Безін'єкційна Мезотерапія

Безін’єкційна мезотерапія – це методика омолодження обличчя і тіла. Процедура допомагає поліпшити стан шкіри і волосся без застосування інвазивних методів. Безін’єкційний спосіб являє собою альтернативу ін’єкційної терапії та впливає на глибинні шари дерми. До даної процедури вдаються в разі потреби активувати підшкірні процеси і зміцнити фізіологічні процеси організму зсередини.

Головною перевагою терапії є відсутність больових відчуттів при введенні препаратів під шкіру.

Ефект від процедури

Безін’єкційна мезотерапія проводиться гелями Demax на основі гіалуронової кислоти. Поживний коктейль діє таким чином:

Мезотерапія безін’єкційна успішно усуває перші ознаки старіння. Безін’єкційна мезотерапія доставляє препарати в дерму комфортно і безболісно. Єдиним мінусом може бути тимчасове почервоніння, яке швидко проходить.

fec9a32b9eabd7591496c599a7fef7b9

Безін'єкційна мезотерапія обличчя: визначення і суть процедури

Безін’єкційна мезотерапія що це за процедура? Мезотерапія – це зміцнення організму відсутніми в ньому активними компонентами, вітамінами, амінокислотами, мінералами. Безін’єкційна мезотерапія – процедура, що дозволяє доставляти потрібні компоненти в глибинні дермальні шари без уколів.

Вітамінні розчини наносяться на шкіру, після чого на цю ділянку впливає спеціальний апарат. В результаті обробки компоненти проникають глибоко в дерму і насичують тканини корисними елементами. Безін’єкційна мезотерапія до і після показує неймовірний ефект.

4510

Протипоказання до процедури

Безін’єкційна мезотерапія має протипоказання. При первинній консультації лікар зобов’язаний з’ясувати наявність у клієнта станів, що не дозволяють вдатися до даного виду косметологічної процедури.

Безін’єкційна мезотерапія за відгуками і спостереженнями лікарів і косметологів не показана при:

Жінкам і чоловікам може бути протипоказана процедура при наявності індивідуальної непереносимості будь-якого препарату.

Довідка: Визначитися з вибором між безін’єкційною мезотерапією або безін’єкційною біоревіталізацією допоможе спеціаліст. Процедури мають істотні відмінності і вирішують свої завдання.

cover-e7699e5db72f569afd543a7fbcae1530

Безін'єкційна мезотерапія обличчя в клініці СМАС

Безін’єкційна мезотерапія обличчя за відгуками відрізняється результативністю в залежності від виду апаратного впливу і якості застосовуваних гелів. У салоні Smas використовуються найкращі технології і методики 2019 року. Ми проводимо кращу безін’єкційну мезотерапію в Києві, використовуючи високоякісний препарат Demax.

На нашому сайті вказана вичерпна інформація про суть безін’єкційної мезотерапії і вартості процедур.

Неінвазивна мезотерапія успішно бореться з першими ознаками старіння і тягне відновлення дерми як на поверхневому так і на глибинному рівні. Процедура викликає величезну кількість позитивних відгуків і вкрай приваблива за ціною.

148774043_2749438_chistka_lica.jpg

Якими препаратами робиться процедура?

Для проведення процедур без ін’єкцій використовуються спеціальні поживні коктейлі. Мезогелі для безін’єкційної мезотерапії знаходяться в ампулах, які розкривають у присутності клієнта, безпосередньо перед нанесенням речовини на шкіру. Вони не повинні зберігатися у відкритому або залишковому вигляді.

У клініці СМАС проводиться безін’єкційна терапія мезогелем Demax (виробництво Смнгапур). Цей препарат складається з гіалуронової кислоти і величезної кількості інших поживних речовин. Безін’єкційна мезотерапія з Demax дозволяє досягати максимально можливого результату без застосування ін’єкцій.

piling-v-domashnih-usloviyah-retsepty.jpg

Як часто можна робити?

Фото безін’єкційної мезотерапії свідчить про високу ефективність такого виду косметології. Для отримання максимального результату необхідно пройти курс, що складається з 10-15 процедур. Сеанси проводяться з перервами в 3-4 дня.

Мезотерапія безін’єкційна в Києві робиться відповідно до світових стандартів і забезпечує довготривалий результат. Для підтримки досягнутого ефекту рекомендується проходити курси не частіше ніж один раз на 6-12 місяців.

При безін’єкційній мезотерапії ціна залежить від кількості процедур і оброблюваної зони.

8aeb1fa8484e4d0417d8159704fd34b9

Як проходить процедура

Безін’єкційна мезотерапія гіалуронової кислотою виконується високотехнологічним апаратом фонофорезом. Процедура проходить за встановленим протоколом:

Важливо! Електропорація як і безін’єкційна мезотерапія сприяє доставленню поживних речовин під шкіру. Але на відміну від фонофорез діє не ультразвуком, а електромагнітними імпульсами.

Запишіться сьогодні!

Відгуки:

Мілана:

«Прийняті всередину вітамінні комплекси не давали мені того результату, на який я розраховувала, тому вирішила вдатися до такого нестандартного поповнення своїх внутрішніх резервів. Особливих проблем зі шкірою, крім нестачі зволоженості у мене не було. Яке ж було моє здивування побачивши наскільки краще стало виглядати моє обличчя після пройденого курсу. Якщо описати коротко, то я стала сяяти! »

Аврора:

«Довге волосся моя гордість і предмет постійних тривог. А останнім часом вони втратили блиск, стали сухими і ламкими. Маски і перукарські послуги перестали справлятися з поставленим завданням. Спробувала нову для себе процедуру неінвазивної мезотерапії і була просто шокована ефектом. Волосся ожило, стало більш міцними і здоровими. Шкіра голови перестала пересихати. Шовковисте і живе волосся радує мене і привертає погляди інших людей. »

Наша команда лікарів вищої категорії

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]