Контурна пластика обличчя

Сучасна косметологія вже зробила крок у майбутнє, адже зараз існують такі процедури корекції обличчя і тіла, виконуючи які, ніхто ніколи в житті не помітить що щось неприродньо. До однієї з найпопулярніших ін’єкційних процедур і відноситься контурна пластика. Її вже охрестили заміною традиційної пластичної хірургії.

Даною методою можна скорегувати вікові, посттравматичні або ж анатомічні вади обличчя. Можна навіть прибрати рубці і шрами, навіть не вдаючись до хірургічного втручання. Для приготування ін’єкції, що вводиться в потрібну ділянку обличчя, використовуються так звані філери, по-іншому їх називають «наповнювачі».

Показання для контурної пластики обличчя

Контурна пластика обличчя відгуки на яку тільки позитивні, може виправити дуже багато різних дефектів обличчя і зробити його форму і зовнішній вигляд просто ідеальною. Саме тому її використовують в таких цілях:

Довідка! З роками зморшки починають дійсно турбувати, контурна пластика вилиць і області навколо очей, вирішить це питання швидко і головне природно. Залишатися завжди молодою можна і потрібно!

1-1506325808-91129

Як проводиться процедура

Перш за все, косметолог наносить позначки на ту ділянку обличчя, яку буде ін’єктувати. Далі підбирається потрібний обсяг і препарат, щоб виглядало максимально природно. Після цього лікар завдає антисептик на місце введення філлера і вводить його дуже тонкою голкою.

Взагалі, процедура вважається практично безболісною, але клієнтам зі зниженим больовим порогом пропонують все ж знеболюючий крем, часто так роблять коли планується контурна пластика очей.

Загальна тривалість процедури становить трохи менше години. Відновлення не потрібне, цей процес не відбирає у вас весь день. Відразу по закінченню сеансу ви можете далі займатися своїми справами – їхати на роботу, зустріч або побачення.

Побічні ефекти

Здебільшого ніяких побічних ефектів у цієї процедури не спостерігається, але все ж в окремих випадках буває таке:

В інтернеті ви можете знайти багато інших побічних ефектів, прочитавши відгуки про контурну пластику обличчя, але запевняємо Вас, в салоні краси «СМАС» за багато років практики цієї корекції обличчя жодного разу не зустрічалися серйозні побічні ефекти.

Контурна пластика обличчя

Який результат вас чекає

Пройшовши курс контурної пластики обличчя в центрі омолодження «Smas», ви отримаєте:

Ви вже в перший же день зможете відчути результати процедури, але остаточне перетворення потрібно буде почекати кілька тижнів, коли препарат вляжеться і займе своє місце, тільки через місяць (при необхідності) проводиться докоррекція. 

1-11plazmolift

Протипоказання для контурної пластики обличчя

До протипоказань цієї процедури можна віднести:

У нашій клініці, лікар-косметолог, перед початком процедури, проводить первинний огляд і опитує пацієнтів, щоб уникнути негативних наслідків.

Фото до і після контурної пластики обличчя:

3094ad_Konturnaya-plastika-gub-foto-do-i-posle

Скільки коштує процедура

Контурна пластика обличчя ціна на яку може дуже сильно змінюватися – це дуже популярна процедура. Варіюється вартість в залежності від зони, в яку буде проведена ін’єкція і від використовуваного препарату. Ціни вказані БЕЗ ВАРТОСТІ анестезії. Вартість анестезії: 300 грн за 1 зону.

* У вартість включається огляд лікаря-косметолога перед процедурою

Наш прайс такий:

Запишіться сьогодні!

Контурная пластика

Belotero (Швейцария)

Belotero Balance
7500 грн
Belotero Intence
8000 грн
Belotero Soft
6000 грн
Belotero Volume
9000 грн

Restylane

Defyne
300 €
Kysse
270 €
Lyft
300 €
Refyne
250 €
Classic
250 €
Volume
280 €

Відгуки

Сніжана:

«Мені абсолютно не подобалися свої вилиці і ніби впали очі. Я довго думала, що потрібно зробити, куди піти і скільки це буде коштувати. Але зателефонувавши в центр омолодження СМАС, мене проконсультували і направили на контурну пластику обличчя філлерами. Після процедури, моїй радості не було меж, красиві високі вилиці і свіжі вид очей ... Все просто супер !!! »

Кристина:

«По знайомству порадили салон краси СМАС в Києві, спочатку ходила на ліфтинг рук, але потім побачила фото до і після контурної пластики обличчя і зрозуміла - мені це потрібно. Мене дратували мої зморшки на лобі і навколо рота, і я без задньої думки записалась на процедуру. Все пройшло як не можна вдало! Перед процедурою оглянули, а сама пластика зайняла 50 хвилин. »

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всего: 1 Оценка клиентов: 5]