Лазерна Епіляція Спини

Гладкої шкіри приємно торкатися, відсутність волосся на тілі виглядає естетично та привабливо.

Лазерна Епіляція Спини У Чоловіків

Лазерна Епіляція Спини

На сьогоднішній день лазерна епіляція спини дозволяє чоловікам відповідати сучасним стандартам краси, які сильно змінилися за останні роки. Тепер вигляд густого волосяного покриву на окремих ділянках чоловічого тіла все рідше привертає прекрасну половину людства.

Гладкої шкіри приємно торкатися, відсутність волосся на тілі виглядає естетично і привабливо. Для того, щоб добитися такого результату, багато хто вдається до процедур різних видів депіляції. Однак ці способи досить болючі, чи не довгострокові і відповідно набагато менш ефективні в порівнянні з лазерною епіляцією спини.

Який інтервал між сеансами чоловічий лазерної епіляції? (Як часто потрібно робити)

Інтервал між проведеннями сеансів буде залежати від індивідуальних особливостей клієнта. Час, через який можна буде провести наступний сеанс позначить фахівець. Приблизний проміжок часу становитиме від одного місяця і більше.

2

Як проходить лазерна епіляція спини у чоловіків?

Безпосередньо перед початком процедури покупець надягає спеціальні окуляри. Шкірний покрив обстежують на пошкодження і змащують спеціальним гелем для більш щільного контакту з апаратом. По закінченню процедури шкіру очищають від гелю і наносять заспокійливі засіб проти подразнення і запалення.

Догляд в післяопераційний період

Надалі, рекомендується обробляти  зону епіляції засобами, що знімають подразнення і запалення. Тим, хто збирається на море або просто любить позасмагати, важливо буде знати, що протягом двох тижнів необхідно уникати прийняття сонячних ванн або відвідування солярію.

Чи боляче робити лазерну епіляцію спини у чоловіків?

Цей спосіб є безболісним і безпечним, але все ж можливі невеликі неприємні відчуття в ніжних областях шкіри. Для усунення відчуттів печіння і поколювання в нашому центрі омолодження ми використовуємо ультра-сучасний апарат з охолодженням Soprano ice platinum. Саме завдяки холодному ефекту апарату в руках досвідчених і висококваліфікованих спеціалістів, в нашому Київському Центрі Омолодження вдалося дотриматись максимально можливих комфортних умов для клієнтів.

Лазерна Епіляція Спини У Чоловіків

Як працює цей метод і в чому його особливості?

Суть процедури лазерної епіляції полягає в прямому впливі на волосяну фолікулу. Руйнування фолікули відбувається за допомогою нагрівання мелатоніну, що знаходиться в ній, шкірні тканини при цьому не нагріваються і не пошкоджуються.

Лазер впливає одночасно на безліч волосків.
Вже після першої процедури лазерної епіляції спини все небажане волосся перестають рости і випадають через 1-2 тижні.

Однак, ефект від впливу досягає тільки те волосся, які знаходяться в активній стадії росту. На інші лазер не впливає, оскільки не може їх побачити, поки вони не увійдуть в активну стадію зростання (або попросту кажучи – не почнуть рости). І саме тому в подальшому необхідно проведення додаткових сеансів. Як правило, від 5 до 8 сеансів.

10480 (1)

Чи дозволена лазня після чоловічої лазерної епіляції спини?

Будь-який агресивний контакт з водою: включаючи лазню, сауну і басейн категорично заборонені протягом двох-трьох днів.

Основні протипоказання:

Хвороби серцево-судинної системи, цукровий діабет, дерматологічні, інфекційні захворювання, пошкодження шкірних покривів, туберкульоз та онкологічні захворювання. Для уточнення зателефонуйте нашим фахівцям.

Як підготуватися до процедури лазерної епіляції спини для чоловіків?

За кілька тижнів до наміченої епіляції слід відмовитися від прийняття сонячних ванн і відвідування солярію.

Необхідно на 2-3 тижні відмовитися від будь-яких видів депіляції, за винятком гоління.

Перед самою процедурою необхідно прийняти душ. Обробляєма зона повинна бути абсолютно чистою і акуратно поголеною.

Уникайте різних ушкоджень шкіри: подряпин, порізів і запалень.

Слід також припинити прийом антибіотиків, попередньо проконсультувавшись з Вашим лікуючим лікарем.

Скільки коштує лазерна епіляція спини для чоловіків?

Наш Київський центр омолодження пропонує своїм клієнтам дуже гуманні ціни і професійний підхід в обслуговуванні. До того ж, в 2019 році в рамках лояльності і клієнтоорієнтованості – ми проводимо безліч різних акцій, які гарантують знижки.
Прямо зараз, подзвонивши нам – ви можете скористатися безкоштовною консультацією і записатися на прийом лазерної епіляції спини


Чекаємо на Вас!

Запишіться сьогодні!

Лазерна Епіляція Спини У Чоловіків

1500 грн

Відгуки

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всего: 0 Оценка клиентов: 0]