Біоревіталізація обличчя

Молодість шкіри забезпечується достатньою кількістю гіалуронової кислоти в організмі людини. До певного віку ця речовина виробляється в тілі людини самостійно в потрібній кількості, але починаючи з 25-ти років процес генерації поступово сповільнюється. Підтримувати епідерміс молодим і повним сил допомагає біоревіталізація обличчя.

Під час процедури в підшкірні тканини вводиться гіалуронат, який успішно заповнює бракуючий баланс і підстьобує природне вироблення еластинових і колагенових волокон.

SMAS Lifting

Біоревіталізація обличчя що це за процедура

Біоревіталізація обличчя гіалуронової кислотою – це процес природного повернення до життя клітин епідермісу. Поступове зниження вироблення нових клітин відновлюється потужним вкиданням гіалуронки. Препарат не має хімічних добавок і на 100% чистий, що гарантує відмінний ефект від біоревіталізації особи після процедури для будь-якого пацієнта.

Біоревіталізація обличчя кислотою проводиться двома шляхами:

 • Введення препарату безпосередньо в тканини за допомогою дрібних ін'єкцій.
 • Безін'єкційна біоревіталізація обличчя, коли кислота доставляється в підшкірні шари за допомогою лазера.

Другий спосіб найефективніший і дає більш глибокий і довготривалий результат. При біоревіталізації обличчя 40-річним важливо застосовувати комплекс заходів для отримання максимального ефекту.

Скільки процедур біоревіталізації обличчя

Клієнти на першій же консультації хочуть дізнатися все про біоревіталізацію обличчя і як часто її доведеться робити. Введені в епідерміс компоненти не можуть надовго залишитися в тканинах, з часом вони виводяться, що вимагає поповнення їх запасу. При біоревіталізації обличчя скільки необхідно сеансів сказати точно можна тільки при зборі докладного анамнезу. Кінцева кількість відвідувань визначається типом і станом шкіри, віком пацієнта і іншими індивідуальними особливостями.

Біоревіталізація Обличчя
Біоревіталізація Обличчя

Лазерна біоревіталізація обличчя вимагає 3-5 відвідувань для проходження повного курсу. Ін’єкційна – до 10, в залежності від наявності вікових змін.

Оцініть зміни обличчя після біоревіталізації на фото наших клієнтів. Ми гарантуємо тільки якісний підхід і відсутність негативних наслідків.

Як роблять біоревіталізацію обличчя

Біоревіталізація шкіри обличчя проводиться виключно в салонах. Процес вимагає дотримання певних правил як при підготовці до сеансу, так і при безпосередньому введенні препарату. Етапи процедури:

 • Шкіра обличчя очищається спеціальними засобами.
 • Чиста поверхня обробляється антисептиком, після чого наноситься місцева анестезія.
 • Після біоревіталізації обличчя гіалуроновою кислотою шкіра протирається антисептиком і наноситься заспокійлива маска.
 • Біоревіталізація виконується максимально швидко, поки діє знеболююче. Тонкою голкою робляться неглибокі проколи з інтервалом в 1-2 сантиметри по всій зоні впливу.

При біоревіталізації обличчя використовуються різні препарати. Одним з найефективніших вважається біоревіталізація обличчя Аквашайн. Це коктейль, в якому крім гіалуроната присутні пептиди, амінокислоти, вітаміни та мінерали.

Увага! Зробити біоревіталізацію обличчя рекомендується жінкам і чоловікам старше 25-ти років. Процедура гарантує розгладження рельєфу шкіри, зменшення зморшок, повернення тургору епідермісу.

1-33.jpg

Що не можна після біоревіталізаціії обличчя

Обличчя після біоревіталізації за відгуками повертає природну красу і молодість. Але позитивні наслідки біоревіталізації обличчя можуть бути не такими яскравими, якщо не дотримуватися певних рекомендацій лікаря.

