Смас Ліфтинг в Києві за акційною ціною

Яка жінка не мріє про ідеально рівну шкіру і відсутність зморшок? Всі ми любимо від душі посміятися, але в результаті отримуємо зморшки навколо очей. З віком наша шкіра вже не така пружна, та й овал не чіткий. Але нам так хочеться і далі залишатися молодою і красивою. Як же цього досягти?

Smas Lifting - альтернатива пластичної операції

Інноваційна методика омолодження і підтяжки шкіри! Всього за 1 процедуру підтягується м'язовий каркас обличчя і починається інтенсивне вироблення еластану і колагену, що призводить до омолодження шкіри (в середньому зовні на 10-15 років). * Результати можуть відрізнятися в залежності від обставин і особливостей стану шкіри.

Як знати заздалегідь, допоможе ця процедура саме вам чи ні?

Якщо ви помітили такі ознаки, які свідчать про початок вікових змін або ж ви задумалися про пластичну операцію. Однозначно ця процедура краще рішення з сучасних безопераційних методик, ефективність якого науково доведена!

 • менш пружною
 • менш підтягнутою
 • почали опускатися лінії брів
 • нависають верхні повіки
 • став нечіткий овал
 • провисання шкіри під підборіддям

Наші лікарі спочатку проводять огляд, в результаті якого і визначаються всі нюанси і подальші кроки на шляху до омолодження. Також вони детально проконсультують вас і дадуть відповіді на всі виниклі питання.

Революційна технологія, здатна підтягти шкіру всього за один сеанс!

Безліч задоволених клієнтів тому підтвердження! Важливо розуміти, що результат відразу після процедури не остаточний і максимальний ефект досягається через 6 місяців після процедури! Відразу після ультразвукового Смас Ліфтингу починається самоомолодження клітин, синтез колагену і еластинових волокон. * Результати можуть відрізнятися в залежності від обставин і особливостей стану шкіри.

Цікаво знати про Смас Ліфтинг

Департамент дерматологічної, отоларингологічної і шийної хірургії Фейнбергской школи медицини Північно-західного університету проводив дослідження, в якому взяли участь 35 осіб. Всім з них був проведений ультразвукової Смас Ліфтинг брів. В результаті процедури у 30 з 35 осіб спостерігалося істотне підняття брів після 90 днів, середній показник 1,7 мм.

Снимок экрана 2018-10-16 в 18.26.41 Снимок экрана 2018-10-16 в 18.26.50

Смас Лiфтинг в Киэвi

Підтяжка шкіри без операції

Якщо Ви почали помічати появу в'ялості, провисання, зниження тонусу, сяйва шкіри, а так само якщо випробувані методи омолодження стали малоефективні, пора задуматися про ультразвуковий Смас Ліфтинг !!!

favicon-01

Ефективно

Ефект від процедури тримається до 3-х років (в залежності від віку і стану шкіри)

favicon-01

Без операцій

Омолодження як після пластичної операції, але без тривалої реабілітації.

Смас Ліфтинг

ефективна пiдтяжка i омолодження без скальпеля

Це процедура Смас Ліфтингу з використанням апарату Ulthera. Застосування ультразвуку дозволяє миттєво підтягнути шкіру. Раніше такий ефект був можливий тільки в результаті хірургічної операції. Але сьогодні безопераційний smas (СМАС) ліфтинг можливий завдяки суперсучасному і ефективному апарату Ulthera. * Результати можуть відрізнятися в залежності від обставин і особливостей стану шкіри.

 • Без синяків
 • за 1 процедуру
 • омолодження на 10-15 років
Uk-Home
Uk-Home
Uk-Home
смас лифтинг фото до и после

Цікаво знати про Смас Ліфтинг

Апарат Ulthera System був визнаний кращим апаратом в естетичній медицині за версією Європейського конгресу (антивікова медицина Амес) в кінці 2016 року.

 • 100+ патентів, що забезпечують ефективність.
 • 50+ клінічних досліджень, що забезпечують безпеку.
Принцип роботи ультразвуку

Забудьте про пiсляоперацiйне вiдновлення, набряках i болю! Усього одна процедура smas лiфтингу i ваша шкiра сяэ!

