Карбоксітерапія

Косметологія постійно поповнює список омолоджуючих і оздоровлюючих процедур. Індустрія краси розвивається настільки стрімко, що найчастіше встежити за всіма нововведеннями і тим більше оцінити їх результативність досить складно.

Карбоксітерапія відноситься до нехірургічних процедур останнього покоління. Нововведення активно використовується як для обличчя, так і для інших частин тіла і навіть суглобів. Незважаючи на відсутність обмежень за віком застосування «газових» уколів має ряд протипоказань, які слід враховувати.

Процедура карбоксітерапії насичує тканини киснем, мікроелементами і сприяє посиленому зволоженню оброблюваних ділянок.

carboxy

Види процедури

При карбоксітерапії під шкіру впроваджується вуглекислий газ. Для косметологічних цілей використовується медичний СО2. Існує два способи транспортування цього препарату в підшкірні шари:

 • Неінвазивна карбоксітерапія - чи не порушує цілісність шкірних покривів. Газ транспортується під шкіру в складі кремів і гелів. Для проникнення молекул в глибокі шари епідермісу використовується апарат, який сприяє потраплянню газів з нанесеного препарату на потрібний рівень.
 • Карбоксітерапія ін'єкційна доставляє речовина безпосередньо всередину клітин. Цей метод більш болючий, тому що вимагає введення безлічі ін'єкцій. Уколи робляться тонкими голками для зниження травматичності.

Карбоксітерапія безін’єкційна проводиться безболісно, але не дає такого результату як інвазивний метод.

d00d8808b1ac43359b93510f8d0a84d0

Плюси і мінуси карбоксітерапії

Карбоксітерапія в Києві проводиться за світовими протоколами. Відгуки висвітлюють як плюси такого втручання в організм, так і мінуси. Якщо ви задумалися про необхідність карбоксітерапії замовити процедуру варто через наявність ряду переваг:

 • Підходить любому типу шкіри
 • Введення газу повністю безпечно
 • Може бути поєднаний з іншими косметологічними процедурами
 • СО2 надає протизапальну і антисептичну дію

Що стосується мінусів то у карбоксітерапії за відгуками вони полягають в неприємних відчуттях при введенні препарату під шкіру. Чим нижче больовий поріг, тим більше вірогідності відчуття дискомфорту. Принцип той же що при введенні гіалуронової кислоти або ботокса.

Дізнайтеся більше про карбоксітерапіі і цінах на процедуру в салоні СМАС в Києві.

Зателефонуйте нам за телефоном +380 (68) 218 77 77 та приходьте на безкоштовну консультацію.

carboxico2mask

Карбоксітерапія - протипоказання до застосування

Карбоксітерапія для обличчя безін’єкційна або інвазивна показана чоловікам і жінкам будь-якого віку. Вона благотворно впливає на перебіг внутрішніх процесів, але застосовувати її бездумно не можна. Перед тим як вдатися до карбоксітерапії у вигляді газових уколів слід проконсультуватися з лікарем. При наявності протипоказань процедуру слід відкласти або взагалі скасувати. Ін’єкції заборонені:

 • при гіпертонії і анемії;
 • після перенесеного інфаркту;
 • в період вагітності і лактації;
 • на стадії гострого перебігу хронічних захворювань;
 • при нирковій недостатності і порушеннях в роботі печінки;
 • пацієнтам з епілепсією і серцево-судинними захворюваннями

Довідка! Показаннями до застосування є виражені ознаки вікових змін.

Результати застосування карбоксітерапії на фото.

olivia-22

Карбоксітерапія: суть методики

Карбоксітерапія шкіри – це інноваційна процедура, яка запускає в підшкірних шарах посилений синтез колагену і еластину. За допомогою унікальної технології, з’явилася можливість сповільнити природні процеси старіння і повернути їх назад. Прискорення вироблення фібробластів призводить до того, що не пружні колагенові волокна замінюються новими, в результаті чого шкіра підтягується і омолоджується.

