Лазерна Епіляція У Центрі Омолодження

За весь період існування (а це вже близько 20 років) ера лазерної епіляції ще не знала настільки гармонійного поєднання ефективності, безпеки та безболісності в одному апараті, як в Soprano ice Platinum. Він демонструє очевидні переваги лазерної епіляції. Поєднання в одній насадці 3-х видів лазерів з різної довжини хвилі – неодимового, олександритового, діодного – зробило апарат Soprano ice Platinum найсучаснішою легендою лазерної косметології.

Олександритовий лазер (довжина хвилі 755 нм) делікатно працює з найбільш світлою шкірою.

Доданий лазер (довжина хвилі 810 нм) економить час майстра й клієнта, швидко обробляючи масштабні ділянки: ноги, груди, спину.

Неодимовий лазер (довжина хвилі 1064 нм) завдяки довгохвильовому випромінюванню виключає ймовірність опіків навіть на самій смаглявою шкірі.

Апарат серії Сопрано демонструє очевидні переваги лазерної епіляції. Він однаково ефективний для видалення світлих і тонких, темних і жорстких, навіть пушкове волосся як у чоловіків, так і у жінок.

Розташований на робочій поверхні маніпули кристал з сапфіра охолоджує шкіру до -3,4 ° С – і забезпечує повну безболісність процедури.

Ми відкриваємо перед Вами двері в світ бездоганною естетики і високих технологій – і запрошуємо записатися на курс лазерного видалення волосся.

1353289

Що Ви отримуєте в результаті

Відсутність больових відчуттів і комфорт;

Індивідуальний ефект тривалістю до 2 років.

Можливість їх проводити навіть важкодоступні ділянки тіла;

Чистий, гладка і ніжна шкіра без мікротравм, фолікуліту і врослого волосся;

Акції в Центрі Омолодження

Знижка 10% – при першому зверненні і записи через сайт.

Знижка 25% – при купівлі абонемента від 5 сеансів.

Знижка 30% – при купівлі абонемента від 7 сеансів.

Лазерна епіляція в Центрі Омолодження економить особистий час і виправдовує Ваші найсміливіші надії. Адже чиста шкіра – візитна картка кожної дівчини і кращий спосіб завжди бути на висоті. Диодная лазерна епіляція, ціна якої залежить від обсягу роботи і моделі апарата, на сьогодні залишається найефективнішою. Але у Вашому розпорядженні – кілька варіантів, вибрати кращий для Вас допоможе фахівець. На нашому сайті Ви можете побачити фото до і після лазерної епіляції, прайс на естетичні послуги, відгуки постійних клієнтів, отримати безкоштовну консультацію дерматокосметолога і замовити послугу в зручному графіку.

Лазерна Епіляція У Центрі Омолодження

7 переваг лазерної епіляції в Центрі Омолодження

Розумна вартість

Отримуйте гарантований результат за мінімальну ціну. У будь-який час року Вас чекають вигідні акційні пропозиції та приємні сюрпризи.

Всесезонно

Прицільний вплив, при якому випромінювання не розсіюється на меланін і не пошкоджує шкіру, дозволяє проходити сеанси в будь-який час року.

Швидко

Сеанс триває від 5-10 хвилин (поодинокі волоски на жіночих грудей, вусики, пахвові западини) до 15-50 хвилин (руки, гомілки, чоловічі груди, спина).

Ефективно

Технологія поєднує 3 випромінювання з різною довжиною хвилі. При спільному впливі вони прицільно руйнують структуру волосся по всій довжині: від стрижня до волосяного фолікула. Ефективність доведена численними клінічними дослідженнями.

Високотехнологічно

Діоди - це нове покоління лазерів і краще, що має сучасна дерматокосметологія. Завдяки довжині хвилі 810 нанометрів випромінювання проникає глибоко - і волосся безповоротно руйнується по всій довжині. Для діодного лазера також не існує обмежень по цветотипу шкіри.

Безпечно

Видалення волосся апаратом Soprano ice Platinum схвалено FDA (США) для роботи з усіма Фототипи шкіри: від I до VI за шкалою Фітцпатрік. Навіть отримана на закордонному курорті свіжа засмага не є протипоказанням, якщо доктор видаляє волосся апаратами Сопрано.

Безболісно

Завдяки поверхневому охолодженню до -3,4 ° С, технології SHR (Super Hair Removal) і роботі в русі (режим In-motion) забезпечуються абсолютно комфортні відчуття. Процедура не потребує місцевої анестезії. Робота в русі - найкомфортніша для пацієнта. Замість опіку тканин відчувається приємне тепло, а замість болю - легкий масаж.

Запишіться сьогодні!

Відгуки

Юлія, 30 років

"Робила зону пахв. Раніше лазерну епіляцію в Києві проходила в іншій клініці. Але з початком 2019 року в тій клініці на лазерну епіляцію ціна стала кусатися, хоча начебто ж і не рік Собаки. За рекомендацією подруги записалася сюди, де мені ближче їхати на метро . в ту студію краси, що поруч з метро Дружби народів. Дізналася на безкоштовній консультації, скільки коштує одна процедура - зраділа. якраз потрапила на знижки. І як майстер зі мною працювала хороший лікар. Пройшла 6 сеансів. Мені робили з охолоджуючим гелем. Результатом д овольна. Рекомендую! "

Оксана, 26 років

"До мого недавнього знайомства з лазерним апаратом видаляла волосся на ногах воском. Але регулярно робити віск виходило не завжди, тому швидко виростала нерівномірна« стерня ». А волосся у мене на гомілках темне і довге. Набралась сміливості - почала шукати, де є лазерна епіляція в Києві недорого і не боляче. і безпечно, щоб без опіків і побічок. Вийшла на салон краси Центр омолодження, пішла на першу процедуру ... Дівчата, я прозріла. Чому я раніше не ходила на лазер ??? Шкіра сприйняла видалення волосся мирно, печіння і почервонівши ення не було, тільки тепло, як на пляжі під сонцем. Я навіть задрімати встигла))) Лікарі косметологи дуже уважні, вартість прийнятна, студія професійна. Чи не пошкодувала! "

Наша команда лікарів вищої категорії

Лазерна Епіляція У Центрі Омолодження

Ольга Голубієвська

Лікар Дерматолог-Косметолог

Лазерна Епіляція У Центрі Омолодження

Слава Бєлкова

Лікар Дерматолог-Косметолог

Центр Омоложения Киев

Марія Дорошенко

Лікар Дерматолог-Косметолог