Ультразвук замість скальпеля

Ультразвук впливає на м'язи і шкіру збільшуючи тонус, синтезуючи вироблення колагену і еластину

Глибина впливу

Ультразвук завдяки насадок 1,5 мм, 3 мм і 4,5 мм впливає на глибині, на якій раніше працювали тільки хірурги!

Результат гарантований!

Численні дослідження і робота у відповідності до сертифікату якості FDA довели ефективність.

Смас Ліфтинг - особливості

Якi можуть бути небажанi наслiдки пiсля процедури?

 • Після процедури може спостерігатися незначна почервоніння і набряки в зоні впливу, але вони проходять через пару годин.

 • Так як, шкіра у всіх різна, то у деяких можливі поява синців або припухлостей, але це всього на пару днів, а результат буде вас радувати дуже довго.
смас лифтинг фото до и после

В чому полягає процедура Смас Ліфтингу на апараті Альтера?

Uk-Home

Революційний апарат Ulthera здійснює ліфтинг шляхом концентрації ультразвукових хвиль в глибокому м’язовому шарі. Глибина впливу до 4,5мм. Ділянки м’язів нагріваються, скорочуються і миттєво підтягують шкіру. В результаті починає вироблятися колаген, який згодом збільшує ефект від процедури. Ви здивуєтеся, але всього через годину після входу в кабінет ви скинете кілька зайвих років. Обличчя після Смас Ліфтингу помітно молодше, шкіра рівніше і свіже. А ваш настрій неодмінно буде на висоті. * Результати можуть відрізнятися в залежності від обставин і особливостей стану шкіри.

Цікаво знати про Смас Ліфтинг

Нешкідливість процедури була доведена ще в 2006 році фахівцями з Массачусетської клініки очних і ЛОР хвороб і Гарвардської медичної школи. У дослідженні брали участь 15 осіб середнього віку. Було доведено, що процедура безпечна, добре переноситься пацієнтами і не пошкоджує епідерміс.

У чому переваги процедури smas (СМАС) ліфтингу?

Косметична процедура СМАС ліфтинг має ряд незаперечних переваг перед іншими косметичними процедурами. Особливо перед хірургічною підтяжкою.

Безпечно

Процедура повністю безпечна і нетравматична. Надаючи вплив на глибокі шари шкіри і м'язи, ультразвук не шкодить верхньому шару дерми

Без синяків

Не провокує виникнення синців, немає післяопераційних швів

Без наслідків

Немає побічних ефектів

Швидко

Досить швидка. Всього від 40 хвилин до 2-х годин (в залежності від зони проведення)

Ефективно

Миттєвий результат, ефект якого накопичується протягом 3 місяців і тримається до 2-х років

Сумісна

Сумісна з іншими косметологічними процедурами і препаратами

Відео про смас

Чи справдi процедура безболiсна?

Запишіться на консультацію до нашого висококваліфікованого лікаря-косметолога і він визначить, чи потрібен Вам smas lifting на апараті Ulthera. Ми знаємо, як подарувати вам красу і молодість. Приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі.

Слід пам'ятати, що у всіх людей різний больовий поріг, що для одного боляче, для іншого може здатися абсолютно безболісно. Як і всі процедури краси, може викликати неприємні відчуття у деяких людей. В результаті проведеного дослідження, було з'ясовано, що чим насадка глибше, тим більша ймовірність, що можуть виникнути неприємні відчуття. Але не варто боятися, адже перед процедурою наноситься місцевий анестетик, який зводить до нуля всі больові відчуття. Залежно від загального стану шкіри, час впливу апаратом може варіюватися. Але в будь-якому випадку ви отримаєте супер-ефект в максимально короткий час!

 • Безпечно
 • Надійно
 • Ефективно

Протипоказання до процедури Смас Ліфтинг

Як і багато процедур краси СМАС Ліфтинг апаратний має ряд протипоказань до застосування. Він суворо  заборонений дівчатами при:

Різного роду шкірних захворюваннях
Вагітності та лактації
Пошкодження дерми
При вірусних захворюваннях
При ракових захворюваннях
Захворювання щитовидної залози

Як бачите, протипоказань не так вже й багато. Тому, приходьте до нас і скористайтеся унікальною можливістю повернути собі молодість і красу. У будь-якому випадку, лікар перед процедурою обговорить всі нюанси і докладно проконсультує виходячи з особливостей вашого організму і стану здоров’я.

