Мезотерапія обличчя

Процедура мезотерапії шкіри обличчя відома вже більше 50 років. За цей час вона стала більш доступною і поширеною. Скористатися інноваційним методом омолодження може сьогодні будь-яка людина, що не має протипоказань. Десятки років практики і досліджень довели, що мезотерапія обличчя гіалуроновою кислотою і іншими поживними препаратами абсолютно нешкідлива і тягне виключно користь.

Гіалуронова мезотерапія обличчя вирішує проблеми шкіри без застосування хірургічних методів.

Скільки коштує мезотерапія обличчя

У центрі омолодження СМАС вартість мезотерапії обличчя залежить від виду процедури, зони введення препарату і кількості сеансів. При первинній консультації клієнту підбирається індивідуальний план впливу і робиться розрахунок ціни за майбутні послуги. Скористайтеся акціями від нашої клініки, і отримайте знижки на майбутні процедури.

Процес проведення мезотерапії обличчя на відео.

beautiful-woman-face-portrait-beauty-skin-care-concept-beautiful-beauty-young-female-model-girl-touching-her-face-skin-cheeks-hands-fingers.-fashion-beauty-model-isolated-on-white-1_0-768x586

Мезотерапія обличчя: визначення процедури

Перш ніж перейти до суті даного виду косметологічного впливу варто розібратися, мезотерапія обличчя що це за процедура.

Мезотерапія – це введення поживних коктейлів в підшкірні тканини з метою запобігання появи вікових ознак і позбавлення від вже проявлених симптомів. Препарати підбираються індивідуально в залежності від типу шкіри, віку і розв’язуваної задачі. У їх складі в тій чи іншій пропорції можуть перебувати гіалуронова кислота, вітаміни, мінерали, амінокислоти і інші компоненти.

Фракційна мезотерапія обличчя ефективно бореться з безліччю проблем. На кожного клієнта вона діє індивідуально, але завжди має позитивні результати. Зробити мезотерапию обличчя варто тільки заради того, щоб підвищити мікроциркуляцію крові і поліпшити тонус шкіри, але це не всі плюси процедури.

Важливо! Вибираючи між мезотерапією обличчя і біоревіталізацією варто враховувати ряд важливих факторів і показань. Біоревіталізація спрямована на насичення тканин гіалурона,а у мезотерапії спектр речовин набагато ширше.

3208077

Як роблять мезотерапію обличчя

Мезотерапія обличчя в Києві проводиться відповідно до встановленої схеми ведення косметологічних операцій. До початку введення препаратів в дерму з клієнтом проводиться консультація на предмет виявлення протипоказань та визначення його індивідуальних особливостей. У процесі спілкування лікар-косметолог визначає необхідність проведення мезотерапії обличчя і скільки процедур потрібно пройти для повного курсу.

Виникло бажання пройти мезотерапію обличчя і купити повний курс? Дізнайтеся про всі етапи проведення сеансу:

Довідка: Мезотерапія обличчя при протипоказаннях не приносить очікуваних результатів і може погіршити стан здоров’я пацієнта.

mezoterapiya-lica-1024x537-768x403

Препарати для мезотерапії обличчя

Лікар визначає для кожного клієнта індивідуально, що для нього є найкращою мезотерапією обличчя. Ін’єкції роблять сильніший ефект, але в багатьох випадках потрібні менш кардинальні міри. Мезотерапія обличчя без голки застосовується у випадках відсутності яскраво виражених ознак старіння.

Залежно від підібраного варіанту використовуються такі препарати:

При застосуванні зазначених препаратів мезотерапії обличчя до і після процедури гарантує яскраві позитивні результати. Вітамінно-відновлюючі суміші мають сертифікати якості, а їх ефективність доведена часом.

