Smas Lifting Нижньої Треті

Smas Lifting Нижньої Третини ads

Про процедуру

Апаратний Смас Ліфтинг нижньої частини обличчя представляє безопераційну процедуру, яка виконується кваліфікованими спеціалістами за допомогою ультразвукового впливу. Проникаючи крізь поверхневі шкірні шари хвилі ультразвуку фокусуються на певній глибині (4,5 мм) і мають стимулюючий вплив на м’язові тканини.

Smas Lifting Нижньої Третини ads2
Smas Lifting Нижньої Третини ads

Косметологи рекомендують замислюватися дівчатам про проведення корекції нижньої частини обличчя вже після досягнення 30 років, щоб мати можливість виглядати не тільки відповідно до свого віку, але і набагато молодше.

Smas Lifting Нижньої Третини ads

Вдавшись до безопераційної підтяжки нижньої частини обличчя вам вдасться отримати бажаний результат після першої процедури, який зберігається протягом 2-х років. Так само ми через 3 місяці робимо БЕЗКОШТОВНУ Корекцію!

Як працює ультразвук і Смас Ліфтинг

в порівнянні з іншими процедурами по омолодженню нижньої третини

Щоб викликати синтез нового колагену і як наслідок підтяжку тканин нижньої третини обличчя, необхідно нагрівання тканин до температури 65С. Тільки при такому рівні можна досягти денатурації білка і викликати оптимальний неоколлагенез. Тому процедура Смас Ліфтинг нижньої третини на апараті Альтера визнана найефективнішою і безпечною альтернативою пластичної хірургії. (Сертифікат FDA.)

Якщо порівняти хірургічний ліфтинг, лазерне випромінювання, радіочастотне випромінювання і апарат Ulthera, то можна помітити ступінь впливу на зону м’язово-апоневротического шару. Сфокусований ультразвук діє на рівні і ступені впливу хірургічного ліфтингу і дає високий ефект, при цьому забезпечує високу безпеку для пацієнта.

смас лифтинг лица
смас лифтинг лица

Переваги:

Результат відразу після процедури

Результат виконаної косметологічної процедури якісно можна помітити відразу ж після її закінчення. А також ефект впливу протягом 3-6 місяців продовжує наростати.

Безпека

Виключення ризику інфікування і розвитку ускладнень за рахунок відсутності розрізів. Це єдиний метод впливу на нижній м’язово-апоневротический шар, а не на шкіру. До появи цього апарат на такому глибокому рівні могли працювати тільки хірурги. Процедура виконується під ультразвуковим контролем, це дозволяє лікарю безпомилково визначати глибину і інтенсивність ультразвукового впливу.

Абсолютно безболісна і не викликає ніяких побічних ефектів, синців, почервоніння, опіків. Вам не потрібно знаходитися в клініці, носити пов’язки, знімати шви! Період відновлення відсутня. І в цьому вона багато в чому краще хірургічної СМАС підтяжки. Процедура ультразвукового СМАС-ліфтингу чудово поєднується з будь-якими ін’єкційними і апаратними методиками омолодження, пілінгу, шліфування, ботулінотерапіей, контурної пластикою.

Наростаючий Ефект

А також ефект впливу протягом 3-6 місяців продовжує наростати. На 3-й місяць після процедури, ми рекомендуємо прийти на безкоштовну Корекцію.

Без болю і реабілітації

Фото - галерея

Результат

Перші результати видно відразу після процедури – обличчя помітно підтягується і стає більш чітким, потім ефект наростає до півроку. Відразу після процедури Ви помітите:

Клінічні дослідження ефективності роботи

Методи неінвазивної косметології не менше ефективні в порівнянні з операційними. Це доводять численні світові дослідження. За допомогою ультразвукового впливу на апараті Альтера можна побачити на прикладі проведеної роботи з пацієнтами з Кореї. У 73% відзначалося значне поліпшення лінії підборіддя.

ЦІНА

Нижня третина + підщелепна зона

10000
7 500 грн
  •  
Акція
Тривалість
1,5 год

SMAS Lifting Нижня Третина

7500
5 000 грн
  •  
Акція
Тривалість
1 год

Процедура на апараті Ultraformer

Нижня третина + підщелепна зона

10000
7 500 грн
  •  
Акція
Тривалість
1,5 год

SMAS Lifting Нижня Третина

7500
5 000 грн
  •  
Акція
Тривалість
1 год

Наша команда лікарів вищої категорії

Відгуки

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]