Кавітація

Локальне позбавлення від жирових відкладень досить складне завдання. Ще кілька років тому досягти серйозних результатів можна було тільки за допомогою хірургічного втручання. Сьогодні з ліпосакції справляється кавітація.

Ультразвукова кавітація - що це?

Кавітація що це за процедура? Ліфтинг кавітація – це інноваційна косметологічна процедура, яка позбавляє від жирових відкладень безболісно і швидко. Цей метод дозволяє працювати з окремими ділянками тіла, запускаючи процеси розщеплення жиру лише на одному з них.

Зменшити талію, підтягнути стегна, зробити коліна чіткими, а руки тонкими це все під силу сучасній процедурі. Результати кавітації до і після видно на фото наших клієнтів. За кілька сеансів фігура підтягується, а досягнуті показники зберігаються надовго.

Суть методу кавітації полягає в ультразвуковому впливі на жирові клітини (адипоцити). Низькочастотні хвилі утворюють пухирці газу в адипоцитах, приводячи до їх руйнування. При цьому інші клітини не пошкоджуються.

Виконується кавітація апаратом, який роблячи масаж, розщеплює внутрішній жир. УЗД кавітація дарує пацієнтові струнке і підтягнуте тіло без зусиль. Ніяких тривалих тренувань у спортзалі і тим більше складних операцій. Розглянемо докладніше, що таке кавітація для тіла, і на які види вона ділиться.

kavitaciya_news2

Види кавітації

Кавітацію поділяють на види:

У косметології використовується останній вид. З його допомогою можна впливати на будь-які частини – стегна, обличчя, коліна, сідниці і т.д.

Увага! Особливо затребуваною процедурою є кавітація живота.

Коли варто вдатися до кавітації

Кожен пацієнт повинен для себе визначити, чи можна робити кавітацію. Відповідь на це питання дасть лікар. Ручна ліпосакція рекомендується при наявності таких проблем:

Досить часто кавітація ліфтинг використовується для усунення неприємних наслідків після хірургічної ліпосакції.

kavitaciya.11

Довідка! Сучасна медицина пропонує процедуру кавітації матки. Вона спрямована на лікування хронічних запалень, усунення безпліддя і підготовки до зачаття.

Ультразвукова кавітація за відгуками є найдієвішим і безпечним методом боротьби із зайвою вагою.

Переваги процедури

За допомогою кавітації можна купити струнке пружне тіло. Але це не єдиний бонус, що привертає клієнтів в косметологічні салони.

Lpg масаж кавітація дає ряд «побічних» результатів

Вакуумна кавітація дарує підтягнуте тіло не інвазивним методом, без болю і синців. Після процедури не потрібно носити спеціальну білизну, чутливість шкірних покривів не втрачається.

plusi-i-minusi-1

Тривалість досягнутих результатів

Дія кавітації зберігається протягом декількох років. Для того щоб процедура дала серйозний зовнішній результат необхідно пройти 3-6 сеансів. LPG кавітація апаратом виконується протягом 20-60 хвилин, в залежності від частини тіла. Між сеансами рекомендується витримувати 5-8 днів.

kavit

Готуємося до процедури

Представляючи процес, як робиться кавітація, нескладно зрозуміти, що перед початком сеансу пацієнт зобов’язаний підготувати своє тіло до активного втручання. Час підготовки 4 дня. В цей період:

Для кращої роботи апарату для кавітації в день сеансу рекомендується скористатися відлущувальними пілінгами.

Важливо! За відгуками після кавітації також слід дотримуватися строгих рекомендацій косметолога. Тільки в цьому випадку ціна кавітації буде повністю виправдана отриманим результатом.

kavitaciya_chto_eto_takoe

Як проходить позбавлення від жирових відкладень

Кавітація для схуднення проводиться косметологом в наступному порядку:

Ефект кавітації безпосередньо залежить від того де саме видаляються жирові відкладення. Процедури на тілі дозволяють зменшити обсяги на 3-4 см.

Кавітація обличчя бореться з набряками, покращує загальний стан і колір шкіри, прибирає друге підборіддя або зменшує щоки.

Кавітація має протипоказання, але за відгуками має відмінний ефект.

Відновлення після

Щоб виключити від кавітації побічні дії, необхідно дотримуватися загальних порад спеціалістів. Усунення жирових відкладень за допомогою ультразвукової кавітації як на фото йде послідовно протягом декількох днів після сеансу. Тому важливо допомогти організму впоратися з поставленим завданням.

Для закріплення результату потрібно:

Кому протипоказано

Величезна кількість переваг не виключає наявність в кавітації протипоказань. Ця процедура запускає ряд процесів в організмі, які не завжди доречні. При наявності ряду діагнозів заборонено робити підтяжку тіла за допомогою УЗД апарату.

Не слід вдаватися до кавітації за відгуками і фото. Тільки кваліфікований спеціаліст може точно сказати чи треба проводити процедуру, і які частини тіла слід піддати ультразвуковому впливу.

10389242_xl

Ультразвукова ліпосакція заборонена у випадках:

Кавітація має протипоказання і побічні ефекти у вигляді активізації всіх внутрішніх процесів, що при наявності серйозних діагнозів загрожує ускладненнями.

Де в Києві можна зробити кавітацію

Клініка омолодження Smas в Києві виконує повний комплекс ультразвукової ліпосакції на всіх ділянках тіла. Ми зробимо ваше тіло струнким і підтягнутим без болю і виснажливих дієт. Косметологи СМАС мають високу кваліфікацію і великий досвід роботи. Процедура виконується за допомогою сучасного обладнання.

Результати нашої роботи можна подивитися на фото до і після, а також в знятих роликах. Перед тим як замовити кавітацію ознайомтеся з відгуками наших клієнтів.

Для кавітації рекомендується купити абонемент на кілька сеансів по акції. Ціни на послуги вказані в офіційному прайсі і залежать від оброблюваного ділянки.

Запишіться сьогодні!

Відгуки

Інна:

«Прочитала багато відгуків про кавітацію, але результати перевершили всі мої найсміливіші очікування. Мій тип фігури не має тонкої талії, що мене дуже засмучувало. Стільки років я ходила в зал, сиділа на дієтах, робила обгортання, але нічого не допомагало. А за 5 сеансів ультразвукової ліпосакції весь зайвий жир пішов, і я вперше побачила свою красиву талію. Ефект кавітації на фото! »

Тетяна Сергіївна:

«Мені вже за 40 і обличчя «попливло». Друге підборіддя, обвислі брилі, мішки під очима і несвіжий колір, додали мені десятку зверху. За допомогою кавітації до і після процедури змінили мене повністю. Всього за місяць я отримала підтягнуті контури обличчя і помолодшала на 15 років. Шкіра сяє, підборіддя підтягнулось, а щоки зменшилися. А головне що все це без ножа, болю і тривалого відновлення. »

Наша команда лікарів вищої категорії

Врач Ольга Центр Омоложения

Ольга Голубієвська

Лікар Дерматолог-Косметолог

Слава Бєлкова

Лікар Дерматолог-Косметолог

Центр Омоложения Киев

Марія Дорошенко

Лікар Дерматолог-Косметолог