Плазмовий душ

Омолодження обличчя за допомогою плазми – це сучасна технологія, яка виконується на спеціальному апараті. З його допомогою ви можете помітно підтягти овал обличчя, позбавитися від темних кіл під очима, розгладити перші зморшки, та й в цілому освіжити колір обличчя. Робиться плазмовий душ за допомогою спеціальної широкої насадки, вона збільшує площу зіткнення з шкірою. Таким чином, енергія плазми розсіюється і діє м’яко, не завдаючи шкірі пошкоджень.

Плазмовий душ: в чому полягає процедура

Вся процедура плазмового душа для обличчя гранично проста. Спочатку спеціаліст поговорить з вами для з’ясування можливих протипоказань, нюансів вашої шкіри і особливостей організму. Після того, як будуть визначені бажані результати, вам запропонують зручно розміститися на кушетці косметолога. Майстер дбайливо очистить шкіру вашого обличчя професійним засобом з активними елементами. Його склад буде залежати від типу шкіри і її нюансів. Після чого буде зроблений м’який масаж обличчя.

Для того, щоб підсилити ефект від процедури плазмового душа, можуть використовуватися маски для обличчя. Використовується апарат Plasma Skin з особливою широкою насадкою. Скільки за часом триває плазмовий душ? Не більше 15 хвилин. Вся процедура безболісна, по її завершенні на обличчя буде нанесено крем для заспокоєння шкіри.

2048a49194fff3f8eaf6d8c9e5df619b

Плазмовий душ в косметології: на якому апараті його роблять

У нашому Центрі використовується інноваційний апарат для плазмового душа Plasma Skin. Він має необхідну сертифікацію в нашій країні, як косметологічний апарат.

Принцип роботи пристрою полягає в іонізації газів в повітрі – при цьому утворюється плазма з особливими «зарядженими частинками». Саме вони дбайливо впливають на проблемні ділянки шкіри, не зачіпаючи інших ділянок. Речовини при цьому швидко переводяться з твердого стану в газ, завдяки чому потужно активізуються захисні і відновні властивості шкіри. Клітини посилено омолоджуються, даючи неперевершений візуальний ефект.

Позитивний ефект плазми базується на:

Ціна на плазмовий душ в нашому Центрі одна з найнижчих по Києву, докладніше ознайомитися з прайсом ви можете в розділі Послуги

shutterstock_750447574

Плазмовий душ для волосся або обличчя: в яких випадках рекомендується ця процедура

Процедура моментально здатна доставити активні діючі речовини в глибокі шари шкіри, стимулювавши тим самим вироблення колагену і еластину. При цьому відбувається глибоке знезараження шкіри обличчя, і зменшення вироблення шкірного сала. Потужний вплив плазматерапія надає і на шкіру голови, запобігаючи випадання волосся і стимулюючи волосяні фолікули.

3

Чи є протипоказання для плазмового душа?

Так, з докладним списком протипоказань ви зможете ознайомитися перед процедурою. Кожен клієнт заповнює анкету, завдяки якій спеціаліст робить висновок про саму можливість процедури.

До серйозних протипоказань до процедури можна віднести:

Плазмовий душ для обличчя не вимагає часу для відновного періоду, так як шкіра не травмується. Протягом трьох днів спеціалістами не рекомендується загоряти на сонці, в іншому використовується звичайний догляд за шкірою.

Запишіться сьогодні!

Відгуки:

Алла, 45 років

Моєю проблемою були глибокі зморшки - носогубні складки і «гусячі лапки». Шкіра стала сухою, тонкою, взимку починалися проблеми. Вже після однієї процедури плазмового душа я помітила, як зморшки буквально стали менше! Звичайно, це не чарівна паличка, і вам доведеться пройти кілька процедур - але вже після першого відвідування результат вас надихне, дорогі жінки. Плазмовий душ - це мій спосіб виглядати свіжою і доглянутою. Дуже приємний салон в Києві, ціни абсолютно не кусаються. Рекомендую всім знайомим!

Ольга, 27 років

Моєю проблемою стали пігментні плями, які з'явилися після вагітності. Минуло вже два роки, за цей час я витратила чимало коштів на пілінги, освітлюючі лосьйони та інше. Плями лише трохи світлішали, але повністю не зникали. Якось в мережі я натрапила на інформацію про апаратах, які не тільки відновлюють структуру шкіри зсередини, але і можуть вирішити проблему акне і пігментації. Приємно здивувала увага і турбота співробітників центру. Я пройшла 5 процедур в цілому, і тепер не можу натішитися. Можна забути про нескінченні спроби загримувати обличчя. Велике спасибі!

Наша команда лікарів вищої категорії

Врач Ольга Центр Омоложения

Ольга Голубієвська

Лікар Дерматолог-Косметолог

Слава Бєлкова

Лікар Дерматолог-Косметолог

Центр Омоложения Киев

Марія Дорошенко

Лікар Дерматолог-Косметолог