Лазерна епіляція класичне бікіні

Сьогодні поговоримо про те, про що вам було цікаво дізнатися, але ви соромилися запитати. Лазерна епіляція бікіні – це новітній, ефективний, без болючих відчуттів і шкоди спосіб видалення волосся в інтимній зоні. Він втілив мрію мільйонів жінок – повністю вирішити проблему з ростом волосся, не морочитися з частим повторенням процедури гоління, не страждати від болю і подальшого подразнення шкіри.

Робити класичне бікіні - боляче?

Процедура абсолютно безболісна. Суть методу лазерної епіляції бікіні полягає у впливі лазерного променя на особливі клітини організму – меланін. У нього кілька функцій, а одна з них – «відповідальність» за ріст волосся. Впливаючи на клітини меланіну і руйнуючи їх, лазерний промінь не дає волосу рости. Фолікули залишаються не пошкодженими, просто вони «впадають в сплячку». Лазерна епіляція бікіні – процедура нешкідлива, вона не має побічних ефектів.

bikini

Рекомендації з підготовки до лазерної епіляції бікіні

По суті, підготовка не складна: за два тижні не можна приймати антибіотики і виключити вплив ультрафіолету (не можна засмагати на пляжі і відвідувати солярій), за два-три дні відмовитись від використання для обробки інтимної зони будь-які гігієнічні засоби, що містять спирт. За 2-3 тижні до сеансу не можна робити інші типи епіляції, але за день до сеансу потрібно видалити волосся звичайною бритвою – довжина волосся повинна бути до 1 міліметра.

Безпосередньо перед процедурою на зону впливу можуть завдати знеболюючий крем – це не обов’язково, але буде не зайвим, якщо у вас низький больовий поріг. В такому випадку попередьте заздалегідь адміністратора, що ви хочете отримати місцеву анестезію – тоді процедура триватиме довше (без знеболювання – 15 хвилин, з ним – на 40 хвилин більше – потрібно почекати, поки крем подіє).

Перед процедурою обов’язково проводиться консультація. У нас вона безкоштовна, і записатися на неї ви можете прямо зараз.

Чим відрізняється класичне від глибокого бікіні?

laz_epil_bikini_glub-1-768x480

Існує кілька типів лазерної епіляції бікіні:

При класичному варіанті волосся видаляється тільки по лінії трусиків і не зачіпає волосся на статевих органах.

Переваги лазерної епіляції в зоні класичного бікіні

До основних переваг відносяться:

Відмінний результат - помітний вже після першого сеансу, а повний курс дозволяє забути про волосся на 6-12 місяців

Відсутність побічних ефектів - навіть легких подразнень і почервоніння

Безболісність - під час процедури ви будете відчувати тільки дотик апарату

Ідеальна шкіра - вона стає гладкою, м'якою і ніжною

До додаткових плюсів варто додати доступну вартість (лазерна епіляція бікіні коштує недорого) і те, що вона підходить практично всім. Протипоказання для проведення лазерної епіляції бікіні небагато: діабет, онкологія, інфекційні захворювання, вагітність, ушкодження шкірного покриву – механічні або через дерматологічних захворювань.

Лазерна епіляція з апаратом Soprano ice platinum

У Центрі омолодження ми використовуємо американський апарат Soprano ice platinum з доданими лазерним променем – він дуже ефективний, тому вам може знадобиться менше сеансів (у середній жінці для видалення волосся в інтимній зоні потрібно 6-8 процедур). У нього є охолоджуючий ефект, що робить процес абсолютно безболісним і не дратівливим шкіру. Додатково після процедури наноситься спеціальний крем, який допоможе шкірі відпочити, освіжить її.

img_d2dbebf78318a24e2c315c7a41800376_2_478x500

Запишіться сьогодні!

Класичне Бікіні

Класичне Бікіні

550 грн

Відгуки

Світлана, 22 роки

«Я робила лазерну епіляцію класичного бікіні півроку тому, і дуже задоволена результатом - проблема вирішена повністю»

Олена, 40 років

«Довго не могла вирішиться на лазерну епіляцію бікіні, тому що боюся нового. Але за сучасними технологіями - майбутнє! Дуже задоволена і всім рекомендую »

Наша команда лікарів вищої категорії

Класичне Бікіні

Ольга Голубієвська

Лікар Дерматолог-Косметолог

Класичне Бікіні

Слава Бєлкова

Лікар Дерматолог-Косметолог

Класичне Бікіні

Марія Дорошенко

Лікар Дерматолог-Косметолог

Питання - Відповідь

Дозволяється робити лазерну епіляцію бікіні під час вагітності або місячних?

Ні. У випадку з місячними, просто перенесіть сеанс на пару днів пізніше.

Чи є спеціальний догляд після лазерної епіляції бікіні?

Після повного видалення волосся потрібно робити підтримуючу процедуру (1 сеанс лазерної епіляції бікіні) раз в 6-12 місяців, щоб вони не повернулися. Інших дій не потрібно.

Скільки знадобиться сеансів лазерної епіляції бікіні для повного видалення волосся?

Це залежить від кольору шкіри (тобто кількості меланіну в клітинах - якщо шкіра світла, його менше, і працювати з ним складніше - значить, знадобиться більше процедур), жорсткості волосся, швидкості їх зростання, як вони реагують на лазер. В середньому, це 6-8 сеансів.