Види мезотерапії обличчя

Процес введення коктейлів для мезотерапії обличчя ділиться на два основних види:

Безголкова мезотерапія обличчя не травмує епідерміс, до того ж відрізняється винятковою безболісністю. Ін’єкції робляться через проколи, але місце введення препарату анестезується, що мінімізує больові відчуття.

mezoterapiya-43f-fifastyle-768x432

Що не можна робити після мезотерапії

Після мезотерапії обличчя відгуки та фото показують не тільки про позитивні, а й негативні наслідки. Чому так відбувається? Існує дві причини:

Виправити першу ситуація досить просто, потрібно вибирати тільки перевірені клініки. Що стосується другого, то обличчя після мезотерапії за відгуками не можна:

Парити в лазнях, саунах

Піддаватись ультрафіолету на пляжах, в соляріях

Фарбувати за допомогою косметики

Терти за допомогою пілінгів, скрабів

Мезотерапія обличчя за ціною може відрізнятися, а ось реабілітаційний період завжди однаковий.

Чи можна робити мезотерапію обличчя до 25-ти років

Ін’єкційна мезотерапія обличчя показана з 25-30 років. Вважається, що саме в цей період починається поступове зів’янення шкіри і поява перших ознак старіння. Введення мінерально-вітамінних коктейлів в такий період не просто маскує дефекти, а усуває причини появи зморшок, темних кіл, пігментних плям і ін.

Але старіння шкіри не завжди пов’язано виключно з віком, досить часто для появи зморшок, пігментації, мішків під очима, є й інші причини. Саме тому, про вік застосування мезотерапії обличчя і тому, як часто її проводити варто консультуватися індивідуально.

При порушеннях роботи сальних залоз косметолог може рекомендувати мезотерапію обличчя у скільки завгодно років починаючи з 18-ти. Якщо особливих проблем з дермою немає, але їй не вистачає живлення, можна використовувати кисневу мезотерапію обличчя.

mezoterapiya_dlya_litsa

Плюси і мінуси мезотерапії особи

За відгуками клієнтів мезотерапія обличчя до і після свідчить про наявність плюсів і мінусів в процедурі.

Переваги виражаються в ефективності процедури. Після введення мезогеля спостерігається розгладження зморшок, підтягування овалу, шкіра стає світлішою і пружною. Крім того, мезотерапія обличчя за відгуками менш травматична ніж пластична хірургія і має порівняно невеликий реабілітаційний період.

Недоліками ін’єкційної процедури є неприємні відчуття при введенні препарату. І хоча шкіра знеболюється, але для людей з низьким порогом чутливості, процес може здатися занадто болючим.

Унікальний ефект від мезотерапії обличчя на фото і відео від наших клієнтів.

Запишіться сьогодні!

Мезотерапія обличчя

від 1500 грн

Відгуки

Вікторія:

«Сімейні негаразди призвели мене до стресу, а він в свою чергу позначилося серйозними висипаннями на обличчі. Час проходив,а стан обличчя не покращився і я вирішила піти до косметолога. Спеціаліст порадив мені мезотерапию розписавши всі плюси процедури. Результат виявився не відразу, що змусило мене понервувати. Але через тиждень запалення помітно скоротилися, а через кілька процедур обличчя стало практично ідеальним. »

Діна:

«Закохалася в мезотерапію з першого разу. Після одного сеансу побачила зміни, а після пройденого курсу оцінила і підтягнутий овал, і свіжу шкіру, і зниклі зморшки. Очі відкрилися, губи стали чіткіше, а настрій динамічніше. Самі ін'єкції не надто приємні для мене, але терпимі. Готова впоратися з незручностями постпроцедурного періоду заради отриманого результату. »

Наша команда лікарів вищої категорії

Врач Ольга Центр Омоложения

Ольга Голубієвська

Лікар Дерматолог-Косметолог

Слава Бєлкова

Лікар Дерматолог - Косметолог

Центр Омоложения Киев

Марія Дорошенко

Лікар Дерматолог - Косметолог