Зверніть увагу при біоревіталізації обличчя що не можна:

 • відвідувати лазні і сауни;
 • засмагати в природних і штучних умовах;
 • впливати на шкіру агресивними методами - скраби, масажі, пілінги.

Обмеження діють протягом 7-14 днів після відвідування салону краса.

При біоревіталізації обличчя є протипоказання, такі як вагітність, годування грудьми, травми шкірних покривів в відкритому вигляді або у вигляді шрамів і рубців. Тільки професійний косметолог може точно сказати показана процедура клієнту і чи є у нього протипоказання до неї.

plazmo1-768x388

Плюси і мінуси біоревіталізації обличчя

За відгуками лікарів-косметологів і клієнтів біоревіталізації особи до і після свідчить про високу ефективність введення гіалуронової кислоти під шкіру. Переваги біоревіталізації обличчя в Києві виражаються в наступних пунктах:

 • Висока результативність методу.
 • Досягнення довготривалого ефекту.
 • Насичення епідермісу важливими і потрібними елементами.
 • Повернення природної молодості в досить короткі терміни.
 • Можливість доставляння препарату на підшкірний рівень для кращого засвоєння.

Мінуси біоревіталізації обличчя:

 • При непрофесійному введенні може викликати ускладнення у вигляді підшкірних ущільнень.
 • Препарат вводиться голкою під шкіру, що не дуже приємно з психологічної точки зору, хоча анестезія і знижує больові відчуття.

Біоревіталізація обличчя дає ефект яскравий і довготривалий, що робить яскравіше плюси а мінуси менш суттєвими.

Довідка: Вибираючи між мезотерапією обличчя і біоревіталізацією слід звертати увагу на вік клієнта. Мезотерапія на відміну від біоревіталізації не забезпечує настільки глибокого проникнення препарату, тому підходить пацієнтам без яскраво-виражених ознак старіння.

biorevitalizacia_lica_2

Де можна зробити біоревіталізацію обличчя

Краща біоревіталізація обличчя за відгуками і цінами проводиться в центрі омолодження СМАС в Києві. Клініка практикує тільки перевірені методики, які гарантують досягнення наміченого результату.

Smas – це команда висококваліфікованих лікарів і косметологів, які працюють на благо клієнтів. Ми використовуємо тільки сертифіковані препарати і супроводжуємо клієнта на всіх етапах процедури. У салоні СМАС вартість біоревіталізації обличчя приємно дивує наших відвідувачів. Регулярні акції і знижки роблять процедуру ще більш доступною і приємною.

Бажаєте провести біоревіталізацію обличчя як на фото? Клініка СМАС чекає вас! Ін’єкційне і безін’єкційне введення гіалуронової кислоти в підшкірні тканини, яка приносить швидке і природне омолодження шкіри обличчя.

Запишіться сьогодні!

Відгуки

Євгенія:

«Страшно боюся уколів, тому тривалий час навіть не думала про біоревіталізацію. Але спасибі косметологу, яка переконала мене, що потрібно спробувати. Я вражена тим, що боляче практично не було, а результат при цьому перевершив всі мої очікування. Всього три процедури підтягнули мені шкіру, зробили її рівною і гладкою, зникли дрібні зморшки. »

Жанна:

«Кілька разів робила мезотерапію і дуже задоволена ефектом, але в останній прийом зважилася на біоревіталізацію. Різниця від процедур відчувається. Біоревіталізація начебто наситила мою шкіру зсередини. Я помолодшала на кілька років, обличчя і шия стали пружними і підтягнутими. Навіть колір змінився на більш ніжний і сяючий. »

Наша команда лікарів вищої категорії

Біоревіталізація Обличчя

Ольга Голубієвська

Лікар Дерматолог-Косметолог

Біоревіталізація Обличчя

Слава Бєлкова

Лікар Дерматолог-Косметолог

Біоревіталізація Обличчя

Марія Дорошенко

Лікар Дерматолог-Косметолог