Пресотерапія

Пресотерапія – апаратний лімфодренажний масаж із використанням стисненого повітря.

Пресотерапія

Незалежно від статі та віку, кожна людина хоче добре виглядати, мати підтягнуту фігуру і чудово почуватися. Ось тільки через завантаженість робочого дня не завжди вистачає часу на відвідування спортзалу. Але чи можна оздоровити себе без виснажливих дієт і фізичних вправ? У Центрі омолодження це стало можливим завдяки проведенню пресотерапії – фізіотерапевтичної процедури лімфодренажного масажу за допомогою спеціального обладнання – Zemits Demeter 2.0.

Кому допоможе процедура?

Пресотерапія – апаратний лімфодренажний масаж із використанням стисненого повітря. Сеанси лімфодренажної пресотерапії нормалізують кровообіг і стимулюють лімфодренаж, що сприяє підвищенню еластичності шкіри, зменшенню об’ємів тіла, позбавленню набряків ніг. Пресотерапія допомагає впоратися:

  • з безсонням;
  • зайвою вагою;
  • болем у м’язах;
  • хронічною втомою;
  • наслідками постійних стресів;
  • зміцнює нервову та імунну системи;
  • усуває целюліт та вирівнює рельєф шкіри;
  • лікує венозну недостатність та варикозне розширення вен у початковій стадії;
  • відновлює після важких спортивних тренувань, перенесених інсультів, травм та оперативних втручань.

Пресотерапія - ефективне вирішення багатьох проблем!

Абсолютно всі клієнти як спортсмени, так і далекі від спорту люди підтверджують, що фізіотерапевтичні процедури лімфодренажного масажу значно покращують загальне самопочуття.

Курс пресотерапії (кількість та інтенсивність процедур) для кожного клієнта індивідуально розраховується лікарем-косметологом. При цьому враховуються особливості організму та проблеми зі здоров’ям. У середньому курс складається з 10-15 процедур тривалістю 30 хвилин із перервою в 2-4 дні.

Дослідження ефективності пресотерапії

Лабораторні дослідження, що вивчають вплив пресотерапії на відновлення м’язів та нормалізацію венозного кровообігу та відтоку лімфи, були проведені фахівцями з НДІ на базі ФДБУ ФНЦ ВНДІФК. У них взяли участь 48 спортсменів віком від 18 до 29 років. Сеанси апаратної пресотерапії ніг (всього їх було понад 400) проводилися під час та після навчально-тренувальних та змагальних процесів.

прессотерапия в киеве

Після проведених сеансів 40 учасників експерименту відзначили, що їхні м’язи розслабилися, болі ослабли, і вони відчули найкращу готовність до подальших тренувань. Відповіді спортсменів підтвердились даними апаратних досліджень.

Zemits Demeter 2.0 - якість зі США

Для проведення пресотерапії в Києві ми використовуємо професійний апарат нового покоління бренду Zemits Це найкраще у своєму роді обладнання, яке отримало схвалення Державним управлінням з нагляду за якістю препаратів медичного призначення США. Апарат має п’ять програм для ефективного опрацювання всіх зон ніг, рук, живота та сідниць.

Zemits Demeter 2.0 позитивно впливає стан всього організму, оскільки імітує природні скорочення м’язів. В основі роботи апарату закладено технологію тиску стисненим повітрям, яке надходить у костюм, розділений на сегменти, через 44 канали. За ефективністю одна процедура лімфодренажної пресотерапії дорівнює п’яти сеансам ручного масажу!

Висновок

Пресотерапія – унікальна лікувально-косметологічна процедура, здатна відновити здоров’я за короткий час завдяки прискоренню кровообігу та виведенню з організму зайвої лімфатичної рідини.

Ціна пресотерапії залежить від кількості процедур та обраної (рекомендованої лікарем) програми.

Запишіться сьогодні!

Пресотерапія

30 хвилин
500 грн

Відгуки

Марина, 23 роки

Мені курс допоміг упоратися з післяпологовими наслідками: тонус та рельєф шкіри відновилися, а також зникла зайва рідина. Найбільше у процедурі сподобалося те, що вона абсолютно безпечна та безболісна. Лежиш собі та відпочиваєш.

Оксана, 34 роки

Моєю метою було звільнення від целюліту. Отриманий результат переконав, що масаж лімфодренажний за допомогою апарату Zemits Demeter 2.0 ефективний на 100 %. Під час сеансу відчувалося, як кров розганялася по венах, а після процедури було відчуття, що я старанно позаймалася на тренажері.

Наша команда лікарів найвищої категорії

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]