Лазерна епіляція стегон

Лазерна епіляція – це сучасна технологія видалення небажаної рослинності на тілі.

Лазерна Епіляція Стегон

Лазерна епіляція стегон

Серед вічних жіночих проблем є особливо болюча – це епіляція і видалення небажаного волосся на ногах. Ми знаємо, як її вирішити раз і назавжди! Рішення дуже просте – зробити лазерну епіляцію ніг з використанням сучасного вдосконаленого апарата Soprano ice platinum.

Однієї процедури лазерної епіляції для повноцінного ефекту недостатньо, але вже після першої лазерної епіляції стегон помітний результат – кількість волосся зменшується на 15-30%, зникають врослі волоски. Для повного курсу лазерної епіляції ніг потрібно 6-8 процедур, які проводяться з перервою на місяць-два. Після повного курсу досить робити одну підтримуючу процедуру раз на рік.

Що таке лазерна епіляція стегон?

Лазерна епіляція – це сучасна технологія видалення небажаної рослинності на тілі. Принцип її дії кардинально відрізняється від інших способів епіляції: вона не видаляє і не вириває волосинки, а просто не дає їм рости. Це відбувається за рахунок фокусованного впливу лазерного променя на клітини меланіну. Руйнуючись, меланін перестає виконувати свою функцію – а він відповідає за ріст волосся. Волосяні фолікули на час «засипають», волосся не росте дуже тривалий час – рік.

Лазерная эпиляция голени

Переваги видалення волосся на стегнах лазером

Повне видалення волосся

Тривалий результат

Без болю і побічних ефектів

Безпека

Доступна ціна

Підготовка до лазерної епіляції ніг включає прості дії:

Лазерная эпиляция ног полностью

Зазвичай є ще один фактор підготовки – заборона засмагати за 2-3 тижні до процедури. Однак в нашому центрі використовується інноваційний апарат Soprano ice platinum – єдиний в світі лазер, для якого свіжа засмага – не перешкода! За 4-6 годин необхідно поголити стегна в зоні проведення епіляції – це полегшить роботи лазера. Перед процедурою, вже в кабінеті (він у нас затишний і комфортний) лікар завдасть на ноги спеціальний засіб, який покращує ковзання апарату, покращує дію лазера.

Процедура абсолютно безболісна, але апарат Soprano ice platinum охолоджує шкіру до -3 градусів в зоні проведення. Якщо у вас підвищена чутливість до холоду або болю, можна нанести засіб з анестетиком. В такому випадку попереджайте заздалегідь, тоді процедура затягнеться – треба буде почекати, поки анестетик подіє.

Як проходить процедура лазерної епіляції стегон?

Перед лазерною епіляцією ніг проходить консультація, на якій лікар розповість вам, як підготуватися до процедури і виявить наявність / відсутність протипоказань до неї. У нашому центрі консультація безкоштовна, а записатися на неї ви можете онлайн.

Детальніше протипоказання до лазерної епіляції ніг у вас виявить лікар, але в цілому список такий:

Погане згортання крові

Вагітності і лактації, гормональні збої (через вагітність або інших причин)

Онкологія

Діабет за умови прийому інсуліну

Відкриті рани, запалення, дерматичні захворювання в зоні проведення процедури

Рекомендації по догляду за шкірою після лазерної епіляції ніг

Після процедури лазерної епіляції стегон немає почервоніння або запалень шкіри, і відразу ви можете жити звичним життям і виходити на вулицю в коротких шортах. Але є деякі рекомендації, які варто дотримуватися:

 

Також, рекомендується в перші кілька днів після процедури, наносити на стегна поживні медичні засоби – «Пантенол», «Бепантент».

Лазерка голени Киев

Особливості апарату для лазерної епіляції Soprano ice platinum

У нашому Центрі омолодження, ми використовуємо американський апарат Soprano ice platinum – це унікальна вдосконалена технологія, в якій використовується відразу 3 лазерні хвилі (олександритовий, діодний, неодимовий) і система охолодження, яка робить процедуру абсолютно безболісною.

Особливості апарату для лазерної епіляції Soprano ice platinum.

Запишіться сьогодні!

Відгуки:

Леся , 28 років

«Я почала проходити курс лазерної епіляції ніг в кінці минулого року і вже влітку 2019 мої ноги не вимагали постійного догляду. Я провела 6 тижнів на морі і не морочитися з епіляції і гоління! »

Ніна , 40 років

«Моя подруга робила лазерну епіляцію ніг на апараті Soprano ice platinum в США, і я не думала, що зможу знайти такий варіант в Києві. Але мені пощастило і я задоволена результатом! »

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всего: 0 Оценка клиентов: 0]