Одна зморшка, а скільки проблем

Область між брів, так звана міжбрівка, одна з найбільш проблемних на обличчі. Буває так, що деякі дрібні зморшки навіть фарбують обличчя, але не коли справа стосується цієї зони. Залом у міжбрівній області надає обличчю сердитий та втомлений вигляд. Що однозначно відштовхує.

Ботокс Міжбрів'я

Найчастіше на лобі формується кілька горизонтальних зморшок. Цьому виною м’яз гордеців на лобі (процерус), який відповідає за процес і надто активна міміка жінки. Якщо ці зморшки зникають у стані спокою, то хвилюватися немає причин. Якщо ж зморшка не хоче залишати навіть спокійне обличчя, варто почати з профілактики, наприклад самомассаж обличчя. Але найефективнішими звичайно є ін’єкції ботоксу у міжбрів’ї. 

Якщо

пацієнт приходить в якості профілактики з невеликою зморшкою, то йому можна гарантувати майже 100%-ний результат. Після уколів ботокса в міжбрів'я зона стає заблокованою, хмуритися стає складніше, і клієнт набуває самоконтролю на 2-3 місяці, який не дає з'являтися новим зморшкам.

Якщо

зморшки серйозні і розташовуються нижче за рівень шкіри, з такими боротися проблемніше, і не факт, що вони зникнуть після процедури. Тому важливо не зволікати.

Якщо

клієнт робить процедуру вперше, ботокс лоба і міжбровки. Ефект - через 2 тижні. Усіх цікавить: скільки тримається ефект від ботокса? Це залежить від введеної дози та ступеня розведення препарату, а також від ретельності дотримання рекомендацій лікаря пацієнтом.

Техніка проведення процедури

Відповідно до рекомендацій провідних світових косметологів у міжбрівну область колоти ботокс потрібно в п’ять точок. Доза має перевищувати 20 ОД. У кожну точку має вводитися трохи більше 4-6 ОД Ботокса задля збереження природності погляду. У чоловіків доза може бути трохи скоригована залежно від виразності зморшок та ваги пацієнта.

Ботокс Міжбрів'я

Ускладнення

За умови звернення до грамотного косметолога ботокс у міжбрів’я. Наслідки у цій зоні – явище нечасте. Відразу після проведення ін’єкцій можуть трохи піднятися брови, через якийсь час побічний явище пройде само собою. При опущенні повік призначають очні краплі, що сприяють його підняттю. Всі описані наслідки після ботоксу міжбрів’я є оборотними і проходять швидко.

Як поводитися після процедури

Протягом 4 годин після процедури пацієнту не можна займати горизонтальне положення. Також потрібно працювати м’язами міжбров’я та скорочувати їх 1 раз на хвилину протягом 2 годин. Це необхідно для кращого проникнення та зв’язування ботулотоксину з ацетилхоліновими рецепторами.

Також не можна приймати сонячні ванни та вживати алкоголь. Причому після першої ін’єкції не можна вживати спиртне близько тижня, після повторної – 2-3 дні. Також від алкоголю доведеться відмовитись і за 2 дні до процедури. Якщо ви порушите це правило – ефект від ін’єкцій буде менш вираженим, також зменшиться тривалість ефекту.

Запишіться сьогодні!

Ботокс Міжбрів’я

от 300 грн
Межбровье
1500 / 1800 грн

жен / муж

Межбровье + лоб
2800 / 3100 грн

жен / муж

Глаза (гусиные лапки)
1300 / 1600 грн

жен / муж

Уголки рта
2000 / 2500 грн

жен / муж

Крылья носа
500 / 800 грн

жен / муж

Кроличьи морщины
800 / 1100 грн

жен / муж

Подбородок
800 / 1100 грн

жен / муж

Десневая улыбка
800 / 1100 грн

жен / муж

Кисетные морщины
1900 / 2500 грн

жен / муж

Все лицо
10000 / 13000 грн

жен / муж

Відгуки

Ольга:

«Ефектом ботоксу у міжбрів'ї задоволена на 100%. Нові зморшки не з'являються, старі (невеликі) розгладжуються, не дорого...»

Марина:

«Через свою емоційність я постійно несвідомо користуюся мімікою. Звичайно, сильно страждає лоб та шкіра між брів. Після рішення колоти ботокс у міжбрів'я перестала несвідомо стискати лоб в гармошку. Препарат дає довготривалий ефект, перешкоджає утворенню зморшок..»

Наша команда лікарів найвищої категорії

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]