Кавітація Живота

Видалення жирових відкладень в районі живота і стегон вже давно здійснюється за допомогою хірургічного втручання в організм людини. Мінус цього методу полягає в травматичності процедури і тривалого періоду реабілітації.

На відміну від хірургічної ліпосакції ультразвукова кавітація живота і боків безпечна і ефективна технологія. Цей терапевтичний метод дозволяє позбутися від скупчення жиру в найбільш проблемних місцях. Ніякого болю і тривалого відновлення. Кілька сеансів у салоні краси подарують бажану стрункість без виснажливих дієт і тренувань.

Кавітація живота: у чому принцип дії

Ультразвукова кавітація живота – це аналог ліпосакції, що проводиться без операції. Косметологічна процедура ефективно позбавляє від жирових клітин всього за кілька сеансів.

Принцип дії уз кавітації живота полягає в наступному:

Відгуки про кавітацію для схуднення живота свідчать про те, що процедура має приємні ефекти, у вигляді загального омолодження організму. Шкіра підтягується, стає більш пружною, йде нерівність рельєфу у вигляді апельсинової кірки.

71a9460eb38ae3ecb58cf5dc6bd6b4e3_p2

Показання до проведення

Кавітація, як і масаж живота, показана до застосування в наступних випадках:

Кавітація підходить і чоловікам, і жінкам, за умови, що вони незадоволені своєю фігурою і хочуть її підкоригувати. Результати ультразвукової кавітації живота на фото до і після показує, що такий вид втручання дозволяє впоратися з локальними проблемами.

Підготовка до кавітації

Незважаючи на те, що ультразвукова кавітація живота за відгуками спеціалістів абсолютно нешкідлива, до неї варто готуватися заздалегідь. Проведення попередніх дій дозволить максимізувати кінцевий результат. Збираючись в салон слід:

Всі рекомендовані заходи приймаються для кавітації живота до і після 5 процедур. Тільки в цьому випадку досягається можливий максимум.

4273_Default

Як робиться кавітація на живіт

Кавітація живота фото до і після показують серйозні результати навіть після першого сеансу. Процедура виконується за допомогою спеціального ультразвукового апарату. За допомогою роликів (манипул) головка пристрою ковзає по тілу, розбиваючи жирові відкладення.

Тільки спеціаліст може точно визначити, як правильно робити кавітацію на животі в тому чи іншому випадку. Для кожного клієнта підбирається свій унікальний режим і насадка в залежності від оброблюваної ділянки і тіла. Сеанс ручної кавітації проводиться так:

Довідка: На один сеанс йде від 20 хвилин до 1 години. Після закінчення процесу залишки гелю стираються.

Реальні результати від кавітації живота у відгуках до і після і фото наших клієнтів.

2016-12-21-21-49-13

Кавітація живота протипоказання до процедури

Усунення целюліту і підтяжка тіла за допомогою ультразвукового апарату показана далеко не всім. Чи роблять кавітацію на животі тому або іншому пацієнтові, вирішує виключно спеціаліст. Для кавітації живота і боків за відгуками існує ряд протипоказань:

Всі рекомендовані заходи вживаються для кавітації живота до і після 5 процедур. Тільки в цьому випадку досягається можливий максимум.

Кавітація Живота

Реабілітація після проведення кавітації живота і боків

Кавітація живота за відгуками лікарів це всього лише частина загального плану з придбання здорових звичок. Для закріплення результату і отримання ще кращого ефекту пацієнтам рекомендується дотримуватися правил реабілітаційного періоду. У перші дні після кавітації живота в Києві необхідно:

Протягом двох тижнів рекомендується проводити самомасаж і лімфодренаж для кращого відтоку рідини і швидкого обміну речовин.

Якщо після кавітації болить живіт, то причина ймовірно, в непрофесійних діях спеціаліста. При правильному підході ніяких наслідків бути не повинно. Кавітація живота відео про те, як професійно проводиться терапія.

kavitaciya_chto_eto_takoe

Де в Києві можна зробити кавітацію

Ультразвукова кавітація живота за ціною залежить від того яка зона тіла буде оброблена. Поєднання кращої ціни і відмінної якості пропонує салон краси Smas. Тільки у нас можна замовити процедуру ультразвукової кавітації живота за цінами дешевше, ніж в інших клініках Києва. У СМАС регулярно проводяться акції для нових і постійних клієнтів.

Запишіться сьогодні!

Кавітація Живота

Відгуки

Віра:

«Велике спасибі клініці СМАС за прекрасне відношення до клієнтів. Я вже кілька років користуюся їхніми послугами і завжди із задоволенням приходжу на процедури. Мені подобається, що тут я завжди отримую тільки професійні поради. Такий підхід дозволяє дотримуватись тільки відмінних результатів. Нещодавно мені порадили спробувати кавітацію, щоб відточити талію. Ефект просто приголомшливий, пішли складочки на боках і животі. »

Діана:

«У мене низький больовий поріг, тому уколи, а вже тим більше ліпосакція мені ніяк не підходять. А ось ультразвуковий апарат, який розбиває жирові відкладення мені припав до душі. Чи не боляче, схоже на легкий масаж, а ефект при цьому хороший. Звичайно, не обійтися без обмежень в харчуванні і занять спортом, але без цього здорового життя немає. »

Наша команда лікарів вищої категорії

Врач Ольга Центр Омоложения

Ольга Голубієвська

Лікар Дерматолог-Косметолог

Кавітація Живота

Слава Бєлкова

Лікар Дерматолог-Косметолог

Центр Омоложения Киев

Марія Дорошенко

Лікар Дерматолог-Косметолог

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]