Кріоліполіз боків в Києві за найкращою ціною

Кріоліполіз боків- це останнє слово в апаратній косметології. Це – спосіб ефективно, безболісно і без хірургічного втручання позбутися надлишків жирової тканини в області боків. Проведені дослідження і реальні приклади тих, хто вже випробував на собі цю методику, підтверджують – це дійсно працює!

Принцип дії кріоліполіза

Кріоліполіз грунтується на підвищеній чутливості жирових клітин до холоду. Під дією низьких температур вони гинуть, розщеплюються і поступово виводяться з організму. Важливо, щоб температура була контрольована, її дія була точковим – тільки на жирові клітини, а процес розщеплення – поступовим, щоб не привести до інтоксикації організму і посиленій роботі нирок.

Тому використовується спеціальний апарат, який фіксує жирову складку, поміщає її в вакуумну середу, спочатку – розігріває, а потім поміщає в холод на 30 хвилин-годину. Температура при цьому строго контролюється, а апарат автоматично відключається, коли помічає початок процесу змін в жировій тканині.

Попередньо на шкіру наноситься спеціальний термальний гель, який захистить шкіру та інші клітини від холоду. Холодний опік при правильному проведенні процедури виключається.

Pomozhet-ot-bokov

Протипоказання для проведення кріоліполіза боків

Кріоліполіз боків не можна проводити в таких випадках:

Протипоказання попередньо обговорюються з спеціалістом під час діагностики, який вирішує, чи можливо проводити процедуру.

kriolipoliz-nasadki-og7yf158mqojq9xmsuhsn7lyg3t4a9i689k7n0k5qs

Які проблеми допоможе вирішити кріоліполіз боків?

Кріоліполіз здатний істотно скоротити обсяг боків за рахунок розщеплення і видалення жирових відкладень на них.

Кріоліполіз Боків

Результат і реабілітація процедури кріоліполіза боків

Результат – до 3-8 сантиметрів скорочення жирової складки за одну процедуру кріоліполіза. Ефект помітний не відразу після сеансу, а поступово – після того, як розщеплені клітки виходять з організму. Він помітний через два тижні і потім продовжує наростати.

Реабілітація після кріоліполіза не потрібна – він не викликає болючих відчуттів під час і після процедури. Може бути підвищена чутливість і почервоніння шкірного покриву, це пройде за кілька годин.

Запишіться сьогодні!

Кріоліполіз Боків

Відгуки

Надія, 31 рік

«Якщо ви вважаєте, що вища математика - це складно, спробуйте позбутися від «наїдених» роками боків... Що я тільки не пробувала, і часто зовсім безпечні для здоров'я речі ... А допоміг безпечний кріоліполіз»

Катерина, 35 років

«Я однозначно рекомендую. Я схудла за 2 сеанси кріоліполіза за 4 місяці так, що мої знайомі мене не впізнають ... Кажуть, що закохалася. Так, я закохалася - в себе нову і свою фігуру »

Наша команда лікарів вищої категорії

Кріоліполіз Боків

Ольга Голубієвська

Лікар Дерматолог-Косметолог

Кріоліполіз Боків

Слава Бєлкова

Лікар Дерматолог-Косметолог

Кріоліполіз Боків

Марія Дорошенко

Лікар Дерматолог-Косметолог

Питання - Відповідь

Кріоліполіз боків- це безпечно?

Так, це процедура, яка не містить ризиків і не має побічних ефектів. Її безпека підтверджена міжнародними сертифікатами, в тому числі американським органом з контролю за якістю в медицині FDA. Але робіть процедуру тільки в перевірених центрах, які діятимуть за технологією.

Скільки можна прибрати за один сеанс?

Все залежить від жирової складки. Чим вона товща, тим більш помітним буде ефект. За один сеанс можна скоротити її на 3-8 сантиметрів.

Через скільки днів можна повторити процедуру кріоліполіза зони боків?

Не менш ніж через 3 тижні. Потрібно дати організму час на розщеплення і виведення жирових клітин із зони проведення процедури.