Атравматична чистка обличчя

У наш час медицина і, в загальному, косметологія, розвиваються з феноменальною швидкістю. Уже сьогодні існує величезна кількість способів безболісно очистити шкіру, навіть в самих делікатних і ніжних місцях. Такі процедури роблять жінки по всьому світу.

Практично найпопулярніша процедура ХХІ століття – чистка обличчя. Цей косметологічний процес являє собою прочищення сальних залоз, прибирання відслоївшихся частинок епідермісу (шкіри). Чистка обличчя допомагає відкрити всі глибокі пори, щоб шкіра дихала і була свіжою.

Увага! Центр омолодження Smas проводить процедури атравматичної чистки обличчя в Києві. Пам’ятайте, у нас в клініці діють постійні знижки та акції.

 

Особливості атравматичної чистки обличчя

В сучасних умовах і екології, таке явище як утворення «чорні точки» або по іншому комедони, вже не новина. Так як на чутливу шкіру обличчя впливає все вітер, пил, холодних повітря і сонце, вона виділяє свій захисний секрет, який застигає на поверхні обличчя у вигляді непомітною плівки. У деяких сальні залози працюють удвічі сильніше, утворюючи плівку і забиваючи пори. На жаль, наша шкірі не має здібностей самоочищення, для цього і була створена процедура атравматичної чистки обличчя.

Такий вид очищення є найбезпечнішим і ефективним варіантом. Основна відмінність від ручного чищення пор – це безконтактне очищення. При цьому методі, шкірі навіть не відчуває механічного дотику або впливу, вона не травмується і не стягується.

Дана процедура повністю безболісна і може бути рекомендована для всіх, незважаючи на вік, тип або колір шкіри.

shutterstock_772554262

Smas - кращий салон атравматичної чистки обличчя

Центр омолодження Smas в Києві виконує повний комплекс чистки обличчя. Ми зробимо ваше обличчя гладким і чистим, без болю і безлічі виснажливих сеансів.

Атравматична чистка обличчя, відгуки після якої у наших клієнтів тільки позитивні – це одна з найбільш потрібних програм. Досвідчена і сертифікована команда професіоналів залишить тільки позитивні емоції після проведення процедури у нас.

Довідка! У нас лояльна вартість всіх косметологічних процедур. Зокрема атравматична чистка обличчя ціна на яку складає від 1000 гривень, є досить-таки привабливою.

Протипоказання

Кожен наш клієнт, перед тим як приступати до атравматичної чистки обличчя, проходить огляд, своєрідний тест. Він допомагає визначити, чи є алергічні реакції на використовувані компоненти.

Крім цього, до процедури не можуть бути допущені клієнти, у яких виявлено:

atravmaticheskaya_1

Телефонуйте і записуйтеся прямо зараз !!!

Плюси атравматичної чистки обличчя

Пройшовши нашу чистку обличчя, відмерлі клітини шкіри будуть відлущені, «чорні точки» видалені, а пори і сальні залози стануть прочищенні і тонізовані.

Це унікальна за своєю натурою процедура, адже вона абсолютно безболісна і безконтактна – а значить і не вимагає ніякого відновлення. Ви абсолютно спокійно, вийшовши з салону, може відразу вирушати на роботу, ділову зустріч або ж побачення, і, не дивлячись на те, що ви пройшли багатоетапний процес.

atravmatichnaya-chistka-licza

Атравматична чистка обличчя етапи

Відштовхуючись від того в якому стані ваша шкіра, деякі пункти можуть різнитися, але найчастіше в процес атравматичної чистки обличчя включаються такі етапи:

Очищення

Повне очищення від макіяжу засобом, який має антисептичні, протизапальні і очищуючі властивості.

Підготовка

Вже на очищене обличчя наноситься предпілінговой крем, за допомогою чого, відбувається відшарування або відлущування ороговілих шматочків шкіри.

Хімічний пілінг

Безпосередньо пілінг на основі «смачних», корисних фруктових кислот.

Розігріваючі процедури

В область очищення наноситься спеціальна маска, яка повинна точно відповідати індивідуальному типу шкіри (з зволожуючими, заспокійливими, поживними або судинозвужувальними компонентами).

Чистка обличчя

Препарат ферментативного дії, що нагадує пілінг-гоммаж, накладається під теплий компрес. Після висихання спеціаліст обережно скачує його, що сприяє відкриттю пір.

Стягування пор

В область очищення наноситься спеціальна маска, яка повинна точно відповідати індивідуальному типу шкіри (з зволожуючими, заспокійливими, поживними або судинозвужувальними компонентами).

Тонізування

Після того як маска знята з обличчя, воно має потребу в підтримці тонусу і дезінфекції, в місцях з підвищеним саловиділенням, для цього використовується лосьйон.

Регенерація

Важливий процес відновлення основного захисту обличчя - водно-ліпідної плівки, він також абсолютно диференційований залежно від типу і стану шкірного покриву.

Профілактика

Нанесення пудри, сприяє профілактиці зараження інфекцією епідермісу, який піддавався чищенню.

Важливо! Весь процес атравматичної чистки обличчя в нашій клініці проводиться професійними косметологами, які вже багато років працюють в цій сфері.

Запишіться сьогодні!

Атравматична Чистка Обличчя

800 грн

Відгуки

Валентина Віталіївна:

«Якщо хто сумнівається, дівчата не думайте, а просто йдіть на процедуру. Я просто в захваті! Обличчя після чистки як шкіра немовляти! Атравматична чистка обличчя пройшла на Ура! Обов'язково прийду ще, особливо перед якоюсь важливою подією або святом, завжди тепер буду робити цю процедуру. »

Світлана:

«Я звичайно спочатку сумнівалася, чи допоможуть ці всі пілінги, чистки і т.д. Але коли подруга побувала в «СМАС» центрі, повірила на слово і пішла. І як ви думаєте ?! НІРАЗУ не пошкодували! Приємна жінка під час процедури підтримувала бесіду, а обличчя моє стало безперечним. Не люблю хвалитися, але атравматична чистка обличчя це найкраща косметична процедура в моєму житті »

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]