Термоліз

Термоліз обличчя запускає процеси природного омолодження, провокуючи швидке оновлення клітин та прискорюючи синтез колагенових волокон.

Термоліз

Термоліз

Індустрія краси радує нас великою кількістю процедур, спрямованих на видалення естетичних проблем зовнішності. Найбільш потрібним в усі часи процесом залишається омолодження шкіри. Рівні, підтягнуті лінії обличчя і фігури – це головні показники привабливості. Боротися з віковими проявами допомагає термоліз.

У салоні краси Smas метод термоліза виконується за допомогою інноваційного апарату PLASMA SKIN. Фахівці клініки проводять фракційний термоліз шкіри в суворій відповідності з індивідуальними показниками клієнтів і рекомендаціями лікарів.

3-1

Що таке термоліз

Лазерний термоліз в сучасній косметології вирішує ряд важливих вікових завдань. Апаратна методика показана пацієнтам з естетичними недоліками шкіри:

Термоліз або електроепіляція виконується лазером, який одночасно впливає як на епідерміс, так і на підшкірні тканини. Термоліз обличчя запускає процеси природного омолодження, провокуючи швидке оновлення клітин і прискорюючи синтез колагенових волокон.

Унікальна методика термоліза заснована на поділі лазерного пучка на безліч мікропромінів. Лазерна сітка м’яко впливає на епідерміс, тонізуючи клітини і «пробуджуючи» їх.

Важливо! Відсутність болю, і стійкий кінцевий результат привертає до процедури безліч поглядів.

Termolis

Яким апаратом роблять

Термоліз виконується апаратом високочастотної плазми PLASMA SKIN. Цей прилад іонізує повітря, надаючи частинкам заряд. Прилад для термолізу PLASMA SKIN діє тільки на проблемні зони, не зачіпаючи здорові.

Електроепіляція методом термолиз застосовується для:

Плазмовий душ, який розсіює PLASMA SKIN при термолізі за відгуками лікарів і косметологів надає унікальне вплив:

Після термолізу шкіра стає більш підтягнутою і гладкою.

893_original

Протипоказання до термолизом

Лазерний термоліз показаний як дівчатам, так і хлопцям. Але слід враховувати, що вплив плазмовими потоками може мати неприємні наслідки, якщо у пацієнта є певні проблеми зі здоров’ям.

Термоліз вік, обличчя і тіла не може бути застосований при наявності наступних показань:

Термоліз обличчя за відгуками спеціалістів абсолютно несумісний з косметологічними процедурами, які травмують шкіру. Після термоліза не можна застосовувати хімічний пілінг або інші подібні чистки обличчя.

Довідка: При сильній засмазі вдаватися до фототермолізу також не рекомендується. Скористатися сервісом омолодження рекомендується через два тижні після останнього прийому сонячної ванни.

Термоліз

Скільки коштує термолиз

Скільки ви б заплатили за те щоб позбутися зморшок і в’ялості, придбати гладкість шкіри і скинути кілька років? Результати термоліза на фото до і після показують, що купується безцінний ефект . Але індустрія краси може оцінити будь-який процес, так що навіть краса і молодість має свою ціну.

Термоліз повік, обличчя і тіла має конкретну вартість. Дізнатися точні суми можна тільки після консультації з косметологом. Саме він визначає ступінь потрібного впливу, окреслює зони лазерної обробки і призначає кількість сеансів для позбавлення від зовнішніх ознак старіння.

Вартість термолізу в Києві варіюється в досить широкому діапазоні. У салоні краси Смас виконується термоліз за ціною вигідною для клієнта. Регулярні акції і знижки допоможуть отримати гарну підтягнуту шкіру ще дешевше.

shutterstock_368131433

Де роблять термоліз

Клініка омолодження Smas присутня на ринку косметологічних послуг в Києві багато років. Ми виконуємо процедури з омолодження обличчя і тіла за допомогою плазмового апарату PLASMA SKIN недорого і безболісно.

Результативність процедури і професіоналізм наших спеціалістів підтверджується нашими клієнтами. Ефект термоліза на фото до і після. Більшість наших відвідувачів залишили після термолізу відгуки, і ці відгуки мають виключно позитивну спрямованість.

Лазерний термоліз – це унікальна методика шліфування верхнього шару епідермісу і активного впливу на підшкірні тканини. Результатом подвійного впливу стає молода, красива шкіра, позбавлена від зморшок, в’ялості, розтяжок, шрамів, постакне і пігментних плям.

Запишіться сьогодні!

Відгуки:

Юлія:

«Довгі роки страждала від шраму на обличчі. Невдале падіння в дитинстві залишило неприємний слід на все життя. Під ніж пластичного хірурга лягати не хотілося, тому шукала альтернативні методи і знайшла. Лазерний термолиіз позбавив мене від мітки на обличчі, більше нічого не нагадує мені про невдале падіння. Нарешті я зможу змінити зачіску і не маскувати свій шрам під волоссям. »

Петро:

«Кажуть, шрами прикрашають чоловіка, але це висловлювання ніяк не відноситься до слідів від акне. Час пубертату розпушити моє обличчя, залишивши на ньому сліди гормонального бунту. Я хоч і не дівчина, але мати рівну шкіру мріяв багато років. Пробував робити якісь маніпуляції вдома, але нічого не приносило результату. А ось лазерне шліфування вирівняло мені шкіру і допомогло відчути себе більш впевнено. »

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всего: 0 Оценка клиентов: 0]