Ультразвуковий Смас Ліфтинг зони декольте

Шкіра в зоні декольте в першу чергу видає вік жінки. Після 30 років на шиї з’являються дрібні зморшки, розтяжки, пігментація. Ідеальний метод безопераційного омолодження, що не має протипоказань – SMAS Lifting декольте. Замовте послугу в нашій студії краси!

В основі методу Smas підтяжка декольте лежить ультразвук, що впливає на дерму, підшкірні клітини.

549bbae3-67df-4273-a7dd-6824a9f4dc72

* Результати можуть відрізнятися в залежності від обставин і особливостей стану шкіри.

Глибина проникнення променя - 3-5 мм, максимум 8 мм. Ультразвук запускає в організмі синтез волокон колагену і еластину.

Знайомство з послугою

Смас Ліфтинг зони декольте, як і інших ділянок тіла, виконується апаратом Ulthera System. Цей спосіб омолодження в косметологічному співтоваристві справив ефект вибуху бомби, особливо після сертифікації FDA в категорії «Ліфтинг». Це стало показником того, що процедура дійсно ефективна, а результат помітний неозброєним оком. З плином часу стан шкіри покращується, найбільша концентрація колагенових волокон відзначена через 3 місяці.

Підтяжка декольте технікою Smas стала популярніше за ботокс, оскільки шкіра після підтяжки виглядає природно, не натягнуто.

Особливості та переваги

Чому багато жінок обирають цей вид підтяжки, оскільки:

Без операції

SMAS Ліфтинг безопераційне омолодження зони декольте, безпечне для здоров'я. Деякі жінки відчувають легкий дискомфорт, але в основному процедура безболісна.

Дія на зону

Ультразвук діє локально, не поширюється на інші ділянки тіла.

Для різного віку

Апаратний Смас Ліфтинг зони декольте підходить для жінок різного віку - від 25 до 55 років.

Без реабилитації

Ультразвуковий Смас Ліфтинг декольте - не травматична процедура. Відзначено легке почервоніння, яке зникає без додаткової допомоги через 2 години.

Ефект пластики

Ефект можна порівняти з пластикою. Подивіться результат Smas lifting декольте, фото представлені на сайті.

Довгий ефект

Після ультразвукового променя зморшки не з'являться протягом 2-3 років, після закінчення цього часу, процедуру повторюють. Шкіра буде довше залишатися молодою і свіжою.

Смас Ліфтинг шкіри декольте – підтяжка не тільки верхнього шару, але і тканин, м’язів. Луч нагрівається, проникає в глибину дерми, внаслідок чого відбувається блискавична реакція шкіри, вона втягується, розгладжується, а на місці мікрокрапок активно виробляється колагенові волокна.

У портфоліо нашого сайту можна подивитися результат Смас Ліфтингу зони декольте до і після.

Smas lifting зони декольте заснований на процесі природної регенерації клітин. З віком вироблення білка сповільнюється і чим старше жінка, тим менше колагену і еластину виробляється. Безопераційний Smas-ліфтинг декольте дозволяє «обдурити природу», призупинити час. Кожна жінка гідна бути молодою і привабливою, не залежно від віку.

Ультразвуковий SMAS ліфтинг декольте – недешева процедура, але ефективність доведена науково. Приємний ефект омолодження відчули особисто гості нашої косметологічної студії. Щоб уточнити вартість, зв’яжіться з нашим косметологом.

SMAS-lifting_4_31201151-e1517429552554

Де замовити послугу Смас Ліфтинг декольте?

Кругова підтяжка зони декольте – популярна послуга, але якщо ви збираєтеся зробити її вперше, запишіться на консультацію до нашого косметолога. У нас апаратний Смас Ліфтинг декольте виконується із застосуванням новітнього обладнання, якісно і без болю.

Скільки коштує процедура в нашій студії? Чи не дорожче ніж в інших клініках безопераційного омолодження, але ми гарантуємо 100% результат! І безкоштовну корекцію через 3 місяці після процедури! Якщо потрібно терміново зробити підтяжку декольте Smas ліфтинг, просто наберіть наш номер! Знайти студію нескладно: Україна, Київ, точну адреса можна подивитися в розділі «Контакти».

Знайдіть час для краси

Наша команда лікарів вищої категорії

Врач Ольга Центр Омоложения

Ольга Голубієвська

Лікар Дерматолог-Косметолог

Слава Бєлкова

Лікар Дерматолог-Косметолог

Центр Омоложения Киев

Марія Дорошенко

Лікар Дерматолог-Косметолог

Відгуки

Олена

Неймовірний ефект. Думала ефективність занадто перебільшена. Але результат дуже порадував. Тепер із задоволенням ношу ношу відкриті сукні.

Ольга

Така процедура ліфтингу мені була рекомендована лікарем. Так як за станом здоров'я мені не можна робити операцію. У підсумку в цьому центрі я отримала відмінну послугу і задоволена.