Механічна Чистка Обличчя

Серйозні проблеми зі шкірою можна вирішити тільки кардинальними методами. Кращий спосіб позбутися від вугрів і чорних крапок – механічне чищення обличчя. Вона може виконуватися ручним, апаратним або комбінованим способом.

Механічне очищення шкіри обличчя є найефективнішим методом очищення. Однак процедура серйозно травмує шкірні покриви, тому застосовується тільки в серйозних випадках.

Апаратно-механічне очищення обличчя що це?

Розберемося, для чого потрібна механічна чистка обличчя. Апаратно-механічний вплив має потрійний ефект:

Обличчя після механічного очищення набуває здорового вигляду.

chistka_ruchnaya1_

Чи шкідливо робити механічне очищення обличчя

Для того щоб зробити механічну чистку обличчя косметолог в салоні застосовує ряд обов’язкових інструментів:

Всі ці інструменти виглядають досить травматично, а тому клієнти часто побоюються цієї процедури. Розберемося, що дає механічне очищення обличчя і який результат і ефект очікувати від її застосування.

Важливо! Апаратно-механічний вплив очищає шкіру, згладжує нерівності, відновлює здоровий обмін речовин. Незважаючи на грізні інструменти процедура абсолютно безпечна і корисна.

Показання та протипоказання

Механічна чистка обличчя допомагає від чорних крапок і вугрів. При наявності закупорених пор, Жировиків, акне, комедонів і гнійних запалень на шкірі, рекомендується вдатися до глибокого апаратного очищення.

Механічна чистка обличчя протипоказана чоловікам і жінкам при наявності:

mehanicheskaya-chistka-litsa-768x432

Увага! Герпес і менструальний цикл лише відкладуть проведення сеансу. Механічна чистка обличчя показана при відсутності гострих і хронічних захворювань.

 

Як доглядати за обличчям після механічного очищення в домашніх умовах

Для швидкого відновлення шкірних покривів важливо дотримуватися рекомендацій після механічного чищення обличчя.

Процедура викликає легкі почервоніння шкіри. Не знаючи як заспокоїти обличчя після механічного очищення можна нашкодити.

Важливо! Утримайтеся від вмивання холодною водою протягом 12-16 годин після сеансу.

Чим протирати обличчя після механічного очищення? Найкраще підійде спиртовий лосьйон. Він не тільки якісно очищає шкіру, але ще і дезинфікує її.

i-4

Етапи процедури

Чи боляче робити механічне очищення обличчя залежить від індивідуального сприйняття людини. Для мінімізації больових відчуттів позбавлятися від вугрів рекомендується виключно в клініці.

Ознайомтеся, як проходить механічне очищення особи, які етапи процедури:

Шкіра обличчя очищується від макіяжу за допомогою спеціальних засобів.

Пори розпарюються над парою.

Сальні пробки видаляються за допомогою ложки Уно. Серйозніші проблеми усуваються за допомогою інших інструментів.

Наносяться заспокійливі і дезінфікуючі засоби.

Косметолог знає, скільки за часом триває механічна чистка обличчя. За правилами сеанс не повинен перевищувати 20-ти хвилин, так як після цього пори закриваються.

Механічна Чистка Обличчя

Що не можна після механічного очищення обличчя

Відгуки про те, скільки заживає обличчя після механічного очищення, показують пряму кореляцію між правильним доглядом і швидкістю відновлення. Правильні дії і відсутність травматичних моментів дозволяє епідермісу заспокоїтися якомога швидше.

Все що входить в процедуру механічного очищення обличчя травмує епідерміс. Тому протягом тижня після сеансу заборонено:

Спеціалісти косметології попереджають пацієнтів про обов’язкові післяопераційних дії.

opasnosti_mehanicheskoy_chistki_lica_1

Як часто можна / потрібно робити механічне очищення обличчя

Тільки спеціаліст може сказати, як часто можна робити механічне очищення обличчя. Кількість процедур і їх періодичність визначається типом шкіри:

Бажаєте отримати якісну механічну очистку обличчя в Києві? Салон Smas чекає вас! Найкращі спеціалісти виконують механічну чистку обличчя за вигідною ціною. Ми знаходимося в центрі Києва, недалеко від метро Дружби народів. Середня ціна механічного очищення обличчя 1000 грн.

Механічна чистка обличчя виправдовує свою вартість. За допомогою апаратно-механічного очищення епідермісу обличчя набуває рівний, здоровий вигляд. Чорні точки і вугри видаляються, за рахунок чого шкіра стає чистішою і світлішиою. Процедура підходить і підліткам і дорослим.

Запишіться сьогодні!

Відгуки

Станіслав:

«Я хоч і чоловік, але завжди дбаю про шкіру. Не всі процедури мені підходять за ціною і впливом, а ось механічна чистка поєднує в собі прийнятну вартість і хороший результат. У салоні СМАС з'явився випадково, але став постійним відвідувачем. Спеціалісти завжди ввічливі й акуратні, що дуже приємно. »

Вероніка:

«Чорні точки на носі моя болюча тема. Довгий час займалася самостійної очищенням на дому, але ніколи не отримувала ідеального результату, та до того ж завжди сильно травмувала обличчя. Вперше випробувавши процедуру в салоні, залишилася задоволена, тим наскільки дбайливо працює косметолог. Почервоніння зійшли досить швидко, не залишивши жодного сліду! »

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]