Кріоліполіз

Кріоліполіз стрімко увірвався в тренди апаратної косметології в світі. Для багатьох жінок – це чарівна можливість швидко скинути зайву вагу і повернути собі ідеальну фігуру, спокусливу в відвертій сукні і вузьких джинсах. У чому секрет його популярності? В ефективності, доступності, швидкому результаті і абсолютній безпеці.

Кріоліполіз: що це за процедура, суть методу

Кріоліполіз – це сучасна методика апаратної косметології, яка дозволяє скоротити в рази жирові складки за рахунок охолодження тканин.

Під час кріоліполізу проводиться точкове, суворо контрольоване охолоджування тканин. Для початку проблемна зона розігрівається, а потім різко змінюється температура на дуже низьку. Холод утримується довгий час. Жирові клітини до нього дуже сприйнятливі, і починають гинути через 45 хвилин.

Безпосередньо під час процедури клітини не руйнуються, але запускається фізичний процес апоптозу. Це і є повільне руйнування жирових клітин, яке починається відразу після сеансу кріоліполіза і триває від трьох до шести тижнів. Реально видимі результати від проведення процедури помітні вже через два тижні. Всього 1 сеанс може прибрати 25-30% обсягу жирового прошарку в оброблюваній зоні.

Кріоліполіз в Києві – нова процедура. Для неї використовується сучасний апарат, розроблений, запатентований і пройшовший усі перевірки в США. Ефективність дії кріоліполіза доведена рядом наукових досліджень і задокументована міжнародними сертифікатами і стандартами.

изображение_viber_2021-03-12_21-57-06

Показання до кріоліполіза

Кріоліполіз рекомендований спеціалістами для боротьби з такими проблемами:

Переваги кріоліполіза

Кріоліполіз

Де можна зробити кріоліполіз?

Зробити кріоліполіз ви можете в нашому центрі за доступною і справедливою ціною. Ми використовуємо новітні апарати, сучасні методики та гарантуємо максимальний комфорт під час процедур. Записатися на попередню консультацію з спеціалістом для діагностики та розробки плану лікування можна прямо зараз.

изображение_viber_2021-03-12_21-57-22

Реабілітація

Після процедури немає ніяких болей або дискомфортних відчуттів, відразу після сеансу можна повертатися до повсякденного життя і займатися звичними справами. Після кріоліполіза допоможе кілька сеансів масажу, але можна обмежитися домашнім масажем з використанням лімфодренажної сухої щітки. Масаж сприяє швидкому виведенню з організму зруйнованих в ході проведення процедури жирових клітин.

Кріоліполіз: протипоказання лікарів і побічні ефекти і дії

Медики не рекомендують проводити процедуру кріоліполіза у випадках:

Відкласти на інший день рекомендують процедуру в таких випадках:

Побічні ефекти практично відсутні. Під час самої процедури можуть відчуватися деякі неприємні відчуття, пов’язані з механізмом дії вакууму, але вони незначні і не вимагають додаткового знеболення. Після процедури в рідкісних випадках може залишитися синяк.

Ефективність методики кріоліполіза

1 сеанс кріоліполіза дозволяє скоротити обсяг жирового прошарку на 3-8 см. Фактичний обсяг скороченого прошарку залежить від різних чинників: загального обсягу жирових клітин, індивідуальних особливостей організму, температури і тривалості процедури. Варто розуміти, що чим більше товщина жирової складки, тим більш помітним буде результат.

Відомий ефект помітний вже через 2 тижні після процедури, він наростає протягом 6 тижнів. Поступові зміни у фігурі відбуваються максимально природно, не виникне «перекосів», як у випадку з різким стрибком ваги.

Оскільки жирові клітини руйнуються, а не скорочуються, з часом проблема не повертається.

Запишіться сьогодні!

Відгуки

Світлана, 26 років

«Робила процедуру після пологів - живіт виглядав просто жахливо. Все пройшло безболісно. Довелося набратися терпіння, результат обіцяли не відразу - але вже через два тижні я помітила, що джинси сидять на мені зовсім по-іншому, а випираючий живіт кудись пропав! Я стала навіть стрункішою, ніж була до вагітності »

Міла, 30 років

«Робила процедуру 4 місяці тому. Спочатку засмутилася - хоч спеціаліст і запевняла, що ефект буде через два тижні, я сподівалася, що вийду після процедури стрункою ... Але через два тижні реально стала помічати зміни в тілі, і він ще більше збільшувався. І найголовніше - за 4 тижні жир не повернувся »

Наша команда лікарів вищої категорії

Кріоліполіз

Ольга Голубієвська

Лікар Дерматолог-Косметолог

Кріоліполіз

Слава Бєлкова

Лікар Дерматолог-Косметолог

Центр Омоложения Киев

Марія Дорошенко

Лікар Дерматолог-Косметолог