АКЦІЇ

до 15.12
  • 1 насадка - ( ̶3̶0̶0̶0̶ ) - 1500 грн
  • 2 насадки - ( ̶4̶0̶0̶0̶) - 2000 грн

Залиш заявку зараз і отримай 30 хв. пресотерапії на 44 канальному апараті 2021 року в подарунок

Кріоліполіз рук в Києві за найкращою ціною

Зменшити обсяг рук і позбутися від жирових відкладень на них – завдання підвищеної складності, такі в школі називали «Зірочка». Але на допомогу приходить сучасна методика апаратної косметології – кріоліполіз, процедура безпечна, неінвазивна і безболісна. А головне – ефективна.

Як проводиться кріоліполіз рук?

Щоб холод не зашкодив іншим тканинам, використовується спеціальний апарат, який затягує жирову складку в вакуум, спочатку розігріває її, а потім впливає холодом – температурою до -10 градусів. Процедура триває до 1 години, апарат вимикається автоматично, коли фіксує зміни в жирових клітинах.

При проведенні процедури кріоліполіз, на внутрішню поверхню руки наноситься спеціальний гель, який захистить шкіру від впливу низьких температур.

Протипоказання для проведення кріоліполіза

Кріоліполіз не рекомендований:

Принцип дії методики кріоліполіза

Кріоліполіз грунтується на дії холоду на жирові клітини. Вони не переносять низьких температур, і при їх тривалому впливі гинуть, розпадаються і виводяться з організму. Цей процес називається апоптозом. Методика кріоліполіза розроблялася довгий час і враховує фізіологічні та біологічні процеси організму. Вона безпечна, відсутність побічних ефектів і результативність технології підтвердженна міжнародними сертифікатами якості.

kak_izbavitsja_ot_zhira_na_rukah

Які проблеми допоможе вирішити кріоліполіз?

Кріоліполіз рекомендований при наявності надлишків жирової тканини на руках.

Ніяких ризиків і відновного періоду

Кріоліполіз виключає побічні ефекти і не вимагає реабілітації. Відразу після процедури ви можете повернутися до звичного ритму життя (але він не повинен включати переїдання і малу рухливість). Може виникнути невелике почервоніння, але воно швидко пройде.

Помітний результат - через два тижні

Сама процедура кріоліполіза лише запускає процес розщеплення клітин, а видимий ефект буде видно по мірі того, як вони повністю розпадуться і будуть виведені з організму. Це відбувається через 2 тижні і триває протягом 6 тижнів. Саме це робить кріоліполіз абсолютно безпечною і нешкідливою для організму процедурою.

Додатково кріоліполіз поверне шкірі тонус, зробить її більш пружною.

Запишіться сьогодні!

Відгуки

Світлана, 26 років

«Різко набрала вагу з певних причин. Від живота і боків вдалося позбутися самостійно - спорт і дієта. Але руки не піддавалися ніяким зусиллям! Кріоліполіз допоміг. Велике спасибі!"

Юлія, 40 років

«Я була налаштована дуже скептично до апаратних методик схуднення. Але нічого не допомагало, і я зважилася на кріоліполіз - і в захваті від результату! Тепер будуть сміливо пробувати безпечні методики апаратної косметології! »

Відео відгук Анни про процедуру

Наша команда лікарів вищої категорії

Питання - Відповідь

Чи є спосіб прискорити процес?

Так, фахівці рекомендують лімфодренажний масаж після кріоліполіза рук- він прискорить процес виведення з організму продуктів розпаду жирових тканин.

Скільки процедур потрібно для повного позбавлення від надлишків жирових клітин?

Це індивідуально, залежить від існуючої товщини жирового прошарку. Зазвичай достатньо 1-3 процедури, щоб назавжди позбутися від надлишків.

Є підтвердження безпеки процедури?

Так, вона має міжнародні сертифікати якості і схвалена FDA Управлінням контролю якості США.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]