Карбоксітерапія пілінг покращує клітинний метаболізм і насичує тканини киснем. Сенс процедури полягає у введенні під шкіру вуглекислого газу, який викликаючи стрес, тягне посилення роботи кровоносної системи. Збільшуючись, приплив крові насичує клітини киснем, запускаючи процеси регенерації.

Увага! При карбоксітерапії досить зробити «газові» уколи, а процедура омолодження йде самостійно як захисна реакція на викликані зміни.

carboksiterapiya_02

Скільки процедур карбоксітерапії потрібно робити

Набір для карбоксітерапії використовується не частіше 4-х разів на тиждень. Для отримання хорошого і довготривалого результату необхідно пройти цикл процедур, що складаються з 5-12 сеансів. Найчастіше їх роблять з інтервалом в 1-3 дні.

Карбоксітерапія для обличчя за відгуками і спостереженнями відмінно справляється з другим підборіддям, темними колами навколо очей, нечіткими лініями овалу, в’ялість ю шкіри.

Карбоксітерапія

Чи можна робити ін'єкції карбоксітерапії для спини і суглобів

Карбоксітерапія СО2 активно використовується для лікування різних патологій опорно-рухової системи.

Найчастіше карбоксітерапія для спини застосовується для боротьби з остеохондрозом. Карбоксітерапія хребта покращує гнучкість спини, знімає больові відчуття і виводить накопичені шлаки.

Уколи карбоксітерапії для суглобів усувають набряки і збільшують їх рухливість.

У карбоксітерапії газові уколи для спини – один з найбільш результативних методів для боротьби з актуальними захворюваннями.

karboksiterapiya

Як проходить карбоксітерапія

Проводити карбоксітерапію з газовими уколами може виключно кваліфікований спеціаліст. Процедура вимагає точного розрахунку індивідуальної дози СО2 і правильно розрахованої глибини введення, яка відрізняється в залежності від очікуваного результату і оброблюваної зони.

Незалежно від того наноситься пацієнту маска для обличчя карбоксітерапії або робляться уколи, шкіра попередньо очищається від забруднень. У підшкірні шари вводиться вуглекислий газ високого ступеня очищення. Процес викликає неприємні відчуття у вигляді поколювання, але воно проходить через 20-30 хвилин. СО2 розщеплюється, а запущені процеси продовжують йти ще тривалий час.

Карбоксітерапія для спини і суглобів допомагає усунути больові відчуття від остеохондрозу та інших захворювань.

Карбоксітерапія фото до і після

У центрі омолодження СМАС проводиться карбоксітерапія для суглобів, спини та обличчя. У нашій клініці працюють кваліфіковані лікарі-косметологи, які гарантують якісне надання послуг і отримання бажаного результату.

Оцінити ефективність карбоксітерапії до і після можна по фото і відгуками наших клієнтів.

karboksiterapiya-dlya-lica-e1528122054845

Запишіться сьогодні!

Карбоксітерапія

Карбоксітерапія обличчя

850 грн

Відгуки:

Наталія:

«У боротьбі з віком всі засоби хороші, але все-таки хочеться витрачати менше, а отримувати більше. Мені вдалося добитися такого складного поєднання тільки з карбоксітерапією. На першу процедуру йшла зі страхом, боялася, що буде боляче, але насправді відчуття не були такими жахливими. Так деякий дискомфорт в місцях уколу, а в іншому все досить непогано. Ефект мені сподобався - пішли брилі і друге підборіддя. »

Глафіра:

«Мені газові уколи допомагають боротися з остеохондрозом. В останні роки постійні болі зводили з розуму. Масаж звичайно допомагає, але дуже ненадовго. Щомісяця доводиться записуватися в салон, що досить затратно по грошах. Карбоксітерапія дарує мені відчуття свободи і легкості на кілька місяців. Раджу цей метод всім, у кого болить спина і суглоби. »

Наша команда лікарів вищої категорії

Карбоксітерапія

Ольга Голубієвська

Лікар Дерматолог-Косметолог

Карбоксітерапія

Слава Бєлкова

Лікар Дерматолог-Косметолог

Карбоксітерапія

Марія Дорошенко

Лікар Дерматолог-Косметолог