Бажання виглядати молодо і природньо цілком виправдане, але далеко не всі можуть вирішитись на радикальні хірургічні процедури. Ринок косметології не стоїть на місці, на ньому з’являються нові інноваційні процедури, які менш травматичні і більш ефективні. Однією з таких процедур є Смас ліфтинг ультраформер.

У чому полягає проведення процедури

SMAS ліфтинг – спеціальний апарат, який впливає на шкіру ультразвуком. Хвилі здатні проникнути в глибокі шари шкіри, а саме до м’язово – апроневротичного. Для проведення даної маніпуляції використовують різні апарати, але найпопулярнішими і надійними є ультраформери і Альтери. Детальніше ми зупинимося на першому варіанті.

По суті, апарат ультраформер це корейський вдосконалений варіант американського апарату альтера. Ультраформер має великий вибір насадок, він менш безболісний і його можна використовувати для підтяжки зон живота, стегон і сідниць.

Крім очевидного ліфтинг ефекту, після першої процедури ультраформера буде помітний ефект омолодження – протягом 4 місяців оновлюються колагеново – елластинові волокна.

Який ефект ви отримуєте після процедури

Основний результат, який ви можете візуально спостерігати – скорочення кількості зморшок, зменшення їх глибини і підтягнута шкіра. Крім цього тон шкіри вирівнюється і стає очевидним, що дозволить відмовитися від тонального крему в принципі.

На що можна впливати апаратом ультраформер.

<img src="https://smas.com.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/IMG_7356-p5p9ogu8rivd3gmip6dapjvap4m3e6dcy6by2dmmk8.jpg" title="IMG_7356
0 (0)" alt="Смас Лифтинг Лица" />
<img src="https://smas.com.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/IMG_5065-p4mrfguojiostmf6ugs9zwkkj806dkzcbczyto9ol4.jpg" title="IMG_5065
0 (0)" alt="Смас Лифтинг Лица" />
<img src="https://smas.com.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/IMG_7439-p64vh1gms8sblzazecyawy91fk9o06iu8imgbagat4.jpg" title="IMG_7439
0 (0)" alt="Smas Lifting Лица" />

Протипоказань до цієї процедури не існує не так багато:

Якщо вам вже виповнилося 35, то задуматись про ліфтинг ультраформером варто. Процедура має накопичувальний ефект, запускає процеси омолодження, тому ваша шкіра буде в тонусі, а зморшки довго не потурбують.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]