Чи боляче робити Смас Ліфтинг

У апаратної косметології існує безліч ефективних процедур, і одна з них – Смас ліфтинг, воістину революційний метод омолодження обличчя без скальпеля хірурга.

Смас ліфтинг – це підтяжка за допомогою ультразвуку, який проникає в глибинний підшкірний шар SMAS, що відповідає за каркас обличчя, чіткий овал і пружну шкіру.

Безумовно, дуже приємною маніпуляцією Смас ліфтинг не назвеш. Так як ультразвук впливає точково і прогріває SMAS шар, це може бути досить болісно. Саме тому перед самим початком проведення СМАС ліфтингу на обличчя наноситься крем або гель з анестетиком. Такий захід допоможе повністю знеболити вплив на шкіру.

<img src="https://smas.com.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/IMG_9413-p6buaevm2xbf43my7ct4wf574vn1coi8zrge8iifg8.jpg" title="IMG_9413
0 (0)" alt="Смас Лифтинг Живота" />

Якщо вивчити відгуки про те, боляче чи ні робити Смас ліфтинг, то можна помітити, що думки можуть бути різні. Хтось пише, що біль нестерпний, а хтось каже, що зовсім нічого не відчув.

Смас ліфтинг проводиться досвідченим лікарем-косметологом, який врахує всі індивідуальні особливості пацієнта і складе такий протокол процедури, який найкращим чином вирішить проблеми цього пацієнта.

В Україні кращі за все три апарати, але тільки один з них – Ulthera – пройшов безліч клінічних випробувань і довів свою ефективність. Департамент FDA, який стежить за безпекою продуктів і медикаментів, визнав цей апарат повністю безпечним.

У нормі при проведенні Смас ліфтингу повинні бути або зовсім незначні болючі відчуття, або їх взагалі не повинно бути. Не потрібно терпіти біль, скажіть про це лікаря-косметолога, можливо, він не врахував якісь нюанси, і зможе все швидко виправити.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]