Лазерна Епіляція Для Чоловіків

Лазерна епіляція на сьогоднішній день є найсучаснішим і безболісним способом видалення волосся. Шугарінг і депіляція з використанням воску: по-перше, дають набагато гірші наслідки, а по-друге, є досить болючими процедурами, особливо для чоловіків – через товщину волосся. Тому, лазерна епіляція волосся для чоловіків однозначно є найкращим і безболісним рішенням.

2

Чи боляче робити лазерну епіляцію тіла для чоловіків?

Раніше, коли обладнання не було настільки досконале як сучасні пристрої, в ніжних областях тіла клієнти іноді відчували поколювання і використовували місцеві знеболюючі, що б усунути незручності. З нашим ультра-сучасним апаратом з охолодженням – Soprano ice platinum вам не варто очікувати неприємних відчуттів.

Більш того, у нас працюють тільки професіонали високого класу (включаючи співробітників чоловічої статі), які точно знають: як провести епіляцію тіла чоловіка в максимально комфортних умовах для клієнта.

lazernaya-epilyatsiya-minsk-skidka-idealmed-1

Скільки потрібно зробити процедур лазерної епіляції на тілі у чоловіків для повного позбавлення від непотрібних волосся?

Важливо відзначити, що процедура епіляції позбавляє тільки від того волосся, які на даний момент знаходяться в активній фазі росту. Тому, якщо ви очікуєте отримати ідеальний результат в майбутньому – необхідні повторні процедури для видалення сплячих фолікул (зазвичай не більше 5-8 сеансів).

Чоловіча епіляція всього тіла для чоловіків це сучасна і затребувана процедура!

Позбавляючись від непотрібного волосся на тілі чоловіки економлять просто гігантський ресурс грошей, часу і зусиль. Тому більшість чоловіків, які прийшли в наш центр омолодження приходять в захват з перших же процедур, спостерігаючи комфорт, безболісність і клієнтоорієнтованість.

mu

Як проходить процедура лазерної епіляції всього тіла і чи безпечно це?

Епіляція волосся є абсолютно безпечною процедурою. Лазерний промінь впливає тільки на саме волосся і його фолікулу. На шкіру навколо, і тим більше на нижні ділянки шкіри – не проводиться ніякого впливу взагалі. У цьому процесі чоловіча епіляція тіла нічим не відрізняється від жіночої, в тому числі і за вартістю.

Ми гарантуємо:

Низькі ціни та сучасна апаратура Soprano ice platinum залишать вас повністю задоволеними. Чекаємо вас прямо зараз, телефонуйте!

Запишіться сьогодні!

Відгуки

Наша команда лікарів вищої категорії

Лазерна Епіляція Для Чоловіків

Ольга Голубієвська

Лікар Дерматолог-Косметолог

Лазерна Епіляція Для Чоловіків

Слава Бєлкова

Лікар Дерматолог-Косметолог

Центр Омоложения Киев

Марія Дорошенко

Лікар Дерматолог-Косметолог