Лазерна епіляція тотального бікіні

Тебе дратує волосся в інтимній зоні? Ти хочеш від них позбутися – надовго, щоб не доводилося раз у пару тижнів повторювати болючу процедуру, а після неї кілька днів страждати від запалення і подразнення шкіри? Ок, тобі потрібна лазерна епіляція бікіні – сучасна безболісна методика, яка ефективно вирішує проблему видалення волосся в довгостроковій перспективі.

Що таке тотальне бікіні?

Тотальна лазерна епіляція бікіні – це повне видалення волосся в інтимній зоні, включаючи статеві органи. Це варіант для тих, хто хоче абсолютно гладку, рівну шкіру в інтимній зоні.

160919_AvaWorld_Pregnancy_after_Ovulation-1-1-odwh23beu2vf4p42v5clnc1yqqwl8nvlz4zk04i0zs

У чому суть дії лазерної епіляції бікіні?

У шкірі є особливий пігмент – меланін. Всі знають, що він відповідає за світло шкіри і волосся. Але також меланін відповідальний за ріст волосся. Апарат сфокусовано впливає на клітини меланіну, руйнуючи їх. На здоров’я організму це не впливає, але волосяні фолікули «засипають», закриваються, і волосся перестає рости.

Відразу відповімо на питання, на скільки вистачає тотальної лазерної епіляції бікіні. Ні, це не назавжди – з часом фолікули «прокидаються», і волосся починає рости знову. Щоб запобігти цього, необхідно робити підтримують процедури лазерної епіляції бікіні – досить робити її раз в 6-13 місяців по одному сеансу.

Переваги методики

Лазерна епіляція бікіні має ряд «плюсів» у порівнянні з іншими засобами видалення волосся:

Безболісність і ефективність дії

Доступна вартість (лазерна епіляція бікіні коштує недорого)

Шкіра стає рівною та гладкою (роздратування, почервоніння, лущення не спостерігається навіть відразу після проведення процедури)

Відсутність побічних ефектів

Тривале збереження результату

1542370722515_1542370722567

Підготовка, проведення процедури і реабілітації

Попередньо проводиться консультація, на якій лікар пояснить вам особливості і дасть рекомендації по підготовці до лазерної епіляції бікіні. У нас ця консультація безкоштовна, а записатися на неї можна онлайн. Серед стандартних рад – не можна засмагати за 14 днів до сеансу, проводити інші види епіляції, приймати антибіотики. За кілька днів до сеансу заборонено обробляти інтимну зону засобами, що містять спирт.

За день-два до процедури рекомендується видалити волосся звичайною бритвою (повторимо – інші види епіляції заборонені), щоб довжина волосся не перевищувала 1 міліметр. Тоді промінь лазера буде впливати саме на фолікули, а не власний стрижень.

Процедура триває до години. Попередньо область проведення можна знеболити за допомогою крему з анестетиком, це необов’язкова функція – особливих больових відчуттів не буде, але якщо у вас низький больовий поріг, краще перестрахуватися. Процедура проводиться в закритому комфортабельному кабінеті, де будете знаходиться тільки ви і доктор. Після процедури на шкіру наноситься крем, який її освіжить і зволожить. Відновного періоду немає, але перші пару тижнів не можна засмагати, два-три дні – відвідувати басейн і сауну.

Протипоказання до процедури:

Причин, що не дозволяють проводити лазерну епіляцію бікіні, небагато:

Цукровий діабет

Онкологічне захворювання

Інфекційні та запальні процеси в організмі

Вагітність

Пошкодження шкіри в області проведення процедури

060_original

Soprano ice platinum: надійність і безболісність

У нашому Центрі використовується апарат для лазерної епіляції бікіні Soprano ice platinum. Це – олександритовий лазер, який сьогодні є найефективнішим. Додатково апарат має охолоджуючий ефект, який захищає шкіру під час проведення процедури.

Запишіться сьогодні!

Тотальне Бікіні

Відгуки

Ярослава, 28 років

«Лазерна епіляція тотального бікіні - це і правда так, як описують: без болю, швидко, ефективно і надовго»

Уляна, 37 років

«Я почала робити лазерну епіляцію бікіні 5 років тому. Зараз повторюю процедуру раз на рік - і ніяких турбот »

Наша команда лікарів вищої категорії

Врач Ольга Центр Омоложения

Ольга Голубієвська

Лікар Дерматолог-Косметолог

Тотальне Бікіні

Слава Бєлкова

Лікар Дерматолог-Косметолог

Центр Омоложения Киев

Марія Дорошенко

Лікар Дерматолог-Косметолог

Питання - Відповідь

Скільки потрібно сеансів лазерної епіляції для повного видалення волосся?

У всіх по різному. Але в середньому - 6-8. Роблять їх не відразу, а з перервами - другий сеанс призначають не раніше, ніж через 4 тижні, третій - через 6 після другого.

Лазерна епіляція бікіні під час місячних робиться?

Немає, сеанс переноситься на більш пізній час.

На скільки вистачає лазерної епіляції тотального бікіні?

Точних даних немає, оскільки у всіх це індивідуально - залежить від активності фолікул. В середньому - на 6-12 місяців.

[Всего: 0 Оценка клиентов: 0]