Кавітація Стегон

Стегна – одна з найбільш проблемних жінок. Одні хочуть зменшити їх обсяги, інші борються з апельсиновою кіркою, треті бажають прибрати некрасиві «вуха». За статистикою більше 90% дівчат різного віку незадоволені своїми стегнами і бажають їх підкоригувати. Допомогти в боротьбі з обсягами і рихлістю допоможе ультразвукова кавітація стегон. Ця процедура безпечно і ефективно бореться з усіма перерахованими проблемами, даруючи пружні і підтягнуті контури.

Суть методу кавітації

Кавітація стегон і боків – це щадний спосіб боротьби із зайвими жировими відкладеннями. Ультразвук проникає вглиб тканин і впливає виключно на клітини жиру. Під дією сигналу вони закипають і лопаються. Розірвана клітина потрапляє в кров і виводиться з неї природним шляхом.

Кавітація і масаж стегон діють різноманітно, але ефект мають один – підвищення пружності і поліпшення рельєфу шкіри. Ультразвукова обробка повністю знищує жирову клітину і призупиняє виникнення нових клітин. Стегна при кавітації для схуднення стають більш стрункими, йде целюліт, вся фігура підтягується.

d76eb8b448a616484c5cebf0bf1a88dc

Плюси і мінуси кавітації стегон

УЗ кавітація стегон – це різновид ліпосакції, яка проводиться без скальпеля. Метод придбав величезну популярність через величезну кількості плюсів:

Кавітація стегон гарантує ефект, але без підтримки досягнутих результатів, він буде зберігатися недовго. Цей факт є мінусом ручної кавітації, але варто пам’ятати, що навіть при ліпосакції, шкідливі звички призводять до повернення проблем і зайвих кілограмів.

Показання для кавітації стегон

Кавітація внутрішньої сторони стегна і зовнішніх частин ніг показана особам, які мають зайві кілограми. За допомогою процедури можна позбутися від наступних проблем:

Процедура має ефект ліфтингу. Разом з усуненням зовнішніх проблем відбувається збільшення тонусу і підтягування внутрішньої сторони стегна.

laz_epil_bedro

Оцінити кавітацію стегон до і після можна за поданими фото.

Протипоказання

Кавітація стегон має протипоказання. Її не можна застосовувати при:

Кавітація стегон (фото до і після дивіться на нашому сайті) застосовується тільки після консультації з лікарем.

plusi-i-minusi-1

Скільки потрібно процедур кавітації стегон

Кавітація стегон в салоні проводиться курсами. Це обумовлено тим, що за одну процедуру отримати стійкий результат неможливо. Рекомендована кількість сеансів в середньому варіюється від 4-х до 10-ти. Точне число відвідин визначає спеціаліст з індивідуальними показниками. Інтервал між сеансами має складати 6-7 днів. Курс можна повторювати 2-3 рази на рік.

Бажаєте замовити кавітацію стегон в Києві? Звертайтеся в салон СМАС. Як проходить кавітація стегон відео про проведення процедури.

999_original

Як проходить кавітація стегон

Записуючись на кавітацію стегон необхідно зробити ряд підготовчих дій:

Сама процедура проходить за такою схемою:

При кавітації стегон після процедур протягом 2-3 днів рекомендується дотримуватися тих же рекомендацій, що дотримувалися до початку сеансу.

01-1200x630-768x403

Вартість кавітації стегон в Києві

При кавітації стегон ціна залежить від багатьох складових. В середньому вартість однієї процедури коливається в межах 1000-5000 грн. У клініці омолодження Smas акції, які допомагають знизити ціну на послуги на 30-40%.

Кавітація стегон за відгуками і фото наших клієнтів є одним з найбільш ефективних способів у боротьбі із зайвими сантиметрами і апельсиновою кіркою. Отримати такі результати за допомогою дієти і спорту досить складно, а часом і неможливо.

Запишіться сьогодні!

Відгуки

Маргарита:

«У мене завжди були пишні стегна, що з часом призвело до розвитку целюліту. Некрасиву апельсинову кірку неможливо було до кінця розбити навіть регулярними масажами. Вирішила спробувати боротися з целюлітом більш кардинально і пройшла цикл кавітації. Результат приголомшив - ще ніколи я не бачила такої підтягнутою шкіри на своїх стегнах. »

Поліна:

«Після пологів піднабрала зайвих кіло. Спорт і дієта допомогли відновити тіло, але ось вушка просто приклеїлися до моїх стегнон. Як не катувала себе не виходило їх прибрати. За порадою фітнес-тренера пішла на ручну ліпосакцію і вже через два місяці отримала результат, до якого йшла довгі роки. »

Наша команда лікарів вищої категорії

Врач Ольга Центр Омоложения

Ольга Голубієвська

Лікар Дерматолог-Косметолог

Слава Бєлкова

Лікар Дерматолог-Косметолог

Центр Омоложения Киев

Марія Дорошенко

Лікар Дерматолог-Косметолог