяких слідів.

Без реабілітації

Відразу ж після закінчення проведення процедури ви можете спокійно повертатися до свого звичного життя, але будучи вже значно молодшою на 5 10 років.

rezultaty_smas_liftinga

Тільки у нас найсучасніше і якісне обладнання, найдосвідченіші і професійні косметологи Києва, які знають як якісно і безболісно зробити ваші вилиці прекрасними c допомогою процедури SMAS-ліфтинг вилиць. Результат після процедури СМАС-ліфтингу від проведення інноваційної процедури Ви зможете побачити відразу ж після її проведення.

Ефект від процедури smas ліфтингу вилиць

Спробуйте і переконайтеся в цьому самі! А допоможуть вам у цьому наші професійні лікарі косметологи, які знають, як провести процедуру СМАС - ліфтинг вилиць якісно і гарантовано ефективно.

Важливо знати, що остаточний результат від проведення процедури безопераційного СМАС-ліфтингу вилиць (середньої третини) Ви зможете побачити через три місяці, так як вона має накопичувальний ефект. * Результати можуть відрізнятися в залежності від обставин і особливостей стану шкіри.

Найкраща ціна! Не відкладай на завтра і не чекай появи нових зморшок!

Наша команда лікарів вищої категорії

Smas Lifting Вилиць

Ольга Голубієвська

Лікар Дерматолог-Косметолог

Smas Lifting Вилиць

Слава Бєлкова

Лікар Дерматолог-Косметолог

Smas Lifting Вилиць

Марія Дорошенко

Лікар Дерматолог-Косметолог

Смас Ліфтинг відео відгуки

Подивіться, що говорять про ультразвуковий Смас Ліфтинг!

Відгуки

Smas Lifting Вилиць

Лариса

«Процедура Смас Ліфтинг вилиць змінила моє життя! Мені 52 роки, і я думала, що колишню молодість моїх вилиць не поверне вже нічого, крім як дороге хірургічне втручання, але не так давно почула про таку інноваційну процедуру як smas lifting , і що таке вже давно роблять в Україні, знайшла вашу клініку, і о диво! Все дуже сподобалося! Косметологи просто чарівниці! Спасибі вам за якісно виконану роботу, а ціна на послугу в місті Київ просто порадувала. Прийду ще на інші зони ».

Поліна

«Дуже багато чула про таку процедуру як Смас Ліфтинг вилиць, але довго не наважувалася робити, боялася, що потраплю до поганого косметолога, знаєте, як воно буває. ... Але, після довгого вивчення просторів інтернету, читання відгуків про різні косметології, зупинилася саме на вашій клініці. І жодного разу не пошкодувала, все на вищому рівні! Косметологи професіонали своєї справи! Процедура Смас Ліфтинг вилиць трохи болюча, але результат видно відразу ж після закінчення проведення. Чоловік каже, що заново закохався. Вельми дякую вам!"

Smas Lifting Вилиць