Лазерна Епіляція Всього Тіла

Лазерна епіляція тіла – це процедура, яка однаково ефективно позбавляє волосся жінок і чоловіків незалежно від кольору і структури волосся.

Лазерна Епіляція Всього Тіла

Лазерна Епіляція Всього Тіла

Чисте і гладке тіло – бажаний результат для жінок усього світу і тому протягом довгого часу вони ведуть непримиренну битву з небажаним волосяним покровом. У хід йдуть різні засоби: від бритви до цукру, від щипців до воску і цей список можна продовжувати. На жаль, більшість коштів не можуть гарантувати ефективного видалення волосся, а тому доводиться застосовувати їх частіше, витрачаючи дорогоцінний час, фінанси, нерви. Крім того, з’являються роздратування на шкірі, врослі волоски і стрес від постійного відчуття болю.

Запам’ятайте! Лазерна епіляція тіла – це процедура, яка однаково ефективно позбавляє від волосся жінок і чоловіків незалежно від кольору і структури волосся.

Періодичність проведення та результати лазерної епіляції

Волосся на тілі не однаково сприймає лазерне випромінювання, так як всі вони знаходяться в різній стадії свого розвитку. Найбільше впливу лазер має на активно зростаюче волосся в стадії анагена. На цій стадії волосся максимально насичене меланіном, на який діє лазер, нагріваючи і руйнуючи його до кореня. Після епіляції волосся втрачає сили і відмирає. Після проведення першої процедури епіляції в період 7-10 днів починається поступове випадання волосся.

Щоб охопити все волосся на тілі в фазі анагена необхідно провести 7-8 сеансів протягом 6-8 тижнів. Ці показники індивідуальні, точно визначити кількість процедур і їх частоту може фахівець клініки лазерної епіляції при попередньої консультації.

Підготовка до епіляції лазером

Лазерна епіляція проводиться як на окремих ділянках, так і для всього тіла. Вирішивши пройти сеанс з повного видалення волосся з тіла лазером потрібно знати кілька правил підготовки до нього і чітко і слідувати, адже це необхідна умова для отримання ідеального результату. Ми постаралися узагальнити рекомендації з підготовки та планування, враховуючи особливості кожної зони тіла:

За 30 днів:

За 14 днів:

За 3 дні:

За 1 день:

1-1

Як проходить процедура лазерної епіляції глибокого бікіні і відновний період?

Процедура проходить в комфортному кабінеті, в якому будете тільки ви і фахівець. Процедура безболісна, але перед нею вам можуть зробити анестезію, якщо ви боїтеся болю – робиться на укол, а наноситься на зону проведення спеціальний крем з анестетиком.

Лікар-косметолог обробляє за допомогою апарату, невеликими ділянками. Після наноситься крем, що знімає запалення.

Окремого періоду реабілітації після проведення глибокої лазерної епіляції бікіні немає. Кілька днів не можна використовувати лосьйони на спирту, відвідувати басейн і сауну, до двох тижнів небажано засмагати.

Лазерна епіляція всього тіла: новітні методи на сторожі гладкості

В результаті розвитку сучасної косметології був створений кращий спосіб позбавлення від волосся – лазерна епіляція. Зазвичай у клієнтів з’являється багато питань про користь і шкоду цієї процедури. Так шкідлива чи корисна лазерна епіляція?

Щоб аргументувати доводи про її користь наведемо кілька фактів:

Лазерна Епіляція Всього Тіла

Для лазерної епіляції бікіні довжина волосся може бути не більше 1 міліметра – інакше лазер буде впливати на саме волосся, а не на фолікул. Тому перед процедурою необхідно видалити волосся, але тільки бритвою. Будь-які інші види епіляції (в тому числі воскові смужки) не можна використовувати за 2 тижні до процедури. Попередньо проводиться обов’язкова консультація з фахівцем, який докладно пояснить вам процес підготовки і безпосередньо проведення епіляції. Записатися на безкоштовну консультацію в Центр омолодження ви можете онлайн.

Коли не можна проводити епіляцію всього тіла

Епіляція лазером абсолютно безпечна процедура при дотриманні протипоказань щодо її проведення. Їх можна розділити на 2 групи чинників:

Епіляція НЕ рекомендується:

При онкології

При сахарному діабеті

При вагітності і лактації

При дерматичних захворюваннях

При низькій згортанні крові

При інфекційному герпесі в гострій стадії

При прийомі гормональних лікарських препаратів

У будь-якому випадку, перед проходженням кожної косметологічної процедури необхідно пройти обстеження у лікаря і отримати консультацію, тоді ви можете бути повністю впевнені в відсутності заборон і пройдете сеанс максимально комфортно.

panorama-1924x1269

Повне видалення волосся з тіла лазером: чи вигідна ціна?

Для розуміння того скільки коштує лазерна епіляція вам варто звернутися в наш салон краси в Києві для професійної консультації.

Послуги лазерної епіляції від наших фахівців включають в себе наступні зони: над верхньою губою («вусики»), пахви, повністю ноги і будь-який з 3-х видів бікіні: тотальне, глибоке або класичне. Ціна цієї процедури в салоні «Smas» більш ніж вигідна, для цього розроблені спеціальні акції. Відвідайте нас, і ви отримаєте гладке тіло за приємною ціною на лазерну епіляцію всього тіла в Києві, яка в кілька разів нижче, якби ви проходили епіляцію кожної зони окремо.

Крім відмінної ціни ви раді запропонувати клієнтам обслуговування у кваліфікованих фахівців, лікарів і косметологів з багаторічним досвідом роботи на найсучаснішому обладнанні.

Перевагою нашого салону є використання хорошого апарату  –  він дозволяє з ювелірною точністю діяти на волосяний фолікул не пошкоджуючи шкіру поряд з ними, а вбудований блок охолодження виключає можливість неприємних відчуттів. Для клієнтів, які вирішили виконати епіляцію всього тіла передбачені знижки при роботі на даному апараті.

lazer-epilation-3
elektroepili

Запишіться сьогодні!

Відгуки

Аліна , 23 роки

Я люблю гладку і чисту шкіру, вона тоді здається здоровою і молодою. Саме тому я зважилася на лазерну епіляцію всього тіла в салоні краси, і не пошкодувала. По-перше, це набагато дешевше, майже завжди для постійних клієнтів діють знижки. По-друге, робити її потрібно не так часто, і це не б'є по кишені, як це здається спочатку. Якщо ви сумніваєтеся - можу вам порадити: робіть епіляцію і насолоджуйтеся гладкістю свого тіла.

Максим, 31 рік

На жаль, я страждав підвищеною волосистістю з самого народження через генетику. Коли я одружився, моя дружина стала наполягати хоча-б на частковому видаленні волосся лазером. І ми зважилися - пішли з нею в салон разом, вона видаляла волосся на ногах, а мене майстра умовили на лазерне видалення волосся всього тіла. Дружина задоволена - а значить, задоволений і я. Має бути ще кілька походів в салон нам з дружиною - їй на видалення волосся на ногах, а мені - на всьому тілі.

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всего: 0 Оценка клиентов: 0]