RF Ліфтинг Тіла

Не так давно з’явилося омолодження тіла rf ліфтинг. Сьогодні це вважається модною і ефективною процедурою. Радіохвильовий ліфтинг, (так розшифровується абревіатура) є безболісною процедурою, яка допомагає впоратися з низкою вікових проблем. РФ ліфтинг дає швидкий ефект і перші поліпшення помітні вже після першого сеансу.

Що таке ліфтинг тіла

Жінки побоюються йти на процедуру, так як не уявляють, як проходить rf ліфтинг тіла. Часто її співвідносять з пластичною хірургією і побоюються звертатися до косметолога. Насправді процедура rf ліфтингу тіла в Києві абсолютно безпечна і безболісна.

Діє апарат для rf ліфтингу тіла дуже просто. Шляхом нагрівання м’яких тканин при впливі високочастотного струму, забезпечується підтяжка тканин. Виробляється колаген, і шкіра прилягає до мускулатури, розгладжуючись. Ефект від пластичної хірургії не може зрівнятися з рф ліфтингом.

oyc0vz395ouj-1-min-759x500

Протипоказання для rf lifting тіла

Rf ліфтинг тіла має протипоказання, про які лікарі салону в обов’язковому порядку попереджають пацієнта на попередньому огляді. До таких станів відносять:

Rf ліфтинг тіла, про який можна почитати на сайті компанії – доступна всім процедура омолодження, що не приносить шкоди і являється абсолютно безболісною.

Жінки, які зважилися на маніпуляцію, можуть звернутися в наш салон Smas, де за хорошою ціною можна зробити Rf ліфтингу.

Фото після процедури Rf ліфтингу тіла можна подивитися на сайті салону. Воно показує, як змінюється шкіра навіть після першої процедури. Результат непорівнянний з ручною обробкою обличчя і тіла, а також різними вакуумними масажами та іншими косметичними процедурами.

Ефективність від rf ліфтингу

Фактично rf омолодження тіла допомагає зміцнити і підтримати шкіру зсередини. Вона розгладжується і виглядає набагато молодше. При цьому процедура застосовується не тільки на обличчя, але і тіло в цілому. Масаж налагоджує обмінні процеси, насичує шкіру киснем і допомагає в буквальному сенсі розчинити жир під шкірою.

Багато жінок, які вже встигли відвідати салон Smas в Києві, уточнюють, чи можна повторювати курс rf ліфтингу і як часто, наскільки це безпечно робити. Спеціалісти відзначають, що підтягування відбувається в короткі терміни і шкіра виглядає посвіжілою, здоровою, а фігура стрункою і позбавленою недоліків.

Rf ліфтинг тіла свідчення

Rf тіла є важливою процедурою для жінок, чия шкіра почала в’янути в результаті різних шкідливих впливів навколишнього середовища, а також природного старіння. Вона ефективна при наступних станах:

post_5b376fb8d9b84

Якого ефекту можна домогтися від rf ліфтингу

Сучасні жінки, які вже встигли випробувати на собі фракційний rf ліфтинг тіла в Києві, відзначають його унікальний ефект і можливість знову відчути себе молодою і привабливою. Досвідчені лікарі нашого салону проведуть детальну консультацію і забезпечать повну прозорість процедури біоарміювання.

Чудовим ефектом масаж тіла rf ліфтинг відрізняється при обвисанні шкіри після стрімкої втрати ваги, вагітності, «апельсинової кірки» і при інших косметологічних проблемах. RF ліфтинг тіла до і після вагітності допомагає зберегти бездоганну фігуру, підтягнуті м’язи і шкіру.

Косметологія в 2019 році продовжує модернізуватися і процедура rf ліфтингу тіла, плюси і мінуси якого вже давно відомі, стала популярною у багатьох жінок, що бажають залишатися молодими і красивими. Крім усього іншого, масаж допомагає закріпити результат, отриманий після хірургічного втручання.

Єдиний недолік процедури

Головним недоліком rf ліфтингу тіла та обличчя є його вартість. У нашій країні це відносно дорога процедура, яку до того ж доведеться регулярно проводити кілька разів на рік. Однак результат вартий того, молодість і краса шкіри після rf ліфтингу всього тіла цілком обґрунтовують високу вартість.

Вартість процедури rf ліфтинг

Ціна на процедуру досить висока, але при постійному відвідуванні салону діють знижки. Підтримка шкіри таким способом допомагає економити кошти на дорогих косметологічних процедурах і щотижневому догляді.

Важливо! Не зупиняйтеся на єдиному масажі, а продовжуйте догляд протягом усього циклу. Згодом доведеться кілька разів на рік повторювати масаж, щоб шкіра залишалася як і раніше гладкою і підтягнутою.

Запишіться сьогодні!

Відгуки

Василіса:

«Спасибі салону «СМАС» за відкриття для мене процедури rf ліфтинг тіла. Шкіра придбала незвичайну гладкість, красу і підтягнутість. Відчуваю себе знову молодою і прекрасною. Хоч процедура не з найдешевших, я ніде такого ефекту не бачила! Спасибі вам! Прийду обов'язково ще »!

Інга:

«Довго шукала, де в Києві можна зробити рф ліфтинг тіла. Знайшовши салон, була приємно здивована цінами і ставленням персоналу. Все чітко розповіли і показали, заспокоїли і відповіли на всі питання. Сама маніпуляція сподобалася, не боляче, навіть приємно і ефект приголомшливий ».

Наша команда лікарів вищої категорії

Врач Ольга Центр Омоложения

Ольга Голубієвська

Лікар Дерматолог-Косметолог

Слава Бєлкова

Лікар Дерматолог-Косметолог

Центр Омоложения Киев

Марія Дорошенко

Лікар Дерматолог-Косметолог