Коли потрібно робити Смас Ліфтинг?

Ви дивитесь у дзеркало і розумієте, що хочете поліпшень? Ми зможемо вам допомогти. Смас  Ліфтинг апаратний підтяжка показаний при таких зовнішніх змінах:

Uk-Home

Нависаючі повіки

Uk-Home

Мімічні зморшки

Uk-Home

Подвійне підборіддя

Uk-Home

Нечіткий контур

Uk-Home

Зниження тонусу шкіри

Uk-Home

Неглибокі зморшки по всій шкірі

Коли Смас Ліфтинг допомогти вже не в силах?

Після 60 років, процеси самовідновлення організму сповільнюється, а так само при сильних обвисання, в’ялості, на жаль, 100% гарантії підтяжки після процедури вже немає, але в будь-якому випадку, результат буде помітний і очевидний. Тому, щоб уникнути хірургічної корекції, слід якомога раніше, при найменших видимих змінах, проявити турботу про свою шкіру, провести процедуру Смас Ліфтингу в Києві за кращою вартості.

Скільки коштує процедура smas (СМАС) ліфтингу в Києві

Вигiднi цiни. Не гай час i не чекай нових зморшок!

Uk-Home
Smas(Смас) Lifting

Smas(Смас) Lifting

Зони по акційній ціні

від 7500грн
Гарантія Результату

Гарантія Результату

Зони по акційній ціні

5000 грн
Smas Lifting обличчя

Smas Lifting обличчя

Коррекція безкоштовно!

15000 грн

Вартість процедури Смас Ліфтингу в Києві на апараті Альтера залежить від зони впливу і загального стану шкіри пацієнта. Ознайомтеся з цінами на нашому сайті. І не забувайте, що у нас проходять акції і знижки на послугу Смас Ліфтинг. Адже ми хочемо, щоб кожна дівчина змогла скористатися цією унікальною процедурою. Тому наші ціни на smas (СМАС) ліфтинг найдемократичніші в Києві. Повірте, Ви зможете собі це дозволити!

Безкоштовна корекція Смас Ліфтинг в Києві

Ми пiклуэмося про красу своiх клiэнтiв.

Тому, як бонус, проводимо повторну процедуру БЕЗКОШТОВНО! Через 3 місяці після ліфтингу ми зробимо вам БЕЗКОШТОВНУ корекцію, для закріплення отриманого результату.

 

Uk-Home
Запишiться сьогодні!

Дозвольте краще для себе!

Uk-Home

Графік Роботи

Ми завжди Вам раді

Записатися на консультацію і дізнатися скільки коштує Смас Ліфтинг або Смас підтяжка можна за телефонами Центру. Ми працюємо кожен день, без обіду і вихідних.

 • ПН - НД : 10:00 - 21:00
Декабрь 2019
Ср 20
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Чт 21
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Пт 22
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Сб 23
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Вс 24
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Пн 25
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Вт 26
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Ср 27
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Чт 28
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Пт 29
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Сб 30
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00

Пройти опрос
1. Отметьте пожалуйста процедуры, которые Вы проводили в последний месяц:

2. Есть ли у Вас:

3. Принимаете ли Вы в настоящее время:

Наша команда лікарів

Професiонали з великим досвiдом роботи!

Uk-Home
Ольга Голубієвська

Ольга Голубієвська

Лікар Дерматолог-Косметолог

Юлія Новікова

Юлія Новікова

Лікар Щелепно-Особовий Хірург

Наталя Калашнікова

Наталя Калашнікова

Лікар Дермаонколог, онкохірург

Смас Ліфтинг відео відгуки

Подивiться, що говорять про ультразвуковий Смас Лiфтинг!

Смас Ліфтинг фото до і після

Подивiться результат до i пiсля ультразвукового Смас Лiфтингу! * Результати можуть вiдрiзнятися в залежностi вiд обставин i особливостей стану шкiри.