Ін'єкції ботокса і ін'єкції диспорта

Прибрати великі і дрібні зморшки, підтягнути овал, повернути обличчю молодість і красу допомагають уколи краси. За останнє десятиліття вони міцно увійшли в життя і стали доступні широким масам людей. Дія і результат від ін’єкції ботокса і диспорта показують практично миттєвий ефект. Шкіра стає пружною і молодою, без якихось зусиль.

Ін’єкції ботокса і ін’єкції диспорта мають своїх шанувальників і супротивників. Розберемося, якому препарату віддати перевагу і чи є між ними різниця.

Мезотерапия

Показання до застосування уколів

Диспорт і ботокс ін’єкції для обличчя, які застосовуються при наступних показаннях:

Наявність зморшок навколо очей і губ

Яскраво-виражені носогубні складки

Інші ознаки старіння і в'янення шкіри

Ін’єкція ботокса в м’яз вводяться за показаннями лікаря-косметолога. Процедура підтягує овал обличчя і робить шкіру гладкою. За допомогою ін’єкції можна блокувати потовиділення і надовго позбутися від неприємного запаху і плям на одязі. Ін’єкції ботокса в губи допомагають скорегувати їх форму, надавши їм повноти.

Вдатися до Диспорту або Ботоксу у вигляді ін’єкцій можна за рекомендацією лікаря. Не варто звертатися в кустарні салони краси, де спеціалісти не мають відповідної освіти та досвіду.

Убрать морщины ботоксом

При зверненні в салон краси клієнт стикається з необхідністю вибору між ін’єкцією диспорта або ботокса. Ці два препарати конкурують один з одним, але сказати точно, що краще або гірше досить важко. Кожна людина індивідуальна і реакція на те які вводяться ін’єкції і який їх вміст також унікальна.

Що вибрати диспорт або ботокс?

Краса вимагає жертв, яку сучасні жінки і чоловіки готові приносити. Ін’єкційні процедури залучають все більшу кількість шанувальників, адже саме після них спостерігається такий яскравий омолоджуючий ефект.

Ботокс в зону лба

Увага! Ін’єкції ботулотоксину – це порятунок, унікальна можливість, яка має омолоджуючий ефект.

Ботокс в Центре Омоложения

Категорично заявляти про необхідність робити ін’єкції ботокса або диспорта не можна. В обох засобах міститься ботулотоксин, різниця лише в дозуванні. Речовина діє на тканини заспокійливо, за рахунок чого зморшки йдуть.

Правила поведінки перед ін'єкціями ботокса і після

Введення препарату в шкіру вимагає дотримання певних правил. Перед відвідуванням косметологічного кабінету заборонено:

Пити алкоголь за один-два дні

Приймати антибіотики і антикоагулянти

Вживати препарати які містять кальцій

У клініці процедура проходить так:

Важливо дотримуватися рекомендацій після ін’єкцій ботокса і диспорта.

Ботокс в Центре Омоложения

Через скільки можна алкоголь після ін'єкцій диспорта і ботокса

Для тих, хто вперше вирішив спробувати уколи краси важливо знати, що не можна робити після ін’єкцій ботокса і диспорта. Одним з головних табу є алкоголь. Він може вступати в суперечливі реакції з введенням препарату і знижувати його дію або викликати інші негативні наслідки.

Чи можна пити алкоголь після ін’єкцій ботокса і диспорта? Можна, але не раніше ніж через кілька днів. Це ж стосується кави, куріння, рослинних добавок, протизапальних препаратів.

Чи можна займатися спортом після ін'єкцій диспорта

У перші три дні після відвідування косметолога не можна займатися спортом. Фізичне навантаження спричиняє розширення судин, що може привести анулювання результатом після ін’єкції ботокса від зморшок або інших естетичних проблем.

Неважливо чи робите ви ін’єкції ботокса в носогубні складки, лоб або зону декольте. У всіх випадках слід дотримуватися строгих рекомендацій спеціаліста. Ніякої засмаги, сауни і косметичних засобів для обличчя, тіла і волосся.

Иньекции ботокса

Скільки потрібно ін'єкцій ботокса

Уколи краси привертають обмеженою кількістю сеансів. Для отримання результатів необхідно дві процедури:

А ось кількість препарату залежить від обраної зони:

Більш точні дози розраховує косметолог.

Коли починає діяти ін'єкція ботокса і диспорта

Для кожного пацієнта важливо розуміти, як швидко починає діяти ботокс після ін’єкції. Всім хочеться миттєвого результату, але він наступає через:

А ось ефект від препаратів зберігається:

При необхідності отримати швидкі результати до якоїсь події рекомендується застосовувати диспорт. Ін’єкція ботокса ціна в Києві варіюється в досить широких межах.

Важливо! Вартість ін’єкції диспорта, як правило, нижче ботокса.

Чи небезпечні ін'єкції ботокса. Чи є шкода?

Величезні суперечки ведуться навколо питання, чи є шкода від ін’єкцій ботокса. Ніяких побічних ефектів від уколів краси немає, але слід брати до уваги, що ін’єкції ботокса (ботулотоксину) мають протипоказання:

Онкологія

Вагітність

Годування грудьми

Менструальний цикл

Незгортаємість крові

Індивідуальна непереносимість

Хвороби м'язів, нервові розлади і проблеми з дихальними шляхами

Найпоширеніше питання чи можуть ін’єкції ботокса викликати рак. Вчені всього світу проводять дослідження ботулотоксину і ціни ін’єкцій в еквіваленті здоров’я. Висновки однакові у всіх – уколи краси не викликають побічних ефектів, в тому числі у вигляді розвитку злоякісних пухлин.

Запишіться сьогодні!

Відгуки

Наталя Костянтинівна:

«Мені вже трохи за 40 і не ін'єкційні методи впливу перестали надавати настільки яскравий ефект. Після консультації косметолога зважилася спробувати ботокс. Результат непорівнянний зі стандартним доглядом за шкірою. Вже через тиждень зморшки розпрямилися, а обличчя підтягнулось. Помолодшала на кілька років, що неймовірно тішить. »

Віктория:

«Яскраво виражені носогубні складки дуже зіпсували мій зовнішній вигляд. Косметолог підказав, що вирішити проблему нескладно, пару одиниць препарату і все прийде в норму. Вирішила почати з диспорта і поки не пошкодувала. Ефект дуже швидкий і дуже яскравий. Неначе стирачкую стерли зморшки! Величезне спасибі центру омолодження СМАС. »

Наша команда лікарів вищої категорії

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]