АКЦІЇ на Кріоліполіз

Акції Кріоліполіз

Кріоліполіз: що це за процедура, суть методу

Кріоліполіз – це сучасна методика апаратної косметології, яка дозволяє скоротити в рази жирові складки за рахунок охолодження тканин.

Під час кріоліполізу проводиться точкове, суворо контрольоване охолодження тканин. Спочатку проблемна зона розігрівається, а потім різко змінюється температура на дуже низьку. Холод утримується довгий час. Жирові клітини до нього дуже сприйнятливі і починають гинути через 45 хвилин.

Саме під час процедури клітини не руйнуються, але запускає фізичний процес апоптозу. Це і якщо повільна руйнація жирових клітин, яка починається відразу після сеансу кріоліполізу і триває від трьох до шести тижнів. Реально видимі результати від проведення процедури помітні вже за два тижні. Всього 1 сеанс може усунути 25-30% обсягу жирового прошарку в оброблюваної зоною.

Кріоліполіз у Києві – нова процедура. Для неї використовується сучасний апарат, розроблений, запатентований і пройшов усі перевірки в США. Ефективність дії кріоліполізу доведена низкою наукових досліджень та задокументована міжнародними сертифікатами та стандартами.

Акції Кріоліполіз

от 1500 грн
1 насадка
1500 грн

35- 45 хв

2 насадки
2000 грн

35-45 хв

3 насадки
3500 грн
4 насадки
4000 грн

Наша команда лікарів найвищої категорії

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]