Процедура Oxy Geneo+

Процедура Oxy Geneo+ по праву зветься кращим безін’єкційним способом омолодження шкіри.

Процедура Oxy Geneo +

Процедура Oxy Geneo+

Процедура Oxy Geneo + по праву носить назву кращого безін’єкційного способу по омолодженню шкіри. Інноваційний догляд дарує тільки позитивні відчуття, підтягуючи шкіру і повертаючи їй здорове сяйво. Більше ніякого болю. Молодість і краса забезпечується унікальною методикою ультразвукового впливу на глибинні шари шкіри.

RF Лифтинг

Потрійний ефект процедури Oxygeneo +

Для тих, хто вперше чує про ультразвуковому ліфтинг, буде цікаво дізнатися про Оxygeneo що це за процедура і в чому її унікальність.
Вперше про комплексну процедуру Oxygeneo + широкі маси почули в 2014 році, коли вона перемогла в номінації «Найкраща процедура по догляду за шкірою» і отримала престижну нагороду Prix de Beauté. Суть методики зводиться до задіяння природних процесів організму.
Geneo + процедура одномоментно виконує три функції:

Процедура полягає в кисневому насиченні підшкірних тканин. Дія апарату забезпечує надходження кисню в потрібні місця. Так званий ефект Бора запускає природні процеси організму і збільшує їх ефективність.

OxyGeneo+

Переваги процедури

Будь-які косметичні процедури мають свої плюси і мінуси, але процедура Оxygeneo позбавлена недоліків. Зате переваг у неї величезна кількість:

З апаратом geneo + зробити процедуру Оxygeneo + обличчя можна зробити в будь-який момент. Ніякої особливої підготовки не буде потрібно. Ефект видно вже після першого відвідування косметологічного кабінету. При відвідуванні салону, спеціаліст розробить програму догляду для geneo + і скільки процедур потрібно.

РФ Лифтинг Лица в Киеве

Різновиди комплексного догляду з Geneo +

Geneo + процедура для обличчя, що надана в двох варіаціях догляду:

Про Оxygeneo відгуки виключно позитивні. Клієнти клініки, які одного разу виконали таку процедуру, із задоволенням повторюють сеанси в міру необхідності.

Протипоказання

Результати проведення процедури Geneo + до і після свідчать про високу ефективність ультразвукової терапії. Незважаючи на всі плюси цього методу існують протипоказання до його застосування:

Для інших груп Geneo + за відгуками і фото має позитивний ефект. Оцінити результати наших клієнтів можна по фото, які були зроблені до початку сеансу і після.

Аппарат Oxy Geneo+

Етапи процедура Оxygeneo +: скільки сеансів потрібно

Апаратний метод Оxygeneo + (відгуки про процедуру дивіться на нашому сайті) має на увазі вплив на глибинні шари шкіри без голки. Косметологічний комплекс включає в себе такі етапи:

Залежно від цілей процедури, косметолог може включати один або декілька режимів:

Ефективність застосування Geneo + порівнянна з біоревіталізацією або веденням гіалуронової кислоти під шкіру ін’єкційними способами.
Одне відвідування косметолога займає від 10 хвилин до 1 години. Кількість сеансів безпосередньо залежить від вихідного стану шкіри. В середньому необхідно виконати 5-7 процедур. Дивіться відео про те, як проходить процес оксигенації.

РФ Лифтинг Лица

Вартість косметологічного лікування

Салон омолодження СМАС виконує комплексний косметологічний догляд Geneo + обличчя (фото до і після дивіться в нашій галереї) за вигідною в Києві вартості. При замовленні Geneo plus ціна процедури залежить від оброблюваної зони і кількості застосованих режимів. Дізнатися точну ціну можна в нашому прайсі або зателефонувавши в клініку для консультації.

Запишіться сьогодні!

Відгуки:

Марина:

Мені вже набагато більше 30, тому я регулярно доглядаю за своїм обличчям. За довгі роки догляду пробувала найрізноманітніші косметичні процедури. Якісь подобалися більше, якісь менше, але завжди були певні незручності. А ось Geneo + у всіх сенсах ідеальна. Мені здається про таку процедуру я мріяла завжди. Прийти в салон, щоб насолодитися приємними відчуттями і вийти з нього молодою і сяючою, ось мрія будь-якої жінки. З Оxygeneo + вона збулася! »

Світлана К.:

«У мене дуже високий поріг чутливості до болю, тому багато процедур мені просто протипоказані. Я завжди заздрила дівчатам, які роблять підшкірні ін'єкції, але сама не могла до них вдатися. З Оxygeneo + проблема повністю зважилася. Апаратні вібрації заспокоюють, ніякого болю, пощипування або неприємного тертя по шкірі. Завжди замовляю повний комплекс послуг. З клініки виходжу молодшою, відпочившою і сяючою. »

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всього: 1 Оцінка клієнтів: 5]