RF Ліфтинг

RF ліфтинг шкіри дарує тілу бездоганний зовнішній вигляд без болю та реабілітаційного періоду.

RF Ліфтинг

RF Ліфтинг

Радіохвильовий ліфтинг або RF ліфтинг зробив революцію в косметології, практично зрівнявши її з результатами з пластичною хірургією. Методика радіохвильового впливу дозволяє омолодити не тільки обличчя, а й тіло. Рівна гладка і сяюча шкіра, підтягнутий овал, відсутність нерівностей і в’ялості, ось тільки малий ефект від процедури RF ліфтингу. Досягнуті результати зберігаються протягом двох років і впливають на організм виключно позитивно.

Молодість і краса без скальпеля можлива! RF ліфтинг шкіри дарує тілу бездоганний зовнішній вигляд без болю і реабілітаційного періоду.

Радіохвильовий ліфтинг: поняття і принцип дії

RF ліфтинг тіла і обличчя – це процедура, при якій на шкіру і підшкірні шари впливають електромагнітні імпульси.

Розібратися, що таке RF ліфтинг і як він діє на тіло нескладно. Апарат для RF ліфтингу сприяє скороченню сполучних волокон, які втратили свою пружність. Такий вплив сприяє виробленню колагену, що оновлює шкірні покриви і зміцнює підшкірні тканини.

Важливо! RF ліфтинг виконується апаратом, яка не нагріває верхні шари шкіри. Він не завдає травм і виключає виникнення опіків.

Аппарат Oxy Geneo+

Види

У Києві RF ліфтинг представлений в наступних варіаціях:

Результати RF ліфтингу на фото вказують на ефективність даної косметологічної процедури. Тільки спеціаліст може визначити, який вид радіохвильового ліфтингу використовувати.

Плюси радіохвильового ліфтингу

Результати проведення RF ліфтингу обличчя до і після процедури свідчать про величезну кількість переваг. RF ліфтинг обличчя і тіла:

РФ Лифтинг Лица в Киеве

RF ліфтинг за відгуками споживачів послуги, ніколи не викликає алергічних реакцій.

Існуючі протипоказання

Досить часто клієнти задаються питанням чи небезпечно робити RF ліфтинг? Лікарі однозначно стверджують, що дана процедура не тягне за собою жодних побічних ефектів, але показана далеко не всім. Призначити застосування апарату для RF ліфтингу обличчя і тіла може тільки кваліфікований фахівець. Вдатися до кавітації або RF ліфтингу без попередньої консультації не можна.

Застосування RF апарату заборонено при наявності таких діагнозів:

Увага! RF ліфтинг тягне неприємні наслідки і повністю заборонений, при наявності у пацієнта кардіостимулятора, металевих імплантатів в зоні впливу. RF ліфтинг обличчя як на фото несумісний з золотими нитками.

РФ Лифтинг Лица

Скільки коштує RF ліфтинг

У 2019 році в салоні СМАС виконується RF ліфтинг за цінами минулого року. Вартість однієї процедури залежить від обраної зони і підібраної програми впливу. На нашому сайті представлений прайс, де можна дізнатися яка на RF ліфтинг обличчя і тіла ціна.

Радіохвильовий ліфтинг омолоджує шкіру і підшкірні шари. За рахунок активізації внутрішніх процесів стимулюється природна вироблення колагену. Клітини оновлюються, а тіло підтягується і молодіє.

Rf лифтинг процедура для лица

Як проходить процедура

Апарат RF ліфтинг в Києві використовується по строго встановленому в косметології регламенту:

Ефект видно відразу після того як проходить процедура RF ліфтингу.

РФ Лифтинг

Тривалість і частота процедур

Результати RF ліфтингу до і після видно тільки при правильному підборі виду масажу. Тривалість сеансу визначається обраною зоною і необхідною інтенсивністю впливу. Для підтягування контурів фігури або обличчя може знадобитися від 20 хвилин до 2 годин.

RF ліфтинг обличчя за відгуками дає серйозний видимий ефект вже після першого сеансу радіохвильового масажу. Але для закріплення результатів потрібен курс з 5-8 разів. Стільки ж знадобиться для приведення в порядок фігури. Приблизний інтервал RF на обличчя і тіло 10-12 днів.

Довідка! Для постійного ефекту молодості і краси рекомендується RF ліфтинг купувати не рідше 1-2 разів на рік.

Процедура Oxy Geneo+

Де роблять RF ліфтинг

RF ліфтинг в Києві виконується центром омолодження Smas. Це найбільший салон в Києві, в якому можна отримати весь спектр процедур, спрямованих на омолодження обличчя і тіла.

У Smas працюють кращі косметологи, які мають профільну освіту. У нашій клініці використовується тільки нове інноваційне обладнання. Ми надаємо послуги з RF ліфтингу недорого і якісно.

Запишіться сьогодні!

Відгуки

Тетяна:

«Давно спостерігаю за RF ліфтингом за відгуками і фото. Довго зважувала за і проти процедури не наважуючись вдатися до такого радикального методу омолодження. Але всі мої страхи розвіялися на першій же процедурі. По-перше, це абсолютно не боляче. По-друге, ефект після години радіохвильового масажу вразив мене. Пішло друге підборіддя, підтяглося обличчя, шкіра засяяла. Відмінна процедура, раджу спробувати всім. »

Елеонора:

«Я вже давно користуюся RF ліфтингом і вважаю його найкращим способом для підтримки молодості і краси. А ось знайти кращий салон, де і спеціалісти і обладнання відповідають заявленій якості, було вельми складно. Тільки в СМАС мені дали повні гарантії того, що я потраплю в руки професіоналів. Косметологи клініки стали моїми провідниками в світ підтягнутого тіла. Спасибі за відмінний сервіс